Work and Study Avustralya

Work and Study Avustralya, İngilizce öğrenmek isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor!

“Work and Study Avustralya”, Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilere çalışma izni veren bir eğitim programıdır. Bu program, öğrencilerin Avustralya’da dil eğitimi almalarına ve aynı zamanda çalışmalarına olanak tanır.

Programın amacı, uluslararası öğrencilere, Avustralya kültürünü deneyimleme fırsatı sunarken, eğitimlerini finanse etmek için para kazanma fırsatı vermek ve iş tecrübesi edinmelerine yardımcı olmaktır. Program ayrıca, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine ve uluslararası bağlantılar edinmelerine olanak sağlar.

Güncel olarak, Avustralya öğrenci vizesi sahipleri, her iki haftada bir toplamda 40 saat çalışma iznine sahiptir. Ancak, yakın zamanda yapılan resmi açıklamaya göre, 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren bu izin 2 haftada 48 saate çıkarılacaktır. Dil eğitimi yanı sıra, yüksek öğrenim düzeyinde çalışma izinleri için de durumu incelediğimizde, lisans mezuniyeti sonrası 2 yıllık çalışma izni süresi 4 yıla, yüksek lisans mezuniyeti sonrası 3 yıllık çalışma izni süresi 5 yıla, doktora sonrası 4 yıllık çalışma izni süresi ise 6 yıla çıkarılacaktır.

Neden Work and Study Avustralya?

Work and Study Avustralya programına katılmak için birçok geçerli sebebiniz var! İşte bunlardan bazıları:

Dil becerinizi geliştirin: Program, İngilizce dil becerilerinizin hızla gelişmesine yardımcı olur. Avustralya’da resmi dil İngilizcedir. Bu program sayesinde Avustralya’da yaşayacak, dil eğitimi alacak, ana dili İngilizce olan insanlarla etkileşimde bulunacak; günün her saati pratik yapacak, dil becerilerinizin hızla geliştiğine şahit olacaksınız.

Mesleki deneyim kazanın: Program, öğrencilere, uluslararası iş deneyimi kazanma fırsatı sunar. Avustralya’da çalışarak ve yerel iş kültürünü tanıyarak, iş deneyimi kazanacak, CV’nizi zenginleştirerek rakiplerinizi bir adım önüne geçeceksiniz.

Para kazanın: Program, öğrencilere haftada kırk saate kadar çalışma fırsatı sunar. Avustralya’da dil eğitimi alırken aynı zamanda part-time(yarı zamanlı?) çalışmanız durumunda, saatlik olarak yaklaşık 21 AUD ücret kazanırsınız. Bu da, haftada 20 saat çalışmanız durumunda, aylık olarak en az 1.600 AUD kazanmanız anlamına gelir. Bu sayede; eğitim, yaşam ve seyahat giderlerinizi karşılayabilir, ailenize yük olmadan eğitim sürenizi uzatabilirsiniz.

Kişisel gelişim: Program, öğrencilerin özgüvenlerini artırır ve kendilerine güvenli bir şekilde yeni deneyimlere açılmalarına yardımcı olur. Bu program sayesinde, yurt dışında yaşam ve çalışma deneyimi kazanacak, kendinize daha fazla güveneceksiniz.

Doğal güzellikler: Avustralya, muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Özellikle Melbourne, Perth, Adelaide ve Sidney  doğal güzellikleri ve modern yaşamı birleştiren yerlerdir. Bu şehirler aynı zamanda “Dünyanın en yaşanabilir şehirleri” listesinde daima en üstlerde yer alır.

Yeni kültürler keşfedin: Work and Study Avustralya, öğrencilere Avustralya’nın yerel kültürü ve yaşam tarzını keşfetme fırsatı verir. Avustralyalılarla ve sınıfınızdaki diğer uluslararası öğrencilerle tanışarak onların geleneklerini, yemeklerini ve etkinliklerini deneyimleyeceksiniz.

Uzun süreli bir seyahat yapın: Work and Study Avustralya, uzun süreli bir seyahat fırsatı sunar. Bu program sayesinde Avustralya’nın farklı bölgelerini keşfedebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Work and Study Avustralya Programı Ne Kadar Sürer?

