İrlanda Yaz Okulu Programı

İrlanda’daki İngilizce yaz okulları; yaz aylarında İngilizce öğrenmek isteyen çocuklar ve gençler için tasarlanmıştır. İngilizce öğrenimini İrlanda’daki eğlenceli aktivitelerle birleştirmesi ve yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı vermesiyle yurtdışında bir yaz geçirmek için doğru bir tercihtir.

Efsanevi Vikingler tarafından kurulan İrlanda, yüzyıllar boyunca kültür ve yaratıcılıkla zenginleştirilmiştir. Günlerinizi bu büyüleyici yeşil ülkenin sunduklarını keşfederek geçirin ve fotoğraf makinenizi unutmayın!

Dil Eğitimi

İngilizce yaz okulu; öğrencilerin eğlenceli ve etkileşimli aktivitelerle İngilizce öğrendikleri bir programdır. Ana odak noktası, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Özenle seçilmiş sınıflarda, kurslar profesyonel olarak tasarlanmıştır ve öğretmenler nitelikli, deneyimli uzmanlardır.

İrlanda Yaz Okulları 2024

irlanda yaz okulu

Aktiviteler ve Geziler

İngilizce yaz okulları; hafta içi derslerden sonra ve hafta sonları şehir turları, müze ziyaretleri, bisiklet gezileri, drama ve dans atölyeleri ile takım sporları gibi çeşitli heyecan verici aktiviteler ve geziler düzenlemektedir. Tüm faaliyetler deneyimli öğretmenler ve gençlik liderleri tarafından yürütülmekte ve yakından denetlenmektedir.

Konaklama ve Sosyal Aktiviteler

İrlanda yaz okulları, öğrencilere aile yanı ve yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır. İrlandalı ailelerle birlikte kalan öğrenciler, İrlanda’da kaldıkları süre boyunca dilin yanı sıra kültürü de yakından tanıyabilirler. Öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, diğer uluslararası öğrencilerle yeni arkadaşlıklar kurabilme ve sosyalleşebilme fırsatı yakalarlar.

Yaz okullarında her ilgi alanına yönelik sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Basketbol, tenis, futbol, yüzme, resim, müzik, dans, tiyatro ve doğa sporları gibi pek çok alanda aktivite sınıfı açılmaktadır. Öğrenciler kendilerine en uygun olan aktiviteleri tercih edebilir.

Yolculuk ve Program Güvenliği

İrlanda yaz okulları, öğrenciler için profesyonel havaalanı transferi hizmeti vermektedir. Havaalanı transferi sayesinde öğrenciler; havaalanından alınıp konaklamalarına kadar götürülürken, program sonunda Türkiye’ye dönmek istedikleri zaman yine konaklamalarından alınıp havaalanına kadar güvenli bir şekilde götürülmektedir.

Günümüzde birçok havayolu da, okulun yetkili temsilcisi karşılayana kadar yardımcı olan havayolu personeli ile seyahat etmeyi çok güvenli kılmaktadır.

Yaz okullarında güvenlik oldukça büyük önem taşır. Kampüs ve konaklamada güvenli ve konforlu bir ortam için öğrencilerin kontrol ve takipleri büyük bir dikkatle yapılmaktadır.

İrlanda’da Popüler Yaz Okulu Seçenekleri

İrlanda; kültürel zenginliği, nefes kesen manzaraları ve arkadaş canlısı insanları ile bir ada ülkesidir. Müzikleri, doğası, tarihi, kültürü ve edebiyatıyla kendisine hayran bırakmaktadır. Geçtiğimiz 30 yılda kendini geliştiren ve değiştiren İrlanda, günümüzde İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden birisidir. Ülkenin başkenti Dublin, Avrupa’nın teknoloji merkezidir. Dublin, yaz okulu öğrencileri tarafından en çok tercih edilen şehirdir. İrlanda’da yaz okulu öğrencisi olarak harika bir yaz geçirebilirsiniz.