Malta'da Unutulmaz Bir Aile Deneyimi

ACE English Aile Programı

Ailenizle birlikte unutulmaz bir Malta tatili keyfini yaşarken İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz? ACE English Malta Dil Okulu’nun sunduğu Aile ve Çocuk Programı ile bu hayaliniz gerçeğe dönüştürüyor.

Hem Yetişkinler Hem de Çocuklar için İngilizce Eğitimi

ACE English Aile Programı, tüm aile bireylerinin aynı anda, aynı okulda İngilizce dersleri almasını sağlayarak İngilizce öğrenmelerini kolaylaştırır. Yetişkinler için 12 kişilik sınıflarda 20 derslik (genel İngilizce), çocuklar için ise 15 kişilik sınıflarda 20 derslik programlar mevcuttur. Dersler, tüm yıl boyunca ve her seviyeden öğrenciye açıktır.

Eğlenceli ve Etkili Dil Öğrenme

İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye odaklanan programda okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi tüm dil becerileri ele alınır. Aile bireylerinin, yaşlarına ve İngilizce seviyelerine göre ayrı sınıflarda ders görmeleri ve ders aralarını birlikte geçirmeleri sağlanır.

Ebeveynler için Kurslar

Ebeveyn Kursları, yetişkinlere yönelik kurslardır. Programın diğer yetişkin kurslarından temel farkı, çocuklarıyla beraber İngilizce eğitimi almak isteyen ebeveynlere yönelik olmasıdır. Ebeveyn programında, anne-babalar çocuklarıyla aynı saatte, farklı sınıflarda İngilizce öğrenirler. Böylece ebeveynler kurstayken çocuklarının güvende olduğunu, onların da İngilizce öğrendiğini ve günün geri kalanını birlikte geçireceklerini bilirler.

Çocuk & Genç Programı

ACE English Çocuk ve Genç Programı, 3 ila 12 yaş arası aile bireylerine yöneliktir. Çocuklar; İngilizce yoluyla öğrenmeyi, oynamayı, etkileşimi ve yaratıcılığı teşvik eden samimi bir atmosferin nasıl yaratılacağını bilen deneyimli bir öğretmen gözetiminde özel olarak tasarlanmış çocuk dersleri alırlar. Program içeriği, yaşa ve öğrenme stiline uygun olacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

 • Video klipler, şarkılar ve oyunlar yoluyla etkileşim, dersleri daha az resmi hale getirir ve çocukların ilgi çekici ve eğlenceli aktivitelere kendilerini kaptırırken İngilizce dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmelerini kolaylaştırır.
 • 3-12 yaş grubu öğrenciler, derslerini kendilerine özel olarak kurgulanmış ve tasarlanmış “Kids Zone” sınıflarında almaktadırlar.
 • Kids Zone’da; interaktif beyaz tahta, sanat ve el sanatları, yap-boz ve kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar, enstrümanlar, aksesuarlar ve son derece deneyimli İngilizce öğretmeninin çocuğunuzu öğrenme fırsatlarıyla çevrelemesine olanak tanıyan diğer çoklu duyusal öğrenme yardımcıları eşlik eder.
 • ACE Kids İngilizce Kurslarının eğlenceli ve motive dersleri sayesinde çocukların konuşma ve yazma becerilerinin, İngilizce konuşma özgüvenlerinin her geçen gün arttığı arttığını görürsünüz.

Programın Avantajları

 • Herkes için uygun: Hem yetişkinlere hem de çocuklara özel; farklı yaş, seviye ve ilgi alanlarına hitap eden kurslar
 • Interaktif ve dinamik ortam: Dil öğrenmeyi keyifli hale getiren modern ve yenilikçi eğitim yöntemleri
 • Deneyimli ve uzman öğretmenler: Dil eğitiminde uzman, güler yüzlü ve motive edici öğretmen kadrosu
 • Küçük sınıflar: Kişiselleştirilmiş ilgi ve alaka için 12 kişilik yetişkin ve 15 kişilik çocuk sınıfları
 • Genel ve Yoğun İngilizce Programları: Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştiren kapsamlı bir müfredat
 • Pratik uygulama imkanı: Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanma ve pekiştirme fırsatı

Öğleden Sonra Aktiviteleri

Öğleden sonraları, yerel gezilere ve aktivitelere katılarak Malta’yı keşfedebilir, ailece keyifli vakit geçirebilirler.

Konaklama Seçenekleri

ACE English Dil Okulu, ailece konaklayabileceğiniz farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ailenizle birlikte size en uygun konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

ACE English’in Aile ve Çocuk Programı ile siz ve çocuklarınız:

 • İngilizce becerilerinizi önemli ölçüde geliştireceksiniz.
 • Malta’nın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfedeceksiniz.
 • Ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

ACE English Aile Programı ve Malta Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi için size en yakın ELT ofisini ziyaret edebilir, iletişim formumuzu doldurarak ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.