Dubai'de Dil Eğitimi

Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten birisidir. Dubai Emirliği güneyde Abu Dabi, kuzeydoğuda Sharjah ve güneydoğuda Umman Sultanlığı ile sınır komşusudur. Özellikle turizm ve ticaret sektörlerinde hızlı bir şekilde gelişen ülkenin en modern ve ilerici emirliğidir. Dubai Emirliği’nin ana şehri de yine aynı isimle Dubai’dir. Bağımsız bir şehir devleti gibi olan Dubai, Basra Körfezi’nin güneydoğu kıyısında yer almaktadır. 2020 yılında nüfusu 3 milyonu aşan şehir, Orta Doğu’daki ticaret, kültür ve turizm merkezidir.

Bir balıkçı köyü olarak 1833’te kurulan Dubai, 1970’lerde bugünün çöl metropolüne dönüşmeye başladı. 50 yıl önce kum, Arap Çölü’nün kenarında yer alan bu emirliğin hükümdarıydı. Günümüzde kum, lüks fütüristik gökdelenler ve kıyı şeridine dağılmış villalar tarafından tahtından indirildi. Şehir; gökdelenleri ve yüksek binaları, özellikle de dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa ile sembolik hale geldi. Dubai’nin geçmişte çoğunlukla çöl olduğuna inanmak zor. Bugün, dünyanın en büyük alışveriş merkezine, en yüksek binasına, en büyük dans çeşmesine ve en yüksek puan alan oteline sahip bir metropol!

Dubai Dil Okulları

Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan Dubai; “en” lerin şehri olarak bilinmektedir. Ultramodern mimarisi, lüks alışveriş merkezleri, eğlence parkları ve çöl safarisi ile tanınan bir şehir ve emirliktir. Dubai’de İngilizce dil okuluna gitmek, öğrencilerin şehrin güzel ve sıcak ikliminin tadını çıkarırken dili öğrenmelerini sağlayacaktır. Orta Doğu’da yer alan bir şehir olmasına karşın halkın yaklaşık %85’i İngilizce konuşabilmektedir. Yüksek oranda İngilizce konuşulmasının nedeni; Dubai Emirliği’nin eskiden İngiliz himayesinde olması, İngiliz kültürünün etkilerini günümüze taşıması ve şehirde birçok farklı milletten insanın bir arada yaşamasıdır. Yoğun göç alan ülke nüfusunun yalnızca %17’sini yerel halk oluşturmaktadır. Şehirde yer alan tabelalarda Arapça’nın yanı sıra İngilizce ibareler de yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından birçok öğrenci İngilizce dil eğitimi almak için Dubai dil okullarını tercih etmektedir. Türkiye’ye yakınlığı ve yaşam maliyetlerinin uygun olması açısından da oldukça avantajlıdır. Dubai’de dil eğitimi almayı planlıyorsanız, bu modern ve nefes kesen şehirde harika bir deneyim yaşayabilirsiniz!

Neden Dubai'de Dil Okulu?

Dubai, aslında Arap ülkelerinin bir şehri olmaktan ziyade bir dünya şehri olarak nitelendirilebilir. Çünkü Dubai, farklı ülkelerden birçok insanın bir arada yaşadığı kozmopolit modern bir yapıya sahiptir. Bu çok uluslu insan hayatından kaynaklı, Dubai’de dünyanın birçok yerinde bulunan İngilizce kurslarının aynı, hatta daha iyisini bulabilmek mümkündür. Birleşik Arap Emirlikleri, iyi bir eğitim sistemine sahiptir. Günümüzde eğitim denilince akla ilk gelen konulardan biri olan yabancı dil eğitimi, farklı uluslardan birçok öğrencinin katılımıyla bu ülkede de verilmektedir. Her yıl birçok ulustan insan bu ülkede dil eğitimi görmektedir.

Teknolojik sınıflar, ana dili İngilizce olan deneyimli öğretmenler ve dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle birlikte Dubai’de dil eğitimi almak, akademik amaçlarınıza ulaşma yolunda size olumlu katkı sağlayacaktır. Bununla beraber, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki birçok dil okulu; akademik kurumlara, şirket gruplarına ve bireylere birçok dilde eğitim hizmeti vermektedir. Yani BAE’de dil eğitimi denilince sadece İngilizce eğitimi düşünülmemelidir. Bu durum, İngilizce eğitimini tamamlayan kişilerin, aynı yerde farklı bir dilde eğitim almasını hatta orada da çalışıp, yaşamasına imkan sağlamaktadır.