Work and Study Avustralya programı kapsamında çalışma iznine sahip olabilmeniz için en az 13 haftalık bir dil eğitimi programına kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta bulunmakta: Birincisi, kısa süreli eğitimler için aldığınız vizenizi uzatamazsınız, vizeniz bittiğinde Avustralya’dan ayrılmanız gerekir. İkincisi ise, vize sürecinizin olumlu sonuçlanması için kısa süreli dil eğitimlerine, aktif öğrencilik döneminde katılmalısınız. Mezuniyet sonrasında, kısa süreli dil eğitimleri için vize başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimale bir hayli düşecektir.

Dil eğitim sürenizi uzatmayı planlıyorsanız, en az 24 haftalık bir dil eğitimi planlamanız uygun olacaktır; bu durumda hem uzatma işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilir hem de okulların uzun dönem öğrencilerine sundukları farklı avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Avustralya'da Ne Tür İşlerde Çalışabilirsiniz?

Work and Study Avustralya, öğrencilere geniş bir iş yelpazesi sunar. Bu iş fırsatları tercih edilen şehre, eğitim süresine, eğitim dönemine, öğrencinin yeteneklerine ve belki de en önemlisi dil seviyesine göre değişir.

Öğrenciler, özellikle turizm, perakende ve hizmet sektöründe çalışabilirler. İşverenler, öğrencilere esnek çalışma saatleri sunarlar, böylece öğrenciler, eğitimlerini ve çalışmalarını dengede yürütebilirler.

Öğrenciler, genellikle kafe, restoran ve fast food zincirlerinde, oteller ile market ve mağazalarda; barista, kasiyer, tezgahtar, kat görevlisi, kurye veya resepsiyonist gibi pozisyonlarda çalışmaktadırlar.

Sidney ve Melbourne ülkenin en büyük ve en gelişmiş şehirleridir. Bu şehirlerdeki iş olanakları diğer şehirlere göre daha fazladır.

Work and Study Avustralya programı, öğrencilerin, çalışma hayatını keşfederken aynı zamanda İngilizce becerilerini de geliştirmelerini sağlar. Bu deneyim, öğrencilerin gelecekteki kariyerleri için çok değerli bir avantaj sağlar.

Avustralya'da Work and Study ile Ne Kadar Kazanırsınız?

Avustralya’da Work and Study yapmak isteyen öğrencilerin kazanabileceği miktar birçok faktöre bağlıdır. Başlıca faktörler arasında; öğrencinin yetenekleri, dil seviyesi, çalışma süresi, yapılacak iş, bahşiş durumu hatta çalışılan sezon sıralanabilir.

Avustralya’da öğrencilerin tam zamanlı (haftada kırk saate kadar) çalışma izni bulunmaktadır. Öğrenciler genellikle part-time (haftada 20 saatlik) işlerde çalışır ve saatlik ücretleri 20-25 AUD arasında değişmektedir.

B1 ve üzeri İngilizce yeterliliğe sahip, mühendislik bölümü mezunu bir dil okulu öğrencisinin, kendi alanında iş bulması durumunda alacağı saatlik ücret çok daha yüksek olacaktır.

Otel, kafe, restoran gibi işletmelerde çalışmanız durumunda ise, alacağınız tipsler kimi zaman saat ücretinizi dahi geçebilecektir.

En Çok Tercih Edilen Şehirler

Avustralya, dünya genelinde Work and Study programı kapsamında en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Avustralya’nın Work and Study programıyla öne çıkan şehirleri arasında Sidney, Melbourne, Perth ve Adelaide bulunmaktadır.

Sidney, ülkenin en ünlü ve en popüler şehirlerinden biridir. Dil okulu kalitesi ve çeşitliliği açısından birçok seçeneğe sahiptir. Üstelik şehir, dünyaca ünlü üniversitelere ve yüksek öğrenim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler, Sidney’de dil eğitimlerini sürdürürken aynı zamanda çeşitli çalışma imkanlarından da faydalanabilirler. Şehirdeki iş sektörleri oldukça çeşitlidir ve öğrenciler, çalışarak hem maddi gelir elde edebilir hem de kariyerlerini ilerletebilirler. Sidney ayrıca muhteşem plajları, etkileyici yapıları ve canlı sosyal hayatıyla da dikkat çekmektedir.

