Bilgi İste

Yurtdışında Üniversite Okumak

Dünyanın prestijli üniversitelerinde Türkiye maliyetleriyle eğitim alabilir, Avrupa Birliği ya da A+ ülkelerin diplomasına sahip olabilirsiniz. ELT, yurtdışında üniversite okumak konusunda, geniş bir yelpazede akademik danışmanlık hizmeti sunuyor.

İngiltere'de Üniversite

İngiltere üniversiteleri akademik saygınlık, iş dünyasında prestij ve kaliteli eğitim demektir. İngiltere'de üniversite eğitimi alarak kariyerinize dilediğiniz gibi yön verebilirsiniz.

İngiltere'de Üniversite

Amerika'da Üniversite

Tüm dünyada yüksek kalitesi kabul görmüş Amerika üniversiteleri size istediğiniz alanda onlarca farklı seçenek sunuyor! Sahip olacağınız diploma size statü kazandıracak.

Amerika'da Üniversite

Kanada'da Üniversite

Refah düzeyi ve yaşam kalitesi en yüksek ülkelerden Kanada, üniversite eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden. Üstelik tahmin ettiğinizden uygun maliyetlerle.

Kanada'da Üniversite

Almanya'da Üniversite

Almanya, ücretsiz üniversiteleri ve kaiteli eğitimi ile tüm dünyada öğrencilerin gözdesi! ELT deneyimi ile başvuru süreci ve sonraki işlemlerinizi güvenilir şekilde tamamlayın.

Almanya'da Üniversite

Macaristan'da Üniversite

Nobel ödüllü bilim adamları ve buluşları ile ünlü Macaristan üniversiteleri, çok uygun maliyetlerle kaliteli eğitim alıp AB diplomasına sahip olmanızı sağlıyor.

Macaristan'da Üniversite

Polonya'da Üniversite

Son yılların en yoğun başvuru alan ülkelerinden Polonya, %100 İngilizce eğitimi ve geniş bölüm seçenekleriyle size Avrupa'nın kapılarını ardına kadar açıyor.

Polonya'da Üniversite

Avusturya'da Üniversite

Avusturya ve Avrupanın sanat başkenti Viyana, dünya sıralamasında ilk 500'deki üniversitelerinde yıllık sadece 1.500 Euro'ya eğitim imkanı veriyor!

Avusturya'da Üniversite

Avustralya'da Üniversite

Avustralya lisans ve yüksek lisans eğitimi her öğrencinin hayali. Farklı diploma programlarıyla çalışma izni sunan Avustralya üniversitelerine başvuru ELT sayesinde artık çok daha kolay.

Avustralya'da Üniversite

Ukrayna'da Üniversite

Rusça eğitimde ilk akla gelen ülkelerden Ukrayna, doğu blokunun kültür ve bilim başkenti Kiev'de onlarca farklı bölümde köklü eğitim vermeye devam ediyor.

Ukrayna'da Üniversite

Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında okumak çoğu öğrencinin hayalidir. Çünkü yurt dışında okumak; yeni insanlarla tanışma, farklı kültürleri tanıma, değişik yerleri görme, özgüveninizi artırma ve olaylara farklı açıdan bakabilme fırsatı verir. ELT, yurtdışında üniversite okumak konusunda en güvenli başvuru noktanızdır.

California State University - San Bernardino

Yüzlerce bölüm seçeneğiyle Amerika'nın en iyi eyalet üniversitelerinden...

Varşova Teknoloji Üniversitesi

Mühendislik ve uygulamalı bilimlerde Avrupa'nın en iyilerinden...

Texas Tech University

Wall Street Journal'a göre Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi 25 üniversitesi arasında

University of Brighton

160 yıllık geçmişiyle ve festivalleriyle İngiltere'nin ünlü okullarından

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi

Psikoloji alanında Polonya'nın en iyi özel üniversitesi

University of Sussex

Dünya üniversite sıralamasında ilk 100 içerisinde, kalitesiyle prestij sahibi

Aachen Teknik Üniversitesi (RWTH)

Dünyanın en teknik üniversitelerinden. Almanya'da ilk 9 içerisinde

Paderborn Üniversitesi

Paderborn üniversitesi, öğrenci şehrinde ve Almanya'nın iyi kütüphanelerinden birine sahip

Wroclaw Üniversitesi

Polonya'nın 300 yıllık üniversitesidir ve 9 nobel ödüllü bilim adamı yetiştirmiştir.

Pécs Üniversitesi

Avrupa'nın en eski üniversitelerinden ve TIP alanında en çok tercih edilenlerden

Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi

13 nobel ödüllü bilim adamıyla Avrupa'nın en iyi teknik üniversitelerinden

IBS International Business School

İşletme ve Finans alanında İngiliz diploması sunan, Macaristan'ın en iyi özel üniversitesi

Bize Ulaşın
 

Yurtdışında Tercih Edilen Bölümler

İşletme / Ekonomi / Finans

İş dünyası ve para piyasalarının kapıları, uluslararası diploma ve yurtdışı tecrübesi sayesinde açılıyor!

