YURTDIŞI DİL OKULLARI

ELT, dünyanın dört bir yanında, yüzlerce dil okulu ve lokasyonda yurtdışı dil eğitimi alabileceğiniz harika seçenekler sunuyor. Yurtdışı dil okulları konusunda aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilmeniz için tüm öğrenci ve velilerimizi ofislerimize bekliyoruz.
ELT Yurtdışı Eğitim olarak, 2000 yılından itibaren dünya genelinde birçok dil okulunun Türkiye'deki resmi temsilciliğini yapmaktayız. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve daha birçok dilde yurtdışı dil eğitimi almak isteyenlere profesyonel danışmanlarımız, vize departmanımız ve uzman operasyon ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Tüm Türkiye’de sekiz ayrı şehirde dokuz adet ofisimiz bulunmaktadır. Eğer sizin şehrinizde bir ofisimiz yoksa yine aynı kalitede danışmanlık hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sizlere en uygun dil okulu seçeneklerini sunmak için web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Öğrencilerimizin tercihlerine ve taleplerine göre birçok yurtdışı dil okulu seçeneği bulunmaktadır. En doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir program oluşturmak için uzman danışmanlarımız öğrencilere kendileri için en ideal ülke ve okulları sunmaktadır. Bu doğrultuda tercih edilen programa göre öğrencilerimizin yurtdışında dil okullarına dair tüm eğitim planlaması Türkiye’de iken başlar ve eğitim aldıkları ülkeden dönene kadar süregelir. Öğrencilerimiz yurtdışında dil eğitimi alırken kültür farkından dolayı karşılaştıkları tüm zorluklarda danışmanları ile her daim irtibat halindedirler. Öğrencilerimizin tecrübe edineceği bu eşsiz deneyimde ELT Yurtdışı Eğitim olarak tüm süreçte yanlarında olmaktayız.

ELT Yurtdışı Eğitim ve kaliteli partner yurtdışı dil okulları ile eğitimini tamamlayan öğrenciler yaşadıkları mükemmel deneyimleri danışmanları ile paylaşır ve eğitim tamamlandıktan sonra da her daim ELT ailesinin bir parçası olarak kalmaya devam ederler. Her yıl yurtdışında dil eğitimi almak için bizi tercih eden binlerce öğrenci gibi sizlerde ELT kalitesi ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

Yurtdışında dil eğitimi almak istiyorsanız; ihtiyaç, beklenti ve bütçenize en uygun dil okulu için yanınızdayız. ELT olarak yurtdışı dil okulları konusunda “En İyi Fiyat Garantisi” veriyoruz!

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

Yurtdışı dil eğitimi tercih eden öğrencilerimiz mevcut dil seviyelerine göre istedikleri ders yoğunluğu ve kurs süresine göre programlarını şekillendirebilirler. Gramer seviyesi başlangıç seviyesinde olan öğrenciler yoğun kursları tercih edip haftada alacakları ders sayısını artırabilmektedir. Belirli seviyede yabancı dili olan fakat pratik eksikliği olan öğrenciler ise genel kursları tercih edip, derslerden kalan boş zamanda sosyalleşerek sınıfta öğrendiklerini gerçek hayatta pratik yapma şansı yakalarlar. Sizler için hangi programın uygun olduğunu belirlemek için ELT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile irtibata geçebilir ve yurtdışı maceranızı planlamaya başlayabilirsiniz.

Öğrencilerimiz için uygun dil okulu belirlendikten sonra kendilerini güvende hissedecekleri konaklama organizasyonu da yine ELT Yurtdışı Eğitim aracılığı ile ayarlanmaktadır. Çalıştığımız partner okullarımızın sunduğu aile yanı, rezidans, öğrenci evi, paylaşımlı apart konaklama gibi seçeneklerden en ideal olanı öğrencimiz için rezerve edilir. İyi bir dil eğitimi alırken, keyifli bir konaklamanın ne kadar önemli olduğunun farkında olan danışmanlarımız, öğrencilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun konaklama seçeneğini sizler için sunmaktadır.

Yurtdışında dil eğitimi araştırması yapan kişiler için en önemli durumlardan bir tanesi ise gidilecek olan ülkeye vizenin sorunsuz olarak alınmasıdır. Bünyesinde vize departmanı bulunan ELT Yurtdışı Eğitim, büyükelçiliklerin ve konsoloslukların yayınladığı en güncel bilgiler doğrultusunda öğrencilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Her ülkenin farklı kriterleri olduğu gibi, her öğrencinin de vize profili farklı olmaktadır. Kişiye özel dosya hazırlayarak ve tüm vize süreci boyunca her aşamada öğrencimizin yanında olarak vizelerin olumlu sonuçlanması için tüm gayreti göstermekteyiz. Sizlerde profesyonel bir hizmet almak ve doğru bilgilerle yurtdışı eğitim serüveninizi başlatmak isterseniz size en yakın ofisimizle irtibata geçebilirsiniz!

