ELT Şirket Profili

ELT Şirket Profili

ELT Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri 2000 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. ELT kurulduğu günden günümüze kadar pek çok alanda akademik danışmanlık üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış, verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir. Türkiye geneline başarıyla hizmet verebilen ELT, İstanbul, Ankara, İzmir şubeleriyle ulusal çapta faaliyet göstermektedir.

Kurucuları eğitimci olan ELT, günümüzün globalleşen dünya koşullarında, ülkemizin gerçekleri ve öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurtdışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar binlerce öğrencinin değişik programlarla yurtdışına eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağlamıştır.

ELT, yurtdışında çok güçlü ve çeşitli bağlara sahip olmasının yanı sıra Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde örgütlenmiş ve hem yurtdışında hem de yurt içinde doğrudan hizmet sağlayabilecek altyapıya sahip olmuştur. Bu özelliği ELT’yi sektörde birçok kuruluşa kıyasla üstün kılmakta ve hizmet kalitesinin üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

ELT, yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı alanında geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan aşağıdaki alanlarda hizmet alabilirsiniz.

  • Yurtdışında dil eğitimi
  • Yurtdışında üniversite yerleştirme ve akademik koçluk
  • Work and Travel USA
  • Maaşlı ve maaşsız staj programları
  • Sertifika ve meslek edindirme programları
  • 9-16 yaş yaz okulları

Eğitim kararları kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlardır. ELT olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında ELT deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.