Bilgi İste

Kanada Yaz Okulu

Kanada, eşsiz doğal güzellikleri ve büyüleyici yapısıyla yaz okulu programına katılan öğrencilere unutulmaz bir yaz tatili vadediyor.

Kanada Yaz Okulları

Dünyanın en yaşanılası ülkesi seçilen Kanada eşsiz doğal güzellikleri ve büyüleyici fiziki yapısıyla yaz okulu programına katışan öğrencilere unutulmaz bir yaz tatili vadediyor.

Kanada yaz okullarında eğitim

Kanada yaz okulu programlarımız öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşuyor. Organizasyonlar genellikle üniversite ya da kolej kampüslerinde gerçekleştirilmektedir. Genellikle haftalık 15-20 ders İngilizce dil eğitimi içeren programlarda gün kahvaltı ardından dersle başlıyor. Öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun çok uluslu sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi veriliyor. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive oluyorlar. Zaten yaz okulu programının temel eğitim amaçlarından biri de budur.

Kanada yaz okulu aktivite ve gezile programları

Kanada yaz okulu programlarının ders harici aktiviteleri hem gezilerden hem de çeşitli spor etkinliklerinden oluşur. Kanada'nın muhteşem doğal yapısı ve güzellikleri nedeniyle spor etkinliklerinde genellikle doğa sporlarına eğitim vardır. Öğrenciler aynı zamanda bulundukları şehrin önemli tarihi ve turistik yerlerine gezilere katılarak zengin bir faaliyet programı almış olurlar.

Konaklama çözümleri

Kanada yaz okulu seçeneklerimizin tümü üniversite kampüslerinde organize edilmektedir. Öğrenciler eğitim, konaklama, spor vb tüm aktivitelerini güvenli kampüs ortamında gerçekleştirmektedir. Kanada yaz okullarımızda öğrencilere değişik standartlarda tam pansiyon yurt konaklaması sunulmaktadır. Yurt girişleri ve program dahilindeki tüm etkinlikle aktivite yöneticileri tarafından kontrol edilir ve öğrencilerin güvenliği sağlanır.

  • İnternetten yaptığım araştırmalar ve edindiğim geri bildirimler sonucunda ELT Yurtdışı Eğitim firmasının en doğru okulu seçmem konusunda yardımcı olacağına karar verdim. Kararımın doğruluğunu, Kanada'ya farklı firmalarla gelen arkadaşların çektikleri sıkıntıları öğrendikten sonra bir kez daha anlamış oldum.

    Hasan Samet Bozacı

  • Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için ELT Danışmanlık firmasına girdim. Efe Bey ile görüştükten sonra eğitimimi Kanada'da almak istediğimi anladım. Karar verip seyahat edeceğim güne kadar bana destek oldular.

    Celal Köksal

  • Danışmanlık şirketleri arasında en sağlıklı ve en mantıklı bilgiyi ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlık bürosundan Efe Bey'den aldım.

    Refik Çabuk

Kanada Yaz Okulları

Okullar Şehir Açıklama
ELS Kanada Yaz Okulu Vancouver İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebileceğiniz, zengin aktivitelere sahip yaz okulu
ILAC Kanada Yaz Okulu Vancouver Dünyanın en güzel şehirlerinden Toronto'da, çok kültürlü bir ortamda eşsiz bir program