Melbourne, dil okulu açısından zengin bir çeşitlilik sunar ve kaliteli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapar. Melbourne’de öğrenciler, çalışma imkanları açısından da birçok seçeneğe sahiptir. Şehir, geniş bir iş alanına sahip olmasıyla öne çıkar ve öğrenciler farklı sektörlerde staj yapma veya part-time çalışma fırsatı bulabilirler. Melbourne aynı zamanda kültürel etkinlikleri, sanat ve müzik festivalleriyle ünlüdür. Öğrenciler, boş zamanlarında şehrin enerjik atmosferinden ve çeşitli etkinliklerinden keyif alabilirler.

Perth, batı Avustralya’da olup Work and Study programı için bir diğer ideal seçenektir. Dil okulları ve yüksek öğrenim kurumlarıyla öğrencilere geniş bir eğitim yelpazesi sunar. Perth, aynı zamanda çalışma imkanları açısından da cazip bir şehirdir. Şehrin doğal güzellikleri de dikkat çekicidir. Sahip olduğu plajlar, parklar ve yeşil alanlar öğrencilere dinlenme ve boş zaman aktiviteleri için harika seçenekler sunar.

Adelaide, Work and Study programı için tercih edilen bir başka şehirdir. Dil okulu kalitesi ve çeşitliliği açısından öğrencilere geniş bir seçenek sunar. Aynı zamanda Adelaide Üniversitesi gibi prestijli yüksek öğrenim kurumlarına ev sahipliği yapar. Şehir, turizm, eğlence ve hizmet sektörlerinde fırsatlar sunar. Ayrıca Adelaide, parkları, bahçeleri ve tarihi mekanlarıyla da öğrenciler için keşfedilmeye değer bir şehirdir.

Work and Study Avustralya programı kapsamında Sidney, Melbourne, Perth ve Adelaide gibi şehirler, öğrencilere kaliteli eğitim imkanları, çalışma fırsatları ve güvenli bir yaşam sunar. Bu şehirler, öğrencilerin hem İngilizce hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurken hem de unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Work and Study Avustralya Vizesi

Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrenciler, programlarına uygun bir vizeye başvuru yapmaları gerekir. Student Visa olarak geçen Subclass 500 vizesi Work and Study için seçilmesi gereken vize türüdür. Bu vize ile Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin çalışma hakkı bulunmaktadır. Hatta yalnızca dil eğitiminde değil aynı zamanda sertifika eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitimlerinde de aynı vize türüne başvuru yapmalısınız. Henüz çok yeni açıklanan güncellenmiş yasalara göre, pandemi sonrasında sınırları esnetilmiş çalışma izinlerinin, ayrıcalıklı vaziyetleri devam etmektedir; Avustralya’da eğitim alırken çalışma izni, 1 Temmuz 2023’dan itibaren haftalık 24 saat olarak belirlenmiştir.

Avustralya’da 12 haftadan daha az bir süre eğitim alacak öğrenciler Visitor Visa (Subclass 600) ile ülkeye giriş yapmaktadır ve bu öğrencilerin çalışma izinleri bulunmamaktadır. 13 hafta ve üzerinde bir eğitim planlayan öğrenciler Student Visa alacaklardır; bu sayede amaçlandığı gibi, çalışma izinleriyle eğitim alırken bir yandan da masraflarını karşılama şansı elde etmektedirler.

