30 Yaş Üstü Programlar

30 Yaş Üstü Programlar

30+ DİL KURSLARI

30 yaş ve üzeri dil kurslarını diğer kurslardan ayıran en belirgin özellik bu tarz kurslarda yalnızca 30 yaş ve üzeri katılımcıların eğitim almasıdır. Kendi yaş seviyesine uygun kişilerle bir arada eğitim almak isteyen yetişkinler yılın her dönemi bu programlara katılabilirler. Öğrenciler, bu kurslarla İngilizce okuma ,yazma, anlama ve dinleme becerilerini geliştirme fırsatı bulmanın yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden gelen kendi yaşıtlarıyla tanışma ve dil pratiği yapma imkanı bulabilmektedir. Bu kurslarda alınabilecek eğitimler Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve bire bir dil kurslarıdır.

Katılımcılar, İngilizce eğitiminden sonra akşam aktiviteleri ve hafta sonu düzenlenen gezilere katılabilirler.

30+ Dil Eğitimi Sunan Okullarımız ve Merkezleri

EC NEW YORK 30+

Manhattan’da bulunan okul, İngilizcesini geliştirirken aynı yaş grubundaki uluslararası öğrenciler ile beraber dil pratiği yapmak isteyen öğrenciler için ideal merkezlerden biridir. Bu eğlenceli ve hızlı tempolu şehir iş, eğlence, kültür ve alışverişte dünya lideridir.

Okulda sunulan programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce ve bire bir İngilizce kurslarıdır.

EC MALTA 30+

İngilizce öğrenmek için çok yaşlı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz ? EC Malta böyle düşünen öğrenciler için en ideal merkez. Barındırdığı sayısız plajları,mükemmel atmosferi ve rahat ortamıyla EC Malta 30+ dil kurslarında eğlenerek kendi yaşıtlarınızla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Brezilya, Fransa, Rusya, Japonya, İtalya, Kolombiya, İsviçre ve daha farklı birçok ülkeden öğrencilerin katıldığı kurslarda ders dışı sosyal aktivitelerle İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Sinema geceleri, plaj aktiviteleri, oyun aktiviteleri bunlardan yalnızca birkaçı.

Okulda sunulan programlar: Genel İngilizce,Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce ve bire bir İngilizce kurslarıdır.

EC LONDRA 30+

İngilizce öğrenmek için dünyanın en ilham verici şehirlerinden birinde bulunan EC Londra, Euston istasyonunun hemen yanında bulunan şık ve butik bir okul olup başkentin tam merkezinde olmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Şehrin her yerine ve sunduğu tüm imkanlara, alış veriş merkezlerine, parklara ve turistik mekanlara ulaşmak oldukça rahattır.

Okulda sunulan programlar: Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce ve bire bir İngilizce kurslarıdır.

EC TORONTO 30+

Dünyanın dört bir yanından gelen yetişkin öğrencilerle iletişim kurup dil pratiği yaparken, Kanada’nın en büyük şehrinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanabilirsiniz. Toronto; iş, finans, sanat ve kültür için küresel bir merkezdir ve sürekli olarak dünyanın en yaşanılabilir şehri seçilmektedir. EC TORONTO 30+ dil kursu şehrin tam merkezinde yer almaktadır.

Okulda sunulan programlar: Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce ve bire bir İngilizce kurslarıdır.

EC DUBLIN 30+

2017 yılında açılan ve Dublin şehir merkezinde bulunan EC English’te tüm dünyadan gelen profesyoneller ile birlikte İngilizce eğitimi alma şansına sahipsiniz. Okulun 30 yaş üzeri öğrencilere sunduğu özel aktivite programlarına katılarak derste öğrendiklerinizi sosyal yaşamda fazlası ile pratiğe dökebileceksiniz. Ec Dublin 30+ programında yabancı öğrenci sayısı yüksek olduğu için Türk öğrenci yoğunluğu istemeyen adayların öncelikli tercihi olan bir okuldur.

LONDON SCHOOL OF ENGLISH 30+ CANTERBURY / LONDRA

Yetişkinler için hazırlanan bu İngilizce kursu 30 yaş ve üstü, yaş ortalamaları 40 olan öğrenciler içindir. Katılımcılar kendi yaş gruplarıyla ve kendi kültürel seviyelerine uygun kişilerle eğitim almaktadırlar. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla dil öğrenerek İngilizce konuşma konusunda güven kazanabilirsiniz. Okulun bu kursu sunduğu merkezler Londra ve Canterbury’dir.

Kursta eğitimler Canterbury için maksimum 6 kişilik sınıflarda, Londra’da ise 8 kişilik sınıflarda verilmektedir. Programlar 1-8 hafta arası sürmekte ve katılım için en az pre-intermediate düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir.