Gaziantep Yurtdışı Eğitim

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Gaziantep Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

ELT Yurtdışı Eğitim, Türkiye’nin sekiz şehrinde on şubesi ile hizmet veren, Türkiye’ne en büyük yurtdışı eğitim danışmanlık firmalarındandır.

ELT Yurtdışı Eğitim Gaziantep ofisi, başta Gaziantep olmak üzere Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis ve Kahramanmaraş’ta yaşayan öğrencilerimize, yerinde hizmet vermek amacıyla, 2022 yılında açılmıştır. ELT Gaziantep; yurtdışında dil okulu, üniversite, yüksek lisans, Work and Study ve sertifika programları konularında güvenilir, profesyonel ve güler yüzlü danışmanlık hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Yurtdışında Dil Okulu Danışmanlığı Gaziantep

Yurtdışında dil okulu programları, öğrencilere İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve diğer birçok dilde, yabancı dil eğitimi alma imkanı sunmaktadır. Dil okulu danışmanlığı kapsamında hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler: İngiltere, Kanada, ABD, İrlanda, Malta, Almanya ve Avustralya’dır.

ELT Yurtdışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin; ihtiyaçlarına, hedeflerine, tercihlerine ve bütçelerine en uygun dil okulunu seçmelerine yardımcı olmaktayız. Ayrıca, dil okulu danışmanlığının yanı sıra; konaklama, vize başvurusu ve seyahat düzenlemeleri konularında da destek sağlamaktayız.

Yurtdışında Üniversite Danışmanlığı Gaziantep

Yurtdışında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikli olarak kişilik ve eğitim analizlerini yapmakta, onlar için en uygun ülke, şehir, okul ve bölüm seçimine yardımcı olmakta, okula başvuru işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca başvuru sürecinde gerekli evrakların hazırlanması, dil sınavı hazırlık programları ve mülakatlar, vize görüşmeleri, konaklama, uçak seyahati gibi çok farklı konularda destek sunmaktayız.

Work and Study Gaziantep

Work and Study programı, öğrencilerin yurtdışında hem çalışma hem de eğitim imkanı bulmalarını sağlayan bir programdır. Work and Study programı sayesinde öğrenciler, bir yandan dil okulu veya üniversite eğitimi almakta, diğer yandan kendi kendilerini finanse edebilecekleri bir işe sahip olmaktadır.

ELT Gaziantep olarak, Work and Study konusunda hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler: İrlanda, Kanada, Malta, BAE (Dubai) ve Avustralya’dır.

Neden ELT Yurtdışı Eğitim Gaziantep?

Yüksek Kaliteli Okullar: ELT Yurtdışı Eğitim, dünya genelinde, tamamı ilgili kurumlarca akredite olan dil okullarının ve Türkiye’de denklik sorunu olmayan, köklü üniversitelerin temsilciliğini yapmaktadır. Bu nedenle, öğrencilerimiz, yüksek kaliteli eğitim imkanlarına erişmektedir. ELT Gaziantep Ofisi, öğrencilerinin eğitim hayatlarında en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar.

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri: ELT Yurtdışı Eğitim, 20+ yıllık deneyime ve birikime sahip, sektörüne yön veren yurtdışı eğitim danışmanlık firmalarından biridir. On binlerce mutlu öğrencimizden edindiğimiz tecrübe ile danışanlarımıza en uygun dil okulu, üniversite ve sertifika programı hakkında bilgiler vermekteyiz. ELT Yurtdışı Eğitim Gaziantep Şubesi’nin uzman danışmanları, tüm süreçlerde öğrencilerinin yanlarında olmakta ve onlara her konuda destek sağlamaktadır.

Konaklama ve Vize İşlemleri Desteği: ELT Gaziantep, öğrencilerin konaklama ve vize işlemleri gibi en önemli ihtiyaçlarında da yanlarında olmaktadır. Seçilen ülkede en uygun konaklama seçenekleri hakkında bilgi vermekte ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmalarına yardımcı oluruz.

Vize işlemlerinde de, öğrencilerimize doğru ve eksiksiz bilgiler verir, vize sürecinin başarı ile tamamlanmasına destek oluruz.

Kişiye Özel Eğitim Programları: ELT Yurtdışı Eğitim Gaziantep Şubesi, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özel eğitim programları hazırlar. Bu sayede öğrenciler, kendilerine özel bir eğitim planı ile yurtdışında eğitim almanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanabilirler.

Yurtdışı eğitim deneyimi, öğrencilerin hayatlarında önemli bir dönüm noktasıdır. Gaziantep’in en iyi yurtdışı eğitim firmaları arasında olan şirketimiz, güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Siz de yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız size uygun bir üniversite, yüksek lisans programı veya dil okulu seçmenize yardımcı olmak için hazır.

BİLGİ AL

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?