Mühendislik Bölümleri

Mühendislikte isim yapmış ülkelerde onlarca farklı ve güncel mühendislik bölümleri sizleri bekliyor...

Tıp / Sağlık Bilimleri

TIP, Eczacılık, Diş Hekimliği ve Sağlık Bilimleri... YÖK'ün tanıdığı, köklü üniversitelerde eğitim imkanı. Üstelik %100 İngilizce!

Sosyal Bilimler

Sosyal Bilimler alanında tüm bölümler, kolay başvuru şartları ve çok geniş seçeneklerle...

Mimarlık / Tasarım

Avrupa ve dünya mimarisini yerinde tanıyarak eğitim alabilir, portföyünüzü dilediğiniz gibi...

İletişim ve Medya Bilimleri

Dünyaca kabul gören Almanya üniversitelerinde, Türkiye maliyetleriyle üst düzey eğitim alın!

Bilgi İste

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti , Slovakya, Romanya gibi ülkelerde İngilizce olarak üniversite okumak isteyen, ancak İngilizce seviyesi yurtdışında eğitim almak için yeterli olmayan öğrencilerimize yönelik olarak hazırlanan bir seçenektir.

Danışmanlık Hizmetlerimiz...

Yurtdışı Üniversite Fiyatları

Birçok kişi gibi siz de yurtdışında üniversite eğitim almanın çok zengin olmayı gerektirdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Her bütçeye uygun, yurtdışında üniversite eğitimi alabilirsiniz. Vakıf üniversitelerine yüksek ücretler ödemeyin!

Üniversitelerin Maliyetleri...

Gidenler Anlatıyor

ELT Yurtdışı Eğitim aracılığı ile yurt dışında birçok farklı ülkede ve değişik merkezde eğitim alan öğrencilerimizin katıldıkları programlar hakkındaki görüşlerini okuyun.

 • ELT, başvuru ve kayıt süreci boyunca daima yanımdaydı. Tüm işlemlerimle yakından ilgilendi ve bütün işlemleri hızlı bir şekilde tamamladı.

  Bahadır Eralp İnceoğlu - Polonya, Varşova Üniversitesi

 • ELT bana hayatımın en güzel tecrübesini yaşattı. Kesinlikle herkes en az bir kez bu macerayı yaşamalı, hiçbir şey için korkmaya gerek yok diye düşünüyorum.

  Hakkı Sezgin Ilgü - Almanya, Clausthal Teknik Üniversitesi

 • Danışmanım kayıt işlemlerle yakından ilgilendi. Budapeşte'ye ilk geldiğim gün karşılanmamı da sağladı, havaalanından yurda girişime kadar yardımcı oldu. Yeni hat alımı, banka hesabı açma...

  Eyüp Can - Macaristan, International Business School

 • Danışmanlık sitelerini araştırırken ELT Yurtdışı Eğitim'in gerek sunduğu hizmetleri gerekse tecrübesi ve yurtdışındaki bağlantıları ile ziyaret etmem gereken yurtdışı danışmanlık şirketi olduğuna karar verdim

  Bora Çağlar - Macaristan, International Business School

Gateway İngilizce Hazırlık

Avrupa'da üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz için ana dili İngilizce olan ABD, İngiltere, Kanada ve Malta gibi ülkelerde tüm detayları düşünülmüş İngilizce hazırlık programlarıdır.

Gateway İngilizce Hazırlık...

YÖK Denkliği

Yüksek Öğretim Kurumu denklik koşulları, denklik ve tanınma arasındaki farklar, denklik kritlerleri ve bölüm istatistiklerini bulabileceğiniz detaylı araştırmamızı okuyabilirsiniz.

YÖK Denkliği...

Haberiniz Olsun

Sıkça Sorulanlar

Hayaliniz Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık ya da Fizik Tedavi bölümlerini okumaksa, ELT ile ideallerinize çok yakınsınız. Avrupa Birliğinde sınavsız, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir, Eylül ayında üniversiteli olabilirsiniz! Devamı...
Ülkemizdeki üniversite eğitiminin en büyük sorunlarından birisi, 2 yıllık MYO'larda eğitim alan öğrencilerin, lisans tamamlama ile 4 yıllık üniversite mezunu olmakta karşılaştığı zorluklardır. 2 yıllık üniversitelerden mezun olan öğrencilerin üniversite mezunu sayılmadığı ve derecelerinin lise mezuniyetinden pek de farklı olmadığı ülkemizde her yıl binlerce öğrenci devamı...
Yurtdışında master yaparak prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü hedefleyebilirsiniz. Yurtdışı master programları size ayrıcalıklı bir geleceğin kapılarını açıyor. Günümüzün rekabetçi iş dünyasında iyi bir kariyer ve yüksek bir statü hedefleyen adaylar için sıradan bir üniversite diploması devamı...