Bilgi İste

Fransa'da Dil Eğitimi

Fransızca en iyi Fransa'da öğrenilir! Fransa dil okulları maceranızı şimdi başlatın, ekonomik fiyatlar ile Fransızcanızı geliştirin.

Fransa Dil Okulları

Fransızca öğrenmek istiyorsanız ELT size bunun için Fransa'nın en kaliteli dil okullarını sunuyor. Fransa dil okulları ile Fransızcayı kısa sürede öğrenebileceksiniz. 33 ülkenin resmi dil olarak konuştuğu Fransızca, ülkemizde de ticari ve politik olarak öneme sahip dillerdendir.

Fransızca Öğrenmenin Avantajları

Fransızca dilini sadece Fransa ile sınırlandırmak doğru değildir. Bugün birçok ülkede özellikle Kanada’da ikinci dil olarak kabul edilmektedir. İş, sanat ya da turizm alanlarında yükselmek istiyorsanız özellikle Fransa’da mutlaka dil eğitimi almanızı öneriyoruz. Fransızca öğrenmek istiyorsunuz fakat tereddütleriniz varsa bu dili öğrendikten sonra İtalyanca ve İspanyolcayı çok daha kolay öğrenebileceğinizi unutmayın.

Fransızca öğrendikten sonra çok uygun fiyatlarla Fransa’da üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almanız mümkün. Yeterli dil seviyesine ulaştıktan sonra mutlaka sınav hazırlık kurslarını almanızı öneriyoruz.

Fransızca öğrenmek istiyorsanız ELT size bunun için Fransa'nın en kaliteli dil okullarını sunuyor. Fransa dil okulları ile Fransızcayı kısa sürede öğrenebileceksiniz. 33 ülkenin resmi dil olarak konuştuğu Fransızca, ülkemizde de ticari ve politik olarak öneme sahip dillerdendir.

Fransa dil okulları esnek eğitim programları sunuyor.

Fransada alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize orantılı olarak biçimlendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli genel Fransızca kurslarına katılabilir, dilerseniz eğitiminizi daha da yoğunlaştırmak için yoğun Fransızca kursu alabilirsiniz. Fransa dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

Fransa dil okullarında konaklama çözümleri

Fransa'da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı dilerseniz aile yanı konaklama dilerseniz de öğrenci yurtları ve anlaşmalı oteller ile karşılayabilirsiniz. Konaklama organizasyonunuzun tercihlerinize uygun biçimde yapılmasında ELT size profesyonel destek veriyor.

  • Nice'ten döneli 1 hafta oldu ve buraya adapte olmaya çalışıyorum resmen. En kısa zamanda hatta bu yaz tatili için tekrar ELT'yi ziyaret etmek istiyorum. Bu sefer biraz daha uzun kalıp o mutluluğu daha uzun yaşarım umarım

    Gözde E.

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Tuna

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden...

    Ömer Yiğit

Fransa Dil Okulları

Okullar Şehir Açıklama
FRENCH IN NORMANDY Rouen Fransızca dil eğitiminde kendini kanıtlamış ödüllü dil okulu, DELF-DALF sınavlarına hazırlık programları var
SPRACHCAFFE Paris, Nice Fransa'da 2 merkezde dil eğitimi veren zincir dil okulu
LSI Paris Paris'te Fransızca öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri
ACCENT FRANCAIS Montpellier Akdeniz şehri Montpetllier'de tatil ve eğitimi harmanlayan kaliteli ve butik Fransızca dil okulu
INSTITUT LINGUISTIQUE ADENET Montpellier Fransa dil okulları içinde ekonomik eğitim veren butik okul
AZURLINGUA Nice Fransa'nın en prestijli dil okullarından biri
LYON BLEU INTERNATIONAL Lyon Fransa'nın en prestijli dil okullarından biri