80 Yıllık deneyim ile dünyanın en büyük dil okullarından birisi Kaplan’da eğitim alın.
Tüm dünyada 24 farklı şubesi bulunan, en iyi İngilizce okullarından birisi!
Amerika'nın en köklü ve en büyük eğitim kuruluşlarından biri. Üniversite yerleştirme hizmeti de bulunmakta.
Kanada’nın en büyük ve ödüllü dil okulunda kaliteli İngilizce eğitimi alma şansı!
Birçok ülkede uygun fiyatlarla kaliteli dil eğitimi için en doğru adres.
İngiltere ve Amerika’da şubeleri bulunan prestijli dil okulunda "Krallar gibi" eğitim alın!
Yıl boyunca promosyonlu fiyatlarla kaliteli eğitim alma fırsatı!
Malta’nın en büyük dil okullarından birisi olan ESE'de eşsiz bir dil eğitimi imkanı!
İrlanda, Birleşik Krallık ve Kanada’da şubeleri bulunan kaliteli dil okulu!
Modern sınıflarda keyifli dil eğitimi alma şansı. Hem de birçok ülkede!
Dublin ve Manchester'da uygun fiyatlara verimli dil eğitimi alma şansını kaçırmayın!
Dublin ve Drogheda'da yer alan butik ve başarılı bir dil okulu.
YURTDIŞI DİL OKULU FİYATLARI

YURTDIŞI DİL OKULU FİYATLARI

Yurtdışı dil okulu fiyatları, yıl boyu süren kampanyalar ve en uygun konaklama maliyetleri için ELT’den profesyonel destek alabilirsiniz!

ELT Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize en kaliteli dil okullarını en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktayız. Her dil okulunun farklı bir fiyat politikası mevcuttur, bununla bağlantılı olarak her bütçeye uygun dil okulunu öğrencilerimize rahatlıkla sunabilmekteyiz.

Yurtdışı dil okulu fiyatları çoğunlukla gidilecek ülkenin para birimi ile hesaplanır. Bu doğrultuda ülkelerin para birimlerini kıyasladığımızda bazı ülke ve okul seçenekleri çok daha cazip hale gelmektedir. Yıl boyunca Türk öğrencilere sunulan promosyonlar ve avantajlı paket programlar ile bütçenizi en uygun şekilde kullanarak dil eğitimi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Avrupa’da ki birçok ülke para birimi olarak Euro’yu kullandığı için okulların fiyatlandırmaları da bu ülkelerde Euro üzerinden hesaplanmaktadır. İngilizce dil eğitimi için; İrlanda, Malta, Almanca dil eğitimi için; Almanya, Avusturya, İspanyolca dil eğitimi için İspanya, İtalyanca dil eğitimi için İtalya ve Fransızca dil eğitimi için Fransa’da ki tüm dil okulları fiyatlamalarını Euro üzerinden yapmaktadır. Katalog fiyatlarına ek olarak ELT Yurtdışı Eğitim ile yapacağınız kayıtlarda Türkiye promosyonlarından da direkt faydalanma hakkına sahip olmaktasınız.

Birleşik Krallık’ta yer alan ve dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelen İngiltere ve İskoçya’da ise para birimi bilindiği gibi sterlindir. Bu ülkelerde dil eğitimi alacak kişilerin okul, konaklama ve diğer maliyetleri sterlin üzerinden yapılmaktadır. Türk lirası karşısında değeri yüksek olan bir para birimine sahip olduğu için Birleşik Krallık bünyesindeki birçok dil okulu yıl boyunca Türk öğrencilere çok avantajlı dil eğitimi indirimleri yapmaktadır.

Hayaller ve özgürlükler ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri’nde dil eğitimi alacak kişiler USD (Amerikan Doları) üzerinden ödeme yapmaktadırlar. Okullar yılın belirli dönemlerinde avantajlı kampanyalar ile öğrencilere fırsatlar yaratmaktadır.

Refah seviyesinin en yüksek olduğu ülkelerden Kanada ve Avustralya’da bulunan dil okulları ise kendi para birimleri olan CAD (Kanada Doları) ve AUD (Avustralya Doları) üzerinden fiyatlama yapmaktadır. Birçok ülkeye göre Türk lirası karşısında daha az değerli olan bu para birimlerinde dil eğitimi almak öğrencilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Türk öğrencilere sunulan eşsiz indirimlerle birlikte maliyet açısından oldukça avantajlı olan bu ülkelerde öğrenciler kaliteli ve uygun dil eğitimi almaktadırlar.

Sizde tüm dünya dilleri için hem kaliteli hem de bütçenize uygun fiyatlarla yurtdışında dil eğitimi almak istiyorsanız size en yakın ELT Yurtdışı Eğitim ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

PROFESYONEL İNGİLİZCE KURSLARI

Teacher Training, Havacılık İngilizcesi ve Hukuk İngilizcesi gibi özel programlar için en uygun ülke ve okul seçimi için 20 yıllık tecrübemizden faydalanın!

