GENEL BİLGİLER

İngiltere’de dil eğitimi almak, uluslararası alanda bireysel bir başlangıç yapmak için muhteşem bir yoldur. Sosyal devlet politikası, uluslararası insanların benimsediği demokratik düzen ve sosyal hayat, İngiltere’yi kendi ülkelerinden bağımsız İngilizce öğrenebileceği en doğru adresi yapıyor. Özellikle Başkent Londra bu konuda size en çok alternatifi sunacak dünya şehirlerinden bir tanesidir. London School of English, 1912 yılında kurulmuş dünyanın en eski ve akredite dil okuludur. İngiltere’de Londra ve Canterbury’de toplam 3 şubesi bu köklü dil okulu verilen eğitim programlarında şubelerine pay etmiş durumdadır. Stockholm Şubesi ise İsviçre’de bulunan bir diğer şubedir. Kaliteli ve disiplinli tutumu, süregelen “bireysel gelişim” metodu, rakipsiz sayılabilecek London School of English‘de İngilizce dil eğitimi almak için yeterli sebepler olacaktır.

Yüksek eğitim kalitesinin getirdiği rakipsiz performansı, tarihi tecrübesi, London School of English dil okulunu en yukarılara çıkarmıştır. ISO 901, IALC, Quality English sertifikalarının yanı sıra UK English üyesi olup en eski British Council akreditasyonuna sahip olan dil okulu olması ise, bunun en büyük kanıtıdır.
Başkent Londra’nın tam ortasında bulunan Holland Park Gardens ve Westcroft Square gibi 2 harika alanda bulunan şubelere sahip London School of English, geçmişinin verdiği özgüven ile birlikte, kaliteli ve etkili bir eğitim modelini öğrencilere yansıtmakta. Sunulan programlardan bazıları, Genel İngilizce, uluslararası dil yeterlilik sınav çalışmaları ve İş İngilizcesi olarak söylenebilir.

London School of English / Westcroft Square

Okulun merkez şubesi olan Westcroft Square, Londra’nın batısında sakin, yaşaması keyifli bir yerleşim bölgesinin içinde, büyük ve modern bir binada bulunmaktadır. London School of English’in merkez şubesi, Londra’da dil eğitimi almak isteyen 18 yaş üzeri öğrenciler için genel İngilizce, dil yeterlilik sınavları öncesi hazırlık sınıfları ve üniversite öncesi hazırlık programları sunmakta, aynı zamanda, sahip olduğu meslek alanında uzmanlaşmak isteyen kişiler için tasarlanmış özel kurslar vermektedir. Kafeler, publar, restoranların çevrili olduğu okul bölgesi, Thames Nehri’ne çok kısa bir yürüyüş uzaklığındadır. Aynı zamanda, Stamford Brook Metro İstasyonu merkez şube Westcroft alanına 5 dakikalık mesafededir.

London School of English / Holland Park Gardens

Okulun Holland Park Gardens merkezi, Londra’da dil eğitimi alabileceğiniz en huzurlu ve standart kavramı yüksek bölgelerinden birinde yer almaktadır. Geleneksel bir mimari yapıya sahip olan bu şubede, 30 yaş üzeri yetişkin öğrencilere, hukuk öğrencilerine ve genç iş insanlarına eğitim verilir. Holland Park alanı, Chelsea ve Kensington nezih Holland Park bölgesinin tam ortasında bulunmaktadır. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir mesafede olan şube civarında, onlarca mağaza ve restoran bulunmakta, dünyaca ünlü, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Westfield 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir.

LONDON SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU FİYATLARI

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin Londra şehrinde tercih ettiği okullardan biri olan London School of English, nitelikli ve kaliteli eğitiminin yanı sıra uygun maliyetli fiyatları ve yıl boyunca devam eden promosyonları ile de ön plana çıkmaktadır. London School of English ücretleri ve indirimli programları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçmeyi ve size en yakın ELT ofisini ziyaret etmeyi unutmayın! 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yoğun İngilizce Programı

Bu kurs türü, İngilizce dil eğitiminde, hızlı sürece endeksli olan, iş veya akademik kariyeri adına planlar yapmış öğrenciler için tasarlanmıştır. Ders saat sayısının diğer programlara göre fazla olması, kişinin daha çabuk öğrenim sağlamasına ve oluşacak güven duygusu ile beraber hızlı ve olumlu bir adaptasyon süreci sağlamasına fayda sağlar.

Genel İngilizce 30+

Farklı amaçlar için İngilizcesini geliştirmek isteyen 30 yaş üzeri kişiler için hazırlanmış bir programdır. Küçük gruplarda, sınıf içinde ve dışında gerçekçi rol oynama ve olası gerçek yaşam durumları ile akıcılığını ve doğruluğunu geliştireceksiniz.

İş İngilizcesi

İş hayatınız veya akademik kariyerinizde İngilizce dil eğitimine ihtiyaç duyuyor ve motivasyonu yüksek profesyoneller den eğitim almak istiyorsanız, London School Of English’in İş İngilizcesi programı sizin için biçilmiş kaftandır. Her sektörün kendine ait farklı jargonları olduğunu bilen eğitmenlerimiz, kurs katılımcılarımızın ihtiyacını karşılayacak kadar donanımlı bilgiye sahiptir.