Avustralya vizesine başvuru sürecinde birden fazla aşama vardır fakat elbette en önemlisi dosya hazırlığı kısmıdır. Burada, öğrenciler, Avustralya’ya gitme amaçlarını ve bunun için yaptıkları hazırlıklarını, akademik geçmişlerini, gelecek hedeflerini, maddi-manevi içinde bulundukları durumlarını net bir şekilde ve uygun formatlarda hazırlanmış dokümanlarla anlatmalıdırlar. ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimize destek olurken, en kritik bulduğumuz ve en hassasiyet gösterdiğimiz kısmın bu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm evraklar kontrolden geçer, gerekli başvuru formları da doldurulduktan sonra dijital olarak konsolosluğun sisteminde ilgili portala yüklenir, vize başvuru ücreti ödenir, güncel olarak bu 650 AUD’dır. Bu aşamadan sonra yetkili VFS Global ofislerinden birine – İstanbul ya da Ankara’ya- biyometri işlemi için gidilerek parmak izi verilir. Neredeyse aynı zamanlarda öğrenciler konsolosluk memurları tarafından telefonla aranarak, sözlü bir mülakata tabi tutulurlar, bu görüşme Türkçe gerçekleşir. Hem dosyada sunulan dokümanlar hem de bu mülakatın içeriği kümülatif olarak değerlendirilerek vize süreci sonuçlanır.

Alınabilecek en değerli vizelerden bir tanesi olan Avustralya vizesinin değerlendirilme süreci çok kritik ve detaylıdır, bu sebeple destek almanızı şiddetle öneririz. Size en yakın ofisimizdeki danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz; şehir, okul, program seçimlerinizden konaklama rezervasyonlarınıza, vize sürecinizden gidiş organizasyonunuza, her bir aşama ile detaylı bir şekilde ilgileneceklerdir.

Work and Study Avustralya Fiyatları

Avustralya  Work and Study fiyatları; programın süresi, tercih edilen şehir, seçilen okul, program türü, haftalık ders saati, eğitim dönemi, konaklama seçenekleri gibi birçok faktörlere bağlı olarak değişecektir.

Program ücretini belirleyen temel faktörler arasında şunlar yer alır:

Programın süresi: Eğitim süresi arttıkça haftalık birim ücret düşecektir.

Seçilen okul: Dil okullar arasında ücret farklılıkları bulunmaktadır. Hatta aynı zincir okulun farklı şehirlerdeki şubeleri arasında dahi önemli fiyat farklılıkları olabilmektedir.

Program türü: Dil eğitimi programının; genel, yoğun, akademik veya mesleki İngilizce olmasına göre fiyatı değişecektir.

Tercih edilen şehir: Sidney ve Melbourne dil okulu fiyatları bir miktar daha yüksek olmakta, bu da programın toplam maliyetini etkileyebilir.

Avustralya’da, haftada 20 saatlik bir Genel İngilizce eğitim programının haftalık ücreti 200-400 AUD arasında değişmektedir.

Avustralya’da Work and Study ile dil eğitimi almak istiyorsanız; ihtiyaç, beklenti ve bütçenize en uygun dil okulunu bulmanız konusunda daima yanınızdayız. Ücretsiz danışmanlık hizmeti için size en yakın ELT ofisine uğrayabilirsiniz.