Dubai Dil Okulu Programları

Dubai’de dil eğitimi almadan önce karar vereceğiniz en önemli hususlardan biri de hangi program kapsamında eğitim alınacağıdır. Yoğun bir programla kısa sürede eğitiminizi tamamlamak istiyorsanız haftalık 30 ders saati olan yoğun bir programı seçebilirsiniz. Ancak eğitim için yeterli vaktiniz varsa ve eğitiminizi yavaş yavaş almak istiyorsanız haftalık 20 ders saatinden oluşan bir programı seçebilirsiniz.

Dubai’de dil eğitimi alırken seçeceğiniz dil okuluna bağlı olarak, sunulan programlar ile öğretim metotları değişiklik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak Dubai’deki dil okullarında sunulan programları aşağıdaki maddelerle ifade edebiliriz;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Çocuklar için İngilizce Kursu
 • Kurumsal İngilizce Dil Kursu (Şirketler için İngilizce Kursu)
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Kursu
 • Özel Amaçlar için İngilizce (İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, Petrol ve Gaz Sanayisi İçin İngilizce)
 • Özel (Birebir) İngilizce Kursu
 • Online İngilizce Kursu
 • Konuşulan İngilizce (Konuşmaya Yönelik – Spoken English) Kursu

Dubai Dil Okulu Fiyatları

Dubai para birimi BAE Dirhemi (AED)’dir. 1 AED yaklaşık 1,93 TL’dir. Dubai’de yıl içinde istediğiniz zaman bir İngilizce kursuna başvurabilirsiniz. Dubai dil okulu ücretleri; seçeceğiniz program, hafta sayısı, okulun fiyat politikası ve kurs tipi (bireysel, grup) gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Buna ek olarak; dil okulu ücretlerine yılın belirli zamanlarında yapılan kampanya ya da indirimler uygulanabilir. Bu tarz indirimlerden yararlanarak eğitim masrafınızı azaltabilirsiniz. Dubai’deki dil okullarının ortalama ücretlerini ve kampanyalı dil okulu fiyatlarını size en yakın ELT şubesinden öğrenebilir, ücretsiz bilgi istek formumuzu doldurarak email olarak talep edebilirsiniz. 

Dubai Dil Okullarında Konaklama

Dubai’de dil eğitimi alan öğrenciler, dil okulunun koordinesinde ayarlanan bir yurtta ya da kendi imkânlarıyla buldukları bir öğrenci evinde kalabilirler. Öğrenciler konaklama ile ilgili yardım ya da danışmanlık almak için, dil okullarının çoğunda bulunan konaklama departmanları ile veya konaklamadan sorumlu personelle görüşebilirler.

Ayrıca, ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere konaklama seçenekleri ile ilgili vereceğimiz ücretsiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki başlıklarda dil okullarında genellikle sunulan konaklama imkânlarıyla ilgili bilgiler verilmiştir.

Öğrenci Yurtları

Tek kişilik ya da iki kişilik odalarda kalabileceğiniz bir konaklama seçeneğidir. Yurtlarda; klima, fitness/spor salonu, çalışma alanı, kafe, kablosuz internet, ortak mutfak, yüzme havuzu, açık alan (teras gibi), 24 saat müşteri destek hizmeti ve 7/24 bakım ekibi (herhangi bir arıza çıkması durumunda müdahale için) gibi imkânlar bulunabilmektedir.