PROFESYONEL İNGİLİZCE KURSLARI
Havacılık için İngilizce
Havacılık için İngilizce
Bu özel İngilizce programı havacılık endüstrisinde çalışanlar, çalışmayı düşünenler ve kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen kişiler için idealdir.
Hukuk İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi programları; avukatlar, hakimler, savcılar, hukuk öğrencileri ve bu meslek ile ilgilenen kişiler için tasarlanmış özel bir programdır.
Teacher Training
Teacher Training
İngilizce öğretmeni ve adaylarına dil seviyelerini daha ileri taşımak ve öğretim tekniklerini öğretmek için dizayn edilmiş eşsiz bir programdır.
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi
İster iş dünyasında bir profesyonel ister kariyerine yeni başlayan bir aday olun, İş İngilizcesi programları ile her zaman bir adım öndesiniz!
30 Yaş Üstü Programlar
30 Yaş Üstü Programlar
Yıl boyunca seçili okullarda kendi yaş grubu ile dil eğitimi almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği İngilizce kurslarıdır.
 SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yurtdışında İngilizce eğitimi için en çok tercih edilen ülkeler ana dili İngilizce olan İngiltere, İrlanda, Kanada, ABD ve Avustralya'dır. Yine uygun maliyetleriyle Malta dil okulları da en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Yurtdışında dil eğitimi için size en iyi uygun ülke ve okulu ELT aracılığıyla ücretsiz araştırabilir, kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Yurtdışı dil okulu fiyatları birçok unsurun bir araya gelmesiyle belirlenir. Bir ayda harcayacak olduğunuz ana giderleriniz: Okul ücreti, konaklama ücreti, bireysel ve sosyal giderleriniz...
Yurtdışında dil eğitimi 2 hafta ila 52 hafta arasında değişmektedir. Haftalık 200$'dan başlayan ücretler üzerinden, yıl boyu uygulanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Yurtdışında dil eğitimi kararı verilirken doğru analiz ve ihtiyaçların belirlenmesi çok önemlidir. Çünkü her öğrencinin farklı deneyimlere ihtiyacı vardır. Biz danışmanlara en çok gelen sorulardan birisi ne kadar sürede İngilizceyi ana dil seviyesinde öğrenebilirim sorusudur.
Hayır. Akademik programlar, içerik olarak standart programlardan farklı değildir. Akademik yıl ve akademik sömestre programları yılın belli dönemlerinde açılırlar. Genellikle standart programdan daha fazla ders saati içerir ama %25-30 oranında daha ekonomik olurlar.
Yurtdışınd dil okulu seçilirken; okulun eğitim kalitesi ve sahip olduğu akreditasyonlar, okuldaki Türk öğrenci sayısı, eğitim imkanları, okulun lokasyonu, sınıf mevcudu, eğitim harici sunulan olanaklar göz önünde bulundurulması gereken temel etkenlerdir.
Genel İngilizce ve akademik hazırlık programlarına, başlangıçtan ileri seviyeye kadar her düzeyden öğrenci kabul edilmektedir. Sınavlara hazırlık gibi özel programlar için öğrencilerin belirli bir seviyede olmaları beklenmektedir.

BİLGİ BANKASI

Kaan, University of Europe’ta Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisansına Başladı!
Kaan, University of Europe’ta Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisansına Başladı! Yurtdışında yüksek lisans hayallerini ELT Yurtdışı Eğitim ile gerçekleştiren
Ece, Bremen Üniversitesi’ne Şartlı Kabul Aldı!
Ece, Bremen Üniversitesi’ne Şartlı Kabul Aldı! ELT, başarı hikayelerine bir yenisi daha eklendi! Besiktaş ofisimizden danışmanlık hizmeti alan Ece, Almanya̵
Tuğçe ve Kübra Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi’nde
Tuğçe ve Kübra Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi’nde ELT Bursa ofisten Yunus Beyin danışmanlık yaptığı Tuğçe ve Kübra, yüksek lisans eğitimi için Polon
Almanya’da Dijital Pazarlama Eğitimi: BSBI’da Benzersiz Bir Deneyim
Dijital Pazarlama Alanında Uzmanlaşmak mı İstiyorsunuz? BSBI ile Hayallerinize Ulaşın Hayallerinizdeki kariyeri dijital dünyanın dinamik alanında mı inşa etmek
Ümran, OHC English Toronto’da Dil Eğitimine Başladı!
ELT İzmir Rehberliğinde Doğru Karar Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için güvenilir danışmanlık hizmeti sunan ELT, başarı hikayelerine bir yenisini daha
Avrupa’nın Kalbinde Eğitim: Bedirhan, University of Pécs’te
Orta Çağ’ın mirasını modern eğitimle harmanlayan University of Pécs’te, Bedirhan’ın hayalleri gerçeğe dönüşüyor. ELT Bursa ofisinde Belgin Han
İngilizce Öğrenmenin Keyfini New York’ta Yaşayın
Özge Hanım’ın Rehberliğinde, Başarıya Doğru… Sevgili öğrencimiz Hilal, ELT Bakırköy ofisi danışmanlarımızdan Özge Hanım‘ın titiz çalışmaları v