Avustralya Work and Study Fiyatları 2023

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
LSI (Brisbane)
Eğitim
İş İngilizcesi 1010 3960 5820 7760 10920 16380AUD
Genel İngilizce (20) (Max. 12 Hafta) 790 3080 4500AUD
Yarı Yoğun İngilizce (24) 920 3600 5280 7040 9960 14940AUD
Yoğun İngilizce (30) 1010 3960 5820 7760 10920 16380AUD
Akademik İngilizce 5820 7760 10920 16380AUD
Konaklama
Aile Yanı TK Oda - HB660264039605280792011880AUD
Aile Yanı TK Oda - BB52020803120416062409360AUD
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası (Ortalama) 26 104 156 208 312 468AUD
Ders Materyal Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 300 300 300 300 300 300AUD
Kayıt Ücreti 260 260 260 260 260 260AUD
ILSC (Brisbane)
Konaklama
Studio Apartment CBD4720708094401296019440AUD
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 30 120 180 240 360 540AUD
ILSC (Adelaide)
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 30 120 180 240 360 540AUD
ILSC (Melbourne)
Konaklama
Flagstaff Gardens Paylaşımlı Apartman TK Oda9003600540072001032015480AUD
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 30 120 180 240 360 540AUD
ILSC (Sidney)
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 30 120 180 240 360 540AUD
LEXIS ENGLISH (Byron Bay)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Kampüs İçi Yurt - Queen Room9203680552073601104016560AUD
Aile Yanı TK Oda - YP680272040805440816012240AUD
Kampüs İçi Yurt - 3K Oda46018402760368055208280AUD
Kampüs İçi Yurt -Twin Share Room*53021203180424063609540AUD
Kampüs İçi Yurt - Single Bed Private690276041405520828012420AUD
Aile Yanı TK Oda - BB580232034804640696010440AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP570228034204560684010260AUD
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
LEXIS ENGLISH (Brisbane)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Apart Daire - TK Oda738279241885584837612564AUD
Aile Yanı TK Oda - YP630252037805040756011340AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP55022003300440066009900AUD
Aile Yanı TK Oda - BB580232034804640696010440AUD
Diğer
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Apart Daire - Temizilik Ücreti 105 105 105 105 105 105AUD
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
LEXIS ENGLISH (Noosa)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Apart Daire - TK Oda590236035404720708010620AUD
Aile Yanı TK Oda - BB55022003300440066009900AUD
Apart Daire - ÇK Oda49019602940392058808820AUD
Aile Yanı TK Oda - YP630252037805040756011340AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP55022003300440066009900AUD
Diğer
Apart Daire - Temizilik Ücreti 105 105 105 105 105 105AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
LEXIS ENGLISH (Perth)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Aile Yanı TK Oda - YP630252037805040756011340AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP55022003300440066009900AUD
Aile Yanı TK Oda - BB54021603240432064809720AUD
Diğer
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
LEXIS ENGLISH (Perth)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Aile Yanı TK Oda - YP630252037805040756011340AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP55022003300440066009900AUD
Aile Yanı TK Oda - BB54021603240432064809720AUD
Diğer
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
LEXIS ENGLISH (Sunshine Coast)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Aile Yanı TK Oda - YP630252037805040756011340AUD
Aile Yanı ÇK Oda - YP55022003300440066009900AUD
Aile Yanı TK Oda - BB55022003300440066009900AUD
Diğer
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
LEXIS ENGLISH (Sidney)
Eğitim
Full Time English (25 Saat) 990 3800 5700 7440 10680 15660AUD
Konaklama
Aile Yanı ÇK Oda - YP680272040805440816012240AUD
Aile Yanı TK Oda - YP750300045006000900013500AUD
Diğer
Ders Materyal Ücreti 150 150 225 225 290 345AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
Zorunlu Sağlık Sigortası 27 108 162 216 324 486AUD
Kayıt Ücreti 200 200 200 200 200 200AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Byron Bay)
Konaklama
Aile Yanı TK Oda800320048006400960014400AUD
Rezidans TK Oda720288043205760864012960AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Rezidans Stüdyo Oda10004000600080001200018000AUD
Rezidans ÇK Oda560224033604480672010080AUD
Diğer
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
Havaalanı Transferi 210 210 210 210 210 210AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Melbourne)
Konaklama
Aile Yanı TK Oda760304045606080912013680AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Rezidans TK Oda8703480522069601044015660AUD