Ortak mutfaklarda bulunan ocak ve buzdolabı gibi mutfak eşyaları sayesinde yemek yapmanız mümkündür. Bu sayede yemek masraflarınızı azaltabilirsiniz. Ayrıca bu konaklama seçeneğini seçerek öğrenci arkadaşlarınızla bol vakit geçirebilirsiniz. Bu yurtlardan okula ücretsiz öğrenci servisi düzenlenebilmektedir. Bu servisler ile okula ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Öğrenci Evleri (Paylaşımlı Odalar)

Şehir merkezine yaklaşık 20km mesafede bulunan; Jumeriah Lakes Towers, Jumeriah Beach Residance ve Marina bölgelerindeki paylaşımlı odalar da bir diğer konaklama seçeneğidir. Bu konaklama seçeneği birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Aylık yaklaşık 600$’lık bir ücret ile bu konaklama seçeneğinde sunulan imkânlardan yararlanabilirsiniz. Bu imkânlar arasında; internet, yüzme havuzu ve spor salonu da vardır. Bu konaklama seçeneğinde öğrencilerden ortalama 140$ ila 280$ arası depozito talep edilmektedir. Bu depozito ücreti konaklamadan ayrılırken öğrencilere iade edilmektedir. Bu konaklama seçeneğindeki evler genellikle 3 veya 4 odalıdır. Odalar; 1, 2 veya 3 kişilik olarak kullanılabilir.

Dubai Dil Okulu Vizesi

Dubai Öğrenci Vizesi

Dubai’de dil eğitimi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, öğrenci vizesi almalıdırlar. Vize başvurusu, dil eğitimi için başvurulan okul aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai’ye 90 günlük tek girişlik vize ile giriş yapabilir daha sonra öğrenci oturum izni işlemlerinizi Dubai’de tamamlayabilirsiniz. Eğitim alacağınız okulun inisiyatifine bağlı olarak, Dubai’de oturum iznini 3+3 ay alarak, 6 ay Dubai’de kalabilirsiniz. Dubai öğrenci vizesi için aşağıdaki evraklara sahip olmalısınız;

 • Öğrenci belgesi (“Aslı Gibidir” kaşesi ile),
 • Başvuru formu 
 • Ödeme dekontu,
 • Biyometrik Fotoğraf,
 • Pasaport ön yüzü (T.C. No vb. bilgilerin olduğu sayfa) fotokopisi,
 • Kimlik fotokopisi.

Dubai'de Dil Eğitimi Alırken Çalışma İzni

Dubai’ye gitmeden önce Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni konusu hakkında bilgi almak sizin için faydalı olabilir. Dubai’de dil eğitimi alırken eğer dil okulunuz size sponsor olursa, yarı zamanlı (part-time) olarak haftada 20 saat çalışa bilirisiniz. Çalıştığınız zamanlarda saat başına 17-20$ kazanarak giderlerinizi kendiniz karşılayabilirsiniz.

Dubai’de eğitim alırken iş bulabilmek için, dil okulunun bu konuyla ilgilenen personeli ile (eğer varsa) görüşebilir ve yardım alabilirsiniz. İş bulmak ile ilgili olarak dil okulunda bulunan personel tarafından, iş arayan öğrencilerin CV’leri toplanmakta ve iş bulma konusunda öğrencilere yardımcı olunmaktadır. Dubai’ye gittiğinizde iş bulabilmek için iyi bir İngilizce seviyesine (Intermediate seviyesi gibi) sahip olmanız, girişken, güler yüzlü ve kibar olmanız sizin avantajınıza olacaktır. Dubai’de kibar olmak önemli bir kuraldır, bu ülkede birisine bağırmanın cezası 6 ay hapis olarak uygulanabilmektedir. Çalışmak isteyen öğrenciler, Dubai’ye varmadan önce dil okulunun ilgili personeli ile konuşarak CV’lerini hazırlayabilir ve gelir gelmez iş arayabilirler.

Dubai’de dil eğitiminizi tamamladıktan sonra da bir şirkette ya da kurumda tam zamanlı iş bulabilir ve oturma izni alabilirsiniz. Oturma izni aldıktan sonra hayatınıza bu ülkede devam edebilirsiniz.

Ulaşım

Dubai, Orta Doğu’nun en büyük havayolu merkezidir ve dünyanın yolcu sayısı bakımından en işlek altıncı havalimanına sahiptir. Dünyaca ünlü Emirates Havayolları da Dubai merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye’den Dubai’ye haftanın 7 günü direkt uçuşlar düzenlenmektedir. Yaklaşık dört buçuk saatlik bir uçuşla Dubai’ye ulaşmak mümkündür. Havalimanı’ndan otobüs, metro veya taksi kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dubai’deki toplu taşıma sistemi; otobüsleri, tek ray hattı üzerinden ilerleyen monoray sistemini, tramvayı, Dubai Marina’da hizmet veren su otobüslerini ve Dubai metrosunu kapsar. Dubai metrosu, dünyanın en modern ve uygun maliyetli toplu taşıma sistemlerinden biri olarak kabul edilir. İki hattan oluşur: yeşil hat ve kırmızı hat. Farklı ulaşım seçenekleriyle Dubai’de şehir içinde rahatlıkla ve güvenle seyahat edebilirsiniz.

