Kanada Yaz Okulları

Dünyanın en yaşanılası ülkesi seçilen Kanada, eşsiz doğal güzellikleri ve büyüleyici yapısıyla yaz okulu programına katılan öğrencilere unutulmaz bir yaz tatili vadediyor.

Kanada yaz okullarında eğitim

Kanada yaz okulu programlarımız öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşuyor. Organizasyonlar genellikle üniversite ya da kolej kampüslerinde gerçekleştirilmektedir. Genellikle haftalık 15-20 ders İngilizce dil eğitimi içeren programlarda gün kahvaltı ardından dersle başlıyor. Öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun çok uluslu sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi veriliyor. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive oluyorlar. Zaten yaz okulu programının temel eğitim amaçlarından biri de budur.

Kanada yaz okulu aktivite ve gezile programları

Kanada yaz okulu programlarının ders harici aktiviteleri hem gezilerden hem de çeşitli spor etkinliklerinden oluşur. Kanada’nın muhteşem doğal yapısı ve güzellikleri nedeniyle spor etkinliklerinde genellikle doğa sporlarına eğitim vardır. Öğrenciler aynı zamanda bulundukları şehrin önemli tarihi ve turistik yerlerine gezilere katılarak zengin bir faaliyet programı almış olurlar.

Konaklama çözümleri

Kanada yaz okulu seçeneklerimizin tümü üniversite kampüslerinde organize edilmektedir. Öğrenciler eğitim, konaklama, spor vb tüm aktivitelerini güvenli kampüs ortamında gerçekleştirmektedir. Kanada yaz okullarımızda öğrencilere değişik standartlarda tam pansiyon yurt konaklaması sunulmaktadır. Yurt girişleri ve program dahilindeki tüm etkinlikle aktivite yöneticileri tarafından kontrol edilir ve öğrencilerin güvenliği sağlanır.

Kanada Yaz Okulları 2024

kanada yaz okulu
kanada yaz okulu fiyatları