Rezidans ÇK Oda620248037204960744011160AUD
Diğer
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Adelaide)
Konaklama
Rezidans Stüdyo Oda800320048006400960014400AUD
Rezidans ÇK Oda700280042005600840012600AUD
Aile Yanı TK Oda760304045606080912013680AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Diğer
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Gold Coast)
Konaklama
Rezidans TK Oda8703480522069601044015660AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Aile Yanı TK Oda760304045606080912013680AUD
Rezidans ÇK Oda620248037204960744011160AUD
Diğer
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Sidney)
Konaklama
Rezidans ÇK Oda620248037204960744011160AUD
Aile Yanı TK Oda760304045606080912013680AUD
Rezidans TK Oda8703480522069601044015660AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Rezidans Stüdyo Oda11204480672089601344020160AUD
Diğer
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
+16 Hafta Ders Metaryeli 225 225 225AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Bondi)
Konaklama
Aile Yanı TK Oda760304045606080912013680AUD
Rezidans Stüdyo Oda11204480672089601344020160AUD
Rezidans TK Oda8703480522069601044015660AUD
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Rezidans ÇK Oda620248037204960744011160AUD
Diğer
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY (Darwin)
Konaklama
Aile Yanı ÇK Oda* 700280042005600840012600AUD
Aile Yanı TK Oda800320048006400960014400AUD
Rezidans ÇK Oda54021603240432064809720AUD
Rezidans Stüdyo Oda820328049206560984014760AUD
Diğer
Havaalanı Transferi 200 200 200 200 200 200AUD
Ders Materyalleri 30 120 180AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Kayıt Ücreti 225 225 225 225 225 225AUD
OXFORD HOUSE COLLEGE (Melbourne)
Eğitim
Akademik İngilizce (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
Genel İngilizce (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
IELTS Hazırlık (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
High School Hazırlık (09:00-15:00) 820 3120 4680 6000 8760 12960AUD
Konaklama
Aile Yanı TK YP750300045006000900013500AUD
18 Yaş Altı Aile Yanı TK TP750300045006000900013500AUD
Diğer
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Ders Materyalleri 90 90 170 170 210 250AUD
Zorunlu Sigorta Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD
Turistik Vize İle Başvuracaklar İçin Kayıt Ücreti 100 100 100 100 100 100AUD
Kayıt Ücreti 250 250 250 250 250 250AUD
OXFORD HOUSE COLLEGE (Sidney)
Eğitim
Akademik İngilizce (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
IELTS Hazırlık (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
Genel İngilizce (09:00-13:30) 750 2800 4200 5360 7800 11520AUD
Konaklama
18 Yaş Altı Aile Yanı TK TP760304045606080912013680AUD
Aile Yanı TK YP720288043205760864012960AUD
Diğer
Zorunlu Sigorta Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Kayıt Ücreti 250 250 250 250 250 250AUD
Turistik Vize İle Başvuracaklar İçin Kayıt Ücreti 100 100 100 100 100 100AUD
Ders Materyalleri 90 90 170 170 210 250AUD
OXFORD HOUSE COLLEGE (Gold Coast)
Eğitim
Genel İngilizce (09:00-13:30) 700 2680 4020 5120 7320 10800AUD
Konaklama
Aile Yanı TK YP650260039005200780011700AUD
18 Yaş Altı Aile Yanı TK TP750300045006000900013500AUD
Diğer
Kayıt Ücreti 250 250 250 250 250 250AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Zorunlu Sigorta Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD
Ders Materyalleri 90 90 170 170 210 250AUD
Turistik Vize İle Başvuracaklar İçin Kayıt Ücreti 100 100 100 100 100 100AUD
OXFORD HOUSE COLLEGE (Cairns)
Eğitim
Genel İngilizce (09:00-13:30) 700 2680 4020 5120 7320 10800AUD
Konaklama
Aile Yanı TK YP650260039005200780011700AUD
18 Yaş Altı Aile Yanı TK TP660264039605280792011880AUD
Diğer
Turistik Vize İle Başvuracaklar İçin Kayıt Ücreti 100 100 100 100 100 100AUD
Ders Materyalleri 90 90 170 170 210 250AUD
Kayıt Ücreti 250 250 250 250 250 250AUD
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Zorunlu Sigorta Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD
OXFORD HOUSE COLLEGE (Brisbane)
Eğitim
Genel İngilizce (09:00-13:30) 700 2680 4020 5120 7320 10800AUD
Konaklama
18 Yaş Altı Aile Yanı TK TP690276041405520828012420AUD
Aile Yanı TK YP650260039005200780011700AUD
Diğer
Konaklama Kayıt Ücreti 350 350 350 350 350 350AUD
Ders Materyalleri 90 90 170 170 210 250AUD
Kayıt Ücreti 250 250 250 250 250 250AUD
Turistik Vize İle Başvuracaklar İçin Kayıt Ücreti 100 100 100 100 100 100AUD
Zorunlu Sigorta Ücreti 30 120 180 240 360 540AUD

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?