Dubai'de Yaşam Maliyetleri

Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden birini hatta belki de en büyüğünü barındıran Dubai’de yaşam masraflarının Türkiye’ye kıyasla yaklaşık %50 daha pahalı olduğu söylenebilir. Dubai’de tek başına yaşayan bir kişi aylık 1000$ dolar ile geçinebilir. Dubai’de internet kaliteli ve hızlıdır. Benzin fiyatları ülkemize kıyasla daha ucuzdur. Dubai’de ev kiraları ise ülkemize kıyasla oldukça pahalıdır. Evlerin kira fiyatları evlerin bulundukları konuma, oda sayısına ve evdeki eşyaların durumuna bağlı olarak değişmektedir. Şehir merkezindeki 1 odalı bir dairenin aylık ortalama kirası 1.409$’dır.

Yeme İçme

Emirati mutfağı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin geleneksel Arap mutfağıdır. Birçok Ortadoğu mutfağı ve Asya mutfağı ile dikkate değer benzerlikler paylaşmaktadır. Her yerde olduğu gibi Emirati yemekleri de bölgenin kültürünü, iklimini ve kaynaklarını yansıtmaktadır. Yerel Dubai topluluğunun Bedevileri olarak bilinen ataları, çöl boyunca seyahat eden insanlardı. Bu nedenle, yemeklerin çoğu; bulaşık sayısını azaltmak için tek tabakta sunulur, yolculara enerji sağlamak için karmaşık karbonhidratlar içerir ve Hindistan’dan gelen zerdeçal, safran, kakule, tarçın gibi baharatların hassas aromasına sahiptir.

Et, balık ve pirinç Emirati mutfağının başlıca gıdalarıdır. Koyun, keçi, sığır ve özellikle deve eti çok tercih edilir. Dubai denilince akla ilk gelen lezzetlerden biri olan humus, domates bazlı güveç margoogat, popüler bir Emirati ekmeği olan khameer, Arap salatası olarak bilinen tabbouleh, kahvaltı klasiği bir gözleme olan manousheh, ülkemizde de oldukça popüler olan künefe ve Arap kahvesi gahwa mutlaka denemeniz gereken lezzetlerdir. Alkol ise genellikle sadece otel restoranlarında ve barlarında servis edilir.

Bilgi edinmeniz maksadıyla bazı ürünlerin Dubai’deki yaklaşık fiyatları aşağıda sunulmuştur;

Yemek (Uygun Restoran) 9,53 $
2 Kişilik Yemek (Orta Sınıf Restoran, Üç çeşit) 68.06 $
McDonalds’ta (veya Eşdeğer Combo Yemek) McMeal 8,17 $
Yerli Bira (0.5 litre fıçı) 12,25 $
İthal Bira (0,33 litre şişe) 12,25 $
Cappuccino (normal) 5,12 $
Kola / Pepsi (0,33 litre şişe) 1,25 $
Su (0,33 litre şişe) 0,46 $
Süt (normal, 1 litre) 1,62 $
Taze Beyaz Ekmek (500g) 1.34 $
Pirinç (beyaz), (1kg) 1,82 $
Yumurtalar (normal) (12) 2.60 $
Tavuk Fileto (1kg) 7.11 $
Elma (1kg) 2,07 $
Muz (1kg) 1.64 $
Portakal (1kg) 1,81 $
Domates (1kg) 1,43 $
Patates (1kg) 1,01 $
Soğan (1kg) 0.88 $
Marul (1 baş) 1.72 $
Su (1,5 litre şişe) 0.61 $

