Avustralya Üniversiteleri

Avustralya’da yüksek standartlarda eğitim ve prestijli diploma

Avustralya’da üniversite okumak dünya çapında tanınan bir lisans diploması demektir. Avustralya üniversiteleri, dünyanın her yerinden uluslararası öğrenciler için bir çekim merkezidir. Avustralya’da eğitim alan öğrencilerin sayısı her yıl yaklaşık %20 oranında artış göstermesi, bu kalitenin önemli bir ispatıdır. Avustralya üniversitelerinden alınan bir diploma size dünyanın her yerinde saygınlık, prestij ve statü kazandıracaktır.

Avustralya hem eğitim almak hem de yaşamak için çok ideal bir ülke

Avustralya üniversite standartlarına ek olarak, mükemmel doğal güzellikleri, sakin ve güvenli yaşam tarzı ve çok uluslu kültürel yapısıyla bir üniversite öğrencisi için oldukça uygun bir seçimdir. Yumuşak astropikal iklim sayesinde üniversite gençleri birçok sportif faaliyete yılboyu katılabilir. Üniversiteler yabancı öğrencilere özel bir önem verirler ve ihtiyaçlarına karşı büyük duyarlılık gösterirler. Eğitim ve yaşam maliyetleri bakımından da Avustralya özellikle İngiltere ve ABD ile kıyaslandığında çok daha ekonomiktir.

Avustralya’da öğrencilere çalışma izni var

Avustralya öğrencilere akademik yıl boyunca haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma izni vermektedir.Öğrenciler eğitim görmeye başlar başlamaz çalışma izni de elde ederler.

Mezuniyet sonrasında Avustralya’da göçmenlik ve vatandaşlık imkanı

Avustralya güçlü ekonomisi ve güzel yaşam koşulları ile dünyanın en çok rağbet edilen ülkelerinden biridir. Avustralya’da eğitim almış, bir Avustralya üniversitesinin diplomasına sahip, anadil seviyesinde İngilizce konuşabilen biri olarak, eğitiminizden sonra da Avustralya’da kalmak isterseniz bu sizin için oldukça kolay olacaktır. Avustralya’da üniversite eğitimi alarak kendinize yepyeni bir geleceğin kapılarını açabilirsiniz.

Avustralya’nın en iyi üniversiteleri

ELT ile Avustralya’nın en iyi üniversitelerine başvuru yapabilirsiniz. Size en uygun hazırlık sürecinin ardından dünyaca ünlü üniversitelerden birinde eğitime başlayabileceksiniz.

Avustralya Üniversiteleri

Üniversite Şehir Açıklama
La Trobe Universitesi Mellbourne 1964 kuruluşlu üniversite Avustralya’nın en büyüklerinden
Curtin Üniversitesi Perth Batı Avustralya’nın en büyük üniversitesi
Deakin University Melbourne/Geelong/Warnambool Dünyanın en iyi ilk 400 üniversitesi arasında
Macquire University Synedy Avustralya’nın en iyi ilk 10 üniversitesinden birisi
Edith Cowan University Perth Lisans, yüksek lisans ve dil eğitiminden en çok tercih edilenlerden
Griffith University Brisbane/Gold Coast Çevre bilimleri, İşletme ve Film Okulu Avustralya’nın en iyisi
University of South Australia Adelaide Uygun maliyetlerle üniversite eğitimi alınabilen kaliteli bir devlet okulu
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank