ELT Online Workshop

ELT Online Workshop

Güvenli ve sorunsuz bir Amerika macerası için, ELT öğrencileri work and travel işverenleriyle mutlaka önceden görüşüp tanışıyor!

Sorunsuz ve kaliteli bir work and travel deneyimi için, çalışacak olduğunuz iş ve işveren hakkında tam, eksiksiz bilgi sahibi olmak çok önemlidir. ELT kalite standartları gereği tüm öğrencilerimiz işverenler ve/veya sponsor kuruluş yetkilileri ile doğrudan görüştürülmektedir.Bu sayede Amerika’da tatsız sürprizlerle karşılaşma ihtimalinizi yok edebilir, güvenli ve eğlence dolu bir Work and Travel deneyimini garantileyebilirsiniz.

Nasıl Yapılıyor?

Online Workshop organizasyonunda öncelikle danışmanınız ile ELT online sistemine girerek, güncel workshop iş listesinde size uygun iş seçeneklerini inceleyip, en beğendiğiniz işi rezerve ederek başlıyorsunuz. Rezerve ettiğiniz iş seçeneği için size verilen gün ve saatte, ilgili işveren ya da sponsor kuruluş yetkilisiyle internet üzerinden görüntülü konuşma yapıyorsunuz. 5-10 dakika süren bu görüşme esnasında işvereninize her türlü sorunuzu sorabilir, ELT’den aldığınız çalışma ve konaklama bilgilerini doğrudan teyid edebilirsiniz.

Nerede yapılıyor?

Online Workshop organizasyonunun en güzel yanı size büyük bir özgürlük veriyor olması. İş görüşmenizi dilerseniz ELT ofislerinde, dilerseniz evinizde, okulunuzda hatta uygun özelliklerde ise cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz! ELT work and travel programında size hem güvenlik, hem kalite hem de son teknolojinin avantajlarını sunuyor.

Acele edin! En popüler işler ve merkezler en önce dolar!

ELT Online Workshop her yıl Şubat sonunda başlıyor ve Nisan sonuna kadar belirli aralıklarla yapılıyor. Her bir Online Workshop farklı bir iş listesiyle gerçekleşiyor. En çok tercih edilen iş ve lokasyonlar en erken tarihlerde yayınlanmak ve doldurulmak zorunda olduğundan katılım tarihiniz konusunda acele etmeniz gerekiyor. Ne kadar erken tarihli bir Online Workshop organizasyonuna katılırsanız, o kadar fazla çeşitli iş seçenekleri göreceksiniz.

work and travel iş görüşmesi

Nasıl Katılabilirsiniz?

ELT Online Workshop avantajlarından sadece kayıtlı öğrencileri yararlanabiliyor. Online Workshop kapsamında birçok farklı iş ve merkez seçeneği sizi bekliyor. Hemen ELT Work and Travel kaydınızı yaptırarak en yakın tarihli Online Workshop organizasyonundan yararlanabilirsiniz.