Avukatlar için İngilizce

Londra’da dil eğitimi almak isteyen hukuk öğrencileri veya sektör içi tecrübe sahibi olan kişiler için tasarlanmış bir program türüdür. Askıya alınan ILEC sınavı yerine yapılan TOLES sınavına hazırlık içeren ders müfredatına sahip kurstur. London School of English hukuk İngilizcesi öğretmenleri, hukuk İngilizcesinde uzmanlaşmış, İngiltere’nin hukuk dünyasında olan kişilerdir. Eğitim süreci içerisinde, ünlü mahkeme salonları, hukuk firmaları gezilir ve Avrupa’nın göbeği ve mimarı olan İngiltere hukuku ile alakalı fikir ve bilgi sahibi olma şansı yakalanılır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

İngiltere’de dil okuluna giden öğrencilerimiz için sınıf derslerinden sonra, Londra’da sunulan alternatifi bol sosyal hayat şüphesiz öğrencilerin pratik yapması için en doğru yer olacaktır. London School of English Sosyal Aktivite Birimi, bireysel gelişimi destekleyecek, bir o kadar, eğlence unsurunu içinde barındıracak programları, detayları ile beraber hem online hem okul içerisinde yaptığı bildiriler ile öğrencilere duyurur. Yapılan aktiviteler ve seyahat süreçlerinde tecrübeli aktivite birim ekipleri öğrenciler ile beraber onların biriktirmeye başladığı anılara rehberlik eder.

KONAKLAMA

Londra’da dil eğitimi almak, Londra’da yaşamanın bir başka adı olarak nitelendirilebilir. Bu doğrultuda, London School of English’in konaklama birimi her öğrenci profiline uygun konaklama seçeneklerini sunmak için sizi ve sizin gibi öğrencileri bekliyor olacak. Aile yanı konaklama, Öğrenci daireleri, rezidanslar, hotel, apartman dairesi ve stüdyo evler London School of English öğrencilerine sunulan konaklama seçenekleridir.

Aile Yanı Konaklama

İngiliz bir aile ile İngiltere kültürünü birebir yaşayıp tecrübe edin! En doğru İngilizce pratiği sağlayacak olan konaklama seçeneği maddi anlamda da size en uygun seçenek olabilir.

Öğrenci Rezidansları

Londra’da dil eğitimi almak için gelen öğrenciler ve aynı yurtta kalan üniversite öğrencileri ile beraber kurs döneminizi geçirebilme ve kendi standartlarınızı istediğiniz gibi oluşturma fırsatı veren konaklama seçeneği! Şehrin göbeğinde ve okula yakın olan bu opsiyon, sosyal hayat ve rahat ulaşım anlamında en doğru tercih olabilir.

Apartman Dairesi

Farklı milletten gelen London School of English Öğrencileri ile bir dairede tanışıp, okul içerisi arkadaş ortalamanızı en erken yakalama fırsatı veren konaklama seçeneği. Kültürünüze göre hareket edip yeme, içme alışkanlığınızı, standart düzeninize göre oluşturabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Size özel, sizin sahip olduğunuz bir daire arayışınız var ve bu Londra’da dil eğitiminiz ile bütünleşecek ise, en doğru tercih Stüdyo daire olacaktır.

Hostel Konaklaması

Maliyeti en düşük konaklama seçeneği! Farklı dünya ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız.

Öğrenci Evleri

Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir. Yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Dünyanın her bir kıtasından gelen öğrenciler ile aynı evi paylaşarak, internasyonel bir öğrenci olmak adına ilk adımı atın! Yemeksiz olan bu konaklama seçeneğinde, kendi yemeğinizi okul arkadaşlarınıza tattırabilir, onların hazırlamış olduğu yöresel yemekler ile karnınızı doyurabilirsiniz.

LONDRA ŞEHRİ

İngilizce öğrenmenin birçok yolu vardır ama Londra’da dil eğitimi alacak öğrenci için bu yol sadece İngilizce öğrenmek olmayabilir. Dil hakkındaki bilginizi ve anlayışınızı geliştirmenin en iyi yolunun, kendinizi dil ve onu çevreleyen kültür ile kuşatmak olduğu, kendini her anlamda geliştirmek isteyen bir öğrenci için kabul edilir ve tercih edilebilir bir durumdur.

İngiltere, İngilizce dilinin doğum yeridir ve tarihi zenginliği, kültürel yapısı hat safhada olan, dünya başkentlerinden biri olarak nitelendirilebilir. Gerçek bir kültürel deneyim, Londra’nın zengin tarihinden çok daha fazlasını içerir. Kendinizi yerel yaşam tarzına sokma fırsatını yakalar, hareketli sokak pazarları, çeşitli tiyatro gösterileri, zengin yemek kültürü ve çok daha fazla anıya sahip olma imkanı yaşarsınız. Tüm bunlar, dil öğrenmenize yardımcı olacak, İngiltere kültürünü daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu içeriklerin hepsi, İngiltere’de dil eğitimi aldığınızı çok daha sonraki zamanlarda da kanıtlayacak, doğru ve gerçek kalıntılar olarak hatırlarınızda yer alacaktır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA