Amerika Yaz Kampları

Amerika yaz okulu programları, İngiltere ve diğer Avrupa seçeneklerinden farklı olarak, ders sonrası aktivitelerin çok daha fazla gezi içermesiyle ayrılır. Boston, Los Angeles, San Francisco, Orlando gibi Amerika’nın en popüler ve çok fazla görülecek yerleri olan şehirlerinde yapılan ABD yaz kampı programları öğrenciler için çok eğlenceli geçer.

Eğitim

Yaz okulu programlarımız öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşuyor. Organizasyonların tümü üniversite kampüslerinde gerçekleştiriliyor. Genellikle haftalık 15-20 ders dil eğitimi içeren programlarda gün kahvaltı ardından dersle başlıyor. Öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi veriliyor. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive oluyorlar. zaten yaz okulu programının temel eğitim amaçlarından biri de budur.

Aktivite ve Geziler

Amerika Yaz okulu programlarının ders harici aktiviteleri genelikle gezilerden oluşur. Çünkü Amerika’da İngiltere ve diğer AB ülkelerine kıyasla çok daha fazla görülecek yer ve atraksiyon bulunmaktadır. Öğrenciler ders sonrası gezilerde, Universal Studios, DisneyLand, Hollywood, Manhattan, Washşngton DC, Boston ve daha bir çok popüler yeri görme şansı bulur ve çok eğlenirler. Bu aktivitelerin tümü okul tarafında güvenli ve grup liderleri kontrolünde gerçekleştirilir.

Konaklama ve Sosyal Aktiviteler

ABD yaz okulu seçeneklerimizin tümü üniversite kampüslerinde organzie edilmektedir. Öğrenciler eğitim, konaklama, spor vb tüm aktivitelerini güvenli kampüs ortamında gerçekleştirmektedir. Amerika yaz okulullarımızda öğrencilere değişik standartlarda tam pansiyon yurt konaklaması sunulmaktadır. Yurt girişleri ve program dahilindeki tüm etkinlikle aktivite yöneticileri tarafından kontrol edilir ve öğrencilerin güvenliği sağlanır.

Amerika Yaz Okulları 2024

amerika yaz okulu
amerika yaz okulu
amerika yaz okulu
amerika yaz okulu