GENEL BİLGİLER

ACE English Malta dil okulu, Malta’da dil okulu öğrencilerinin en çok tercih ettiği şehir olan St. Julians’ın merkezinde kurulmuştur. Deneyimli kadrosu ve modern yapısı ile Malta’daki önemli butik okullardan biri olmayı başarmıştır. ACE English Malta dil okulu farklı milletlerden gelen öğrencilerin oluşturduğu evrensel bir ortama, bireysel çalışmalara yoğunlaşan modern sınıflara ve oldukça tecrübeli bir eğitim kadrosuna sahiptir. Saygın eğitim ile butik okul felsefelerini bir araya getiren okul, Malta dil okulları arasında bu yapısıyla ön plana çıkmaktadır.

Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex’in üst katında yer alan ACE English School Malta, yerliler ve turistler arasında fazlasıyla popüler olan bir bölgede bulunmaktadır. Malta dil okulu fiyatlarına bakıldığında oldukça uygun yapısıyla ön plana çıkan ACE English Malta, her bütçeye uygun programları, öğrencilerine sunduğu sosyal imkanları, konaklama merkezlerine olan yakınlığı ve popüler bir şehrin tam ortasına yer alan merkezi ile Malta’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça cazip bir seçenektir.

Malta dil okulu fiyatları, başvuru, kayıt, konaklama, Malta vizesi ve buna benzer konularda aklınızdaki tüm sorular için ELT’den yardım alabilirsiniz. Malta’da İngilizce eğitimi almaya karar verdiğiniz zaman ELT ile iletişime geçtiğinizde, size özel atanacak danışmanınız, çıkacağınız bu yolculukta sizin en önemli yol arkadaşınız olacaktır. İlk başvurunuzdan Malta’ya gidene kadarki tüm süreciniz ELT’nin 20 yıllık tecrübesi ile en profesyonel şekilde planlanacaktır.

ACE MALTA DİL OKULU FİYATLARI

Modern ve butik yapısı ile öğrencilerine nitelikli ve saygın bir eğitim sunmayı amaçlayan ACE English Malta aynı zamanda uygun fiyatları ve yıl boyunca düzenlediği promosyonlar ile de ön plana çıkmaktadır. ACE English Malta dil okulu fiyatları için güncel listeye ve indirimli programlara ELT aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları ve promosyonları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

ACE English Malta dil okulunun en çok tercih edilen programlarından biri olan Genel İngilizce programında öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetkinlikleri üzerine eğitimler verilmektedir. Her seviyeden öğrencilerin katılabileceği bu programda hafta 20 ders verilmektedir. Her Pazartesi günü yeni bir sınıfın açıldığı okulda başlangıç tarihleri esnektir. 12 kişilik sınıflarda Genel İngilizce eğitimi her seviyeden öğrenciler için uygundur.

Yoğun İngilizce

Yurtdışında dil eğitimi almak için kısıtlı bir zamanı olan ya da etkili bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için uygun olan Yoğun İngilizce programı 12 kişilik sınıflarda düzenlenmektedir. Her seviyeden İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin katılabildiği Yoğun İngilizce programında haftada 30 ders verilmektedir. Konuşma pratiğini geliştirmek için düzenlenmiş olan bu kurs haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi verirken, 10 derste de konuşma pratiği üzerine yoğunlaşmaktadır.

İş İngilizcesi

Kariyerinde yükselmek isteyen çalışanlar, yönetici adayları ve yöneticiler tarafından yoğun olarak tercih edilen İş İngilizcesi programına katılabilmek için öğrencilerin minimum A2 seviyesini bitirmiş olması gerekmektedir. Haftalık 20, 30 ve 40 ders seçenekleri olan İş İngilizcesi kursunda Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra mesleki terimler, sunum ve toplantı konuşmaları ile sektörel değerler üzerine yoğunlaşılmaktadır.

