Bilgi İste

Japonya Dil Okulları

Japonya'da Japonca eğitimi almak ister misiniz? Cazip fırsat ve kampanyalı fiyatları ile Japonya'da dil okulları sizi bekliyor.

Japonya'da Dil Okulları

Tarihi ve kültürü ile tüm dünyayı etkilemeyi başaran Japonya, dillerini öğrenmek isteyen yabancı öğrenciler için çeşitli Japonca eğitim programları düzenlemektedir. Tokyo, Okinawa, Kyoto gibi ünlü Japon şehirlerinde bulunan dil okulları, gelen öğrencilere Japon kültürü ve günlük yaşam hakkında da ücrtesiz eğitim vermekte, bu öğrencilerin Japonya'da kaldıkları süre içinde yabancılık çekmemelerini sağlamaktadırlar.

Japonya'da eğitim seçenekleri sunuyoruz

Japonya'da alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli genel Japonca kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış Japonca kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. Japonya dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

Japonya dil okulu işlemlerinizi planlı yapmalısınız.

Japonya'daki dil okulları genellikle yıl boyu kayıt kabul etmektedir. Ancak yine de alacak olduğunuz eğitimi önceden planlayıp rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Japonya'da eğitim vermekte olan dil okullarının çoğu devlet kontrolünde olduğundan, alacak olduğunuz eğitimin kalitesinden memnun kalacağınızı tahmin ediyoruz. Dil okulu kayıt ve konaklama organizasyonunda ELT size profesyonel destek veriyor.

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

Japonya Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
Genki Tokyo, Fukuoka Japonca için en doğru adres,Tokyo'da eğitim veren köklü dil okulu