Dubai'de Sosyal Hayat

Dubai hem alışveriş hem de deniz turizmi açısından popüler bir yerdir. Tarihi eser ya da tarihi kalıntılar açısından pek zengin olmayan bu yer, modern yapıları ile daha çok ön plana çıkmaktadır. Son yıllarda turizme yönelik yapılan yatırımlar sayesinde binlerce turistin uğrak yeri haline gelmiştir. Dubai’de eğitim alırken boş vakitlerinizde çöl safarileri, sportif aktiviteler, caz festivalleri ve bianaller gibi faaliyetlere katılabilir, şehrin görkemli modern yapılarını gezebilirsiniz. Oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan bu şehirde birçok millete ait farklı restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Bunlara ek olarak, dünyanın en yüksek binasını (Burj Khalifa) ve en büyük alışveriş merkezini gezebilirsiniz. Dubai’de gezilecek yerlerden bazıları; Burj Khalifa, Palmiye Adaları, Çöl Safarisi, El Fahidi Hisarı, Atlantis Hotel, Madinat Jumeriah, Dubai Çeşmesi, Dubai Mall’dır. Kısacası Dubai’de dil eğitimi almak belki de hayatınızdaki en farklı tecrübelerden biri olacaktır. Dubai’de gezilecek yerler listemize aşağıda göz atabilirsiniz;

Burj Khalifa
828 metre yüksekliği ile Burj Khalifa, dünyanın en yüksek gökdelenidir. 2010 yılında inşası tamamlanan yapı, Ortadoğu’nun en önemli cazibe merkezlerinden birisidir. 163 katlı Burj Khalifa; otel, konut, ofis, restoran ve gözlem gibi amaçlarla kullanılmaktadır. 124. katta yer alan “At the Top” isimli gözlem güvertesinden Dubai şehir silüetinin muhteşem panoramik manzarasını izleyebilirsiniz.

Burj Al Arab
İkonik bir mimariye sahip olan Burj Al Arab, dünyanın en yüksek 4. otelidir. Dünyanın tek 7 yıldızlı otelidir. 1999 yılında Jumeirah Plajı’na yaklaşık 300 metre mesafede yapay bir adada inşa edilmiştir ve anakaraya özel bir köprüyle bağlanmaktadır. Dünyanın en pahalı ve en lüks otellerinden birisidir. Yapının şekli gemi yelkenlisini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle ‘yelken otel’ olarak da bilinir. Çatısında helikopter pistine ve deniz altında yer alan, büyük bir su akvaryumu içeren ‘Al Mahara’ isimli restorana da ev sahipliği yapar.

Palmiye Adaları
Palmiye Adaları, Dubai kıyısında inşa edilen üç yapay adadır. Palm Jumeirah, Deira ve Palm Jebel Ali isimli adalar şimdiye kadar başlatılan en iddialı mühendislik projelerinden birisidir. Her adanın üzerinde birinci sınıf oteller, su parkları, plajlar, restoranlar, alışveriş ve eğlence merkezleri yer almaktadır. Palmiye ağaçları gibi şekillendirilmiş bu insan yapımı adalar, Dubai’nin sunduğu büyüleyici cazibe merkezlerinin başında geliyor. Öyle bir mükemmellik ile hazırlanmışlar ki, insan yapımı olduklarına inanmak bir hayli zor!

Çöl Safarisi
Dubai’nin manzarası çoğunlukla temiz ve ince kumlu çöllerden oluşur. Süper yüksek gökdelenlere ve sayısız ultra modern alışveriş merkezlerine ek olarak, kumlu çöllerde safari kesinlikle heyecan verici bir deneyim vaat etmektedir. Etkileyici gün doğumunu ve batımını seyre dalabilir, deveye binebilir, kum tepelerinde harika bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Safari size Arap kültürünün neye benzediğini ve doğanın bu yapay emirlik şehri dışında nasıl göründüğünü anlatacak!

Dubai Çeşmesi
Dubai Çeşmesi; 12 hektarlık Burj Khalifa Gölü üzerinde yer alan, dünyanın en büyük koreograflı, dans eden çeşme sistemidir. Las Vegas’taki Bellagio Çeşmeleri’nin yaratıcıları tarafından tasarlanmıştır ve 2009 yılında açılmıştır. Çeşme, iki futbol sahasına denk gelecek 900 fit uzunluğundadır ve 500 fit yüksekliğe kadar su çekmektedir. Fıskiye içine yerleştirilen yüksek basınçlı su atıcıları suyun dans etmesini sağlar. Işık ve müzik eşliğinde büyüleyici Dubai Çeşmesi performansları, Dubai’deyken kaçırılmaması gereken bir deneyimdir.