Sınav Hazırlık Kursları / ACE Exam

Yurtdışında üniversite okumak veya yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyen ya da Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerin nitelikli göçmenlik programlarına başvurmak amacıyla dünya çapında geçerli olan bir dil sertifikasına sahip olmak isteyen öğrenciler için en uygun program Sınav Hazırlık Kurslarıdır. IELTS, TOEFL, TOEIC ve Cambridge Sınavlarına hazırlanan öğrencilerin eğitim aldığı ACE Exam programında sınıfların mevcudu ortalama 8 kişidir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

ACE English Malta dil okulunun aktivite ve etkinlik ekibi her hafta yeni bir gezi ve tur programı düzenlemekte ve öğrencilerinin Malta’nın sahip olduğu tüm kültür ve eğlence aktivitelerinden yararlanmalarını sağlamaktadırlar. İngilizce öğrenmenin en kolay yolu dili kullanmak ve pratik yapmaktır. ACE Malta dil okulu öğrencilerine yeni arkadaşlıklar edinebilecekleri, yeni kültürler öğrenirken kendi kültürlerini de tanıtabilecekleri ve aynı zamanda da okulda öğrendikleri İngilizceyi sosyal ortamda kullanabilecekleri çeşitli aktiviteler oluşturmaktadır. ACE English Malta yetkilileri tarafından düzenlenen ve her hafta yenilenen etkinlik programlarına okul içerisindeki aktivite biriminden ve okulun internet sitesinden ulaşmak mümkündür.

KONAKLAMA

Malta dil okulları arasında ACE English dil okulunu seçen öğrenciler St. Julians şehrinde aile yanı, otel ve paylaşımlı öğrenci evi olmak üzere 3 çeşit konaklama seçeneğine sahip olmaktadırlar.

Aile Yanı Konaklama

Eğitim süreleri boyunca aile yanında kalmak isteyen öğrenciler hem ülke kültürünü çok yakından tanıma hem de dil pratiği yapma fırsatı yakalıyorlar. Bu tür konaklama hizmeti veren ailelerin her biri oldukça titiz bir şekilde seçilerek, öğrencilerin güvenlik, hijyen, sağlık ve konfor gibi konularda herhangi bir problem yaşamasının önüne geçilmektedir.

Paylaşımlı Öğrenci Evi

Yurtdışında dil eğitimi alırken daha fazla özgür olmak isteyen, yalnızca bulunduğu ülkenin değil, farklı ülkelerin de kültürlerini öğrenmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen öğrenciler tarafından öğrenci evleri fazlasıyla uygun bir seçenek olacaktır. Tek kişilik, iki ve üç kişilik oda seçeneklerine sahip olan apartmanlarda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

Otel Konaklaması

Dil eğitimi alırken daha konforlu bir ortamda kalmak isteyen öğrenciler genellikle okulların anlaşmalı oldukları otellerde kalmaktadırlar. ACE Malta’nın anlaşmalı olduğu 4 ve 5 yıldızlı oteller St. Julians şehir merkezinde yer almakta ve okula yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunmaktadırlar.

ST. JULIANS ŞEHRİ

Akdeniz’in ortasında, Avrupa ve Afrika kıtalarının arasında yer alan konumu ile yüzyıllar boyunca birçok kültür ve uygarlık tarafından istenilen bir takımada ülkesi olan Malta, 7000 yıllık tarihi bir geçmişe sahiptir. 1964 yılına kadar Malta’ya egemen olan İngiltere, kendi kültürünü bu ülkeye yaymak istemiştir ve nitekim de başarılı olmuştur. İngiliz Milletler Topluluğu’na üye olan Malta’nın resmi dili İngilizcedir ve trafik tıpkı İngiltere’de olduğu gibi sol şeritten akmaktadır. Malta ayrıca 2004 yılından beri Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir ve Schengen Vizesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Oldukça ılıman bir iklime sahip olan Malta’da kış aylarında bile denize girmek mümkündür. Sıcak ve kuru geçen yaz aylarının ortalama sıcaklığı 22 derece iken, ılıman bir şekilde geçen kış aylarının ortalama sıcaklığı 12 derecedir.

Tüm bu özellikleri ile turistler için de popüler noktalardan biri olan Malta’nın en güzel ve eğlenceli şehirlerinden biri St. Julians, başkent Valetta’nın kuzeyinde yer almaktadır. Özellikle oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri ve gece kulüplerinin yoğun olarak bulunduğu Paceville bölgesi şehrin en popüler noktasıdır. Malta’da mutlaka görülmesi gereken yerler; National Museum of Archaeology, National Museum of Fine Arts, War Museum, The Palace Armoury, Ghar Dalam Cave & Museum, Tarxien Temples, Hagar Qim & Mnajdra Temples, Maritime Museum (Ex-Naval Bakery), Inquisitor’s Palace, Hal Saflieni Hypogeum, National Museum of Natural History, History Museum of Roman Antiquities, St. Paul’s Catacombs şeklinde sıralanabilir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA