Bilgi İste

Almanya Dil Okulları

Avrupa'nın en çok konuşulan dili Almanca! En iyi eğitmenler ve uygun fiyatlarla Almanya dil okulları, ELT'de.

Almanya'da Dil Okulları

Avrupa'nın en çok kullanılan dili Almanca!

Birçok kişi belki de farkında değildir ama Avrupa'da en fazla bilinen ve konuşulan dil Almanca'dır. Sadece bu özelliği bile Almanca dilini öğrenmek için önemli bir gerekçe iken, Almanya, Avusturya ve hatta potansiyel olarak bu dilin bilindiği Hollanda, Belçika, İsviçre gibi ülkelerle olan kültürel ve ticari ilişkilerimiz Almanca öğrenmenin önemini daha da vurgulamaktadır.

ELT Almanya'da dil okulu arayanlara geniş seçenekler sunuyor.

Almanya'da birçok farklı bölge ve şehirde dil okullarına devam edebilirsiniz. Genel amaçlı Almanca ya da akademik hazırlık kurslarına kayıt olarak hedefinize kısa sürede ulaşabileceksiniz. Berlin, Münih, Frankfurt gibi populer lokasyonlara ek olarak ELT farklı şehir seçenekleri de sunmaktadır.

Ders yoğunluğunuza kendiniz karar verin

Almanya dil okullarımızda dilerseniz standart eğitim olan haftalık 20 derslik programlara katılabilir ya da bunu daha yoğunlaştırarak 30 saate kadar çıkartabilirsiniz. Kurs süreniz ihtiyacınız ve bütçenize göre belirlenmektedir.
2 – 36 hafta arasında değişen sürelerle Almanca dil okullarında eğitim alabilirsiniz.

  • Eğitim hayatımızda, her ne bölüm okursak okuyalım, en az bir kez yurtdışı deneyimi yaşanması gerektiğinden yanayım. Bu konuda ilk ve tek yardımcım ELT oldu. Yine olsa yine danışır ve yardım isterim. Önümüzdeki yaz dönemi için farklı bir yere gitmeyi düşünmeye başladım bile.

    Tuğba Düzler

  • ELT ile tanışmadan önce çocukluğumdan beri yabancı dil eğitimi alıyorum fakat bir türlü güvenim yerine gelmemişti. ELT sayesinde elime geçmiş en iyi fırsatlardan bir tanesine sahip oldum. Teşekkürler ELT

    Erdoğan Tunç

  • ELT ile yolculuğuma başlamadan önce 2 yıl boyunca yabancı dil eğitimi aldım ancak Kaplan International Bournemouth'ta sadece bir kaç ayda daha önce aldığım eğitimlerden daha fazlasını öğrendim.

    Selma Kavas

Almanya Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
DID DEUTSCH Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih Almanya'nın en iyi zincir dil okulu, üniversite hazırlık ve Testdaf Hazırlık kursları da var.
GLS BERLIN Berlin Berlin'de kampüs ortamında eğitim veren en kaliteli eğitim kurumu.
Sprachcaffe Dil Okulları Frankfurt, Düsseldorf Merkezi Frankfurt'ta olan Sprachcaffe Almanca için doğru bir tercihtir.
F+U ACADEMY Heidelberg Özellikle akademik hazırlıkta tercih edilen Alman dil okulu.
KAPITO Sprachschule Münster Türk oranı az, Düsseldorf'a sadece birkaç saat uzaklıktaki ekonomik dil okulu.
GOETHE INSTITUT 13 Merkez Almanya ve Avusturya Üniversitelerinin sertifikasını kabul ettiği akredite tek kurum. Berlin, Bonn, Dresden, Düsseldorf, Frankfurt gibi bir çok şehirde merkezleri bulunmakta.
Carl Duisberg Centren (CDC) Berlin, Köln, Münih, Rodolfzell Dört farklı şehirde merkezi bulunan köklü bir dil okulu

Konaklama çözümleri

Almanya'da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı dilerseniz aile yanı konaklama dilerseniz de öğrenci yurtları ve anlaşmalı oteller ile karşılayabilirsiniz. Konaklama organizasyonunuzun tercihlerinize uygun biçimde yapılmasında ELT size profesyonel destek veriyor.

Senin için en uygun ülke hangisi?

Bilgi İste