Dubai Mucize Bahçesi
Adından da anlaşılacağı gibi, Mucize Bahçesi mucizevi bir güzelliğe sahiptir. Bir cennette olduğunuzu hissettirecek şekilde düzenlenmiş çok renkli çiçeklerin olduğu bir çiçek bahçesidir. Yaklaşık 72.000 metrekarelik bir alana yayılan Mucize Bahçesi, dünyanın en büyük doğal çiçek bahçesi olup, petunya ve sardunya gibi Orta Doğu’da ilk kez görülen ya da çok nadir olan çiçek çeşitleriyle süslenmiştir. 2013 yılında Sevgililer Günü’nde açılan bu bahçede, fotoğraf makinenizle sihir yapabilirsiniz.

Dubai Akvaryumu ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
Dubai Akvaryumu ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Dubai Alışveriş Merkezi’nin inanılmaz ve çeşitli eğlence portföyünün odak noktasıdır. Alışveriş merkezi içinde yer alan bu akvaryum, dünyanın en büyük kapalı akvaryumudur. Akvaryum, 10 milyon litre su tutma kapasitesine sahip devasa bir tanka sahiptir. 200’den fazla türe ve 33.000’den fazla su canlısının evidir. Akvaryumda; tüplü dalış yapabilir, köpek balıkları ile yüzebilir ya da kafesle dalabilirsiniz.

Hava Durumu

Dubai sıcak çöl iklimine sahiptir. Yazlar çok sıcak, nemli ve kurudur. Sıcaklıklar 40 ° C’ye kadar yükselir ve nadiren 30 ° C’nin altına düşer. Kışlar da sıcaktır, ancak sıcaklıklar 14° C’ye kadar düşmektedir. Dubai’de hava genellikle iyi olmasına rağmen, son yıllarda yağışlar yavaş yavaş artmakta ve yıllık 150 mm’ye kadar yağış almaktadır. Ancak, çoğu Orta Doğu ikliminde olduğu gibi, Dubai’nin yağışları düzensiz ve kısadır. Dubai havalarının bir diğer özelliği, yaz aylarında Suudi Arabistan’dan gelen Shamal olarak bilinen güçlü kuzey-batı rüzgarlarıdır. Çöl kumları, görünürlüğü azaltır ve bazen birkaç gün sürebilen kum fırtınaları yaratır. Dubai’de hava ve ikliminin bölgeden bölgeye değiştiğini, sıcaklık ve nemin kıyı şeridi ile çöl arasında farklı olduğunu belirtmek gerekir. Kış aylarında kıyı şeridindeki sıcaklıklar daha sıcakken, çöldekiler daha serindir. Dubai’yi hava durumu açısından ziyaret etmek için en uygun zaman Aralık-Mart ayları arasıdır.

Dubai Dil Okulları Ücretsiz Danışmanlık

Dubai dil okulları için başvuru yapmak söz konusu olunca, sahip olduğu 20 yıllık tecrübeyi göz önünde bulundurarak ELT Yurtdışı Eğitim’e başvurabilirsiniz. ELT Yurtdışı Eğitim tarafından her yıl Türkiye’nin birçok yerinden öğrenci yurt dışındaki dil okullarına yerleştirilmektedir. ELT, Türkiye’nin 7 şehrindeki 8 şubesiyle yüz yüze yapabileceğiniz başvurularda sizlere yardımcı olmakta ve internetten yapacağınız başvurularda ise www.elt.com.tr adresinden sizlere hizmet sunmaktadır. ELT, başvurudan konaklamaya, vizeden varış sonrası acil yardıma kadar birçok hizmeti ÜCRETSİZ sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetleri aşağıda inceleyebilirsiniz;

 • Başvuru ve Ödemeler
 • Konaklama Seçimi
 • Evrak düzenleme ve Takip
 • Vize Danışmanlığı
 • Sağlık Sigortası Asistanlığı
 • Varış Öncesi Oryantasyon
 • Uçuş Organizasyonu
 • Varış sonrası Takip ve Acil Destek
feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef