Bilgi İste

Malta Yaz Okulu

Deniz, güneş ve İngilizce dolu bir yaz tatiline ne dersiniz?

Malta Yaz Okulları

Yurtdışı eğitimde ana destinasyonlardan biri haline gelen Malta, her zaman olduğu gibi yine bu yıl da deniz, güneş ve İngilizce dolu bir yaz tatili vadediyor. ELT olarak Malta'nın en popüler yaz okulu alternatiflerini sunuyoruz. Malta'daki tüm okullarımız uluslararası kalite akreditasyonlarına sahip seçkin okullardır.

Malta yaz okullarında İngilizce dolu bir yaz tatili

Yaz okulları programlarımız, öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşuyor. Genellikle haftalık 15-20 ders dil eğitimi içeren programlarda gün kahvaltı ardından dersle başlıyor. Öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi veriliyor. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive oluyorlar. zaten yaz okulu programının temel eğitim amaçlarından biri de budur.

Malta yaz okulu aktivite zenginliği demektir.

Eğtim programı öğle yemeğinin ardından çeşitli aktivitelerle desteklenerek öğrencilerin eğlenceli, öğretici ve her şeyden önemlisi uluslararası bir ortamda iletişim ve paylaşım içinde eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanır. Aktiviteler içinde basketbol, futbol, teniz, yüzme, binicilik gibi değişik sporların yanı sıra, resim, müzik, dans gibi sanatsal faaliyetlere de yer verilir. Her okulun kendi belirlediği bir aktivite programı vardır ve bu öğrenciler gittiklerinde menü şeklinde sunulur. Aktiviteler okulların görevlendirdiği aktivite liderleri tarafından organze edilir ve onların sorumluluk ve gözetmenliğinde gerçekleşir.

 • ELT, yurtdışı dil eğitimi konusunda oldukça tecrübeli. Temsilciliğini yaptığı okullar da çok güvenilir. Önümüzdeki yıl tekrar Malta'ya, yine ELT ile gideceğim.

  Efe Enver Deviren

 • Karar sürecimde eğitimim için gerekli destekleri benden esirgemeyen ELT İstanbul ofisinden Gamze ve Nur Hanım'lara teşekkürlerimi iletiyorum. Malta'dan sevgilerle...

  İlyas Yar

 • ELT ile üniversite sınavı sonrasında tanıştım. Türkiye'de ancak hayal kurabileceğim bir bölümü ELT aracılığıyla gerçekleştirme fırsatını internet sayesinde gördüm.

  Mehmet Ege Marul

 • ELT Yurtdışı Eğitim'e baştan sona göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Gerek Malta'ya gitmeden önce gerekse Malta'da Yasin Öngüç tüm plan ve programlar sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

  Yasin Öngüç

Malta Yaz Okulları

Okullar Şehir Açıklama
EC Malta Yaz Okulu St. Julian's EC Malta'da hem İngilizce dil pratiği yapacak, hem de hiç unutamayacakları bir yaz tatili geçireceksiniz.
Sprachcaffe Malta Yaz Okulu St. Julian's, St.Paul's Bay Dünyanın en seçkin dil okullarından Sprachcaffe, gençler için Malta’da harika bir program sunuyor.

Malta yaz okulu konaklama çözümleri

Malta yaz okullarımızda öğrencilerimize hem aile yanı hem de yurt tipi tam pansiyon konaklama seçenekleri sunuyoruz. Aile yanı konaklama seçeneği yeni kurallar gereği sadece 16 yaş ve üstü öğrenciler için uygulanabiliyor. Aileler okullar tarafından, tüm güvenlik kontrolleri yapılarak seçilmekte olup yıl boyu sürekli öğrencilere pansiyon hizmeti veren ailelerdir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler 2 kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklar. Yurt konaklama türü ise tüm yaş grupları için uygundur. Değişik kalite ve standartlarda yurt konaklamaları mevcuttur. Bazı yurtlarda öğrencilere banyolu oda verilebilirken bazı yurtlarda ise odalar birkaç öğrenci tarafından paylaşılarak kullanılır. ELT Malta'da yüksek kalite standartlarında yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.