MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulu: Uygun Fiyatla İngilizce’nin Merkezi
Malta dil okulları, fiyatları bakımından diğer ülkelerle karşılaştırıldığında daha uygun olması nedeniyle son yıllarda İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. EC Malta Dil Okulu, ESE, Linguatime, Sprachcaffe, Clubclass gibi bir çok dil okulunu barındıran Malta adası, İngilizce öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar her öğrenci için geniş seçenekler sunar.

Malta dil okulları İngilizce öğrenmek için hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek
Güzel iklimi, sahilleri ve tarihi dokusuyla Malta, Akdeniz’de İngilizce konuşulan küçük bir ada ülkesidir. Eski bir İngiliz sömürgesi olması nedeniyle hem kültürel hem de yaşam biçimi olarak İngiliz tarzını yansıtan ada, aynı zamanda Avrupa’nın en popüler turistik merkezlerinden de biridir. Yılın büyük bölümünde yaşanan yaz sezonu adada sürekli uluslararası bir ortamın oluşmasını sağlıyor ve bu ortam özellikle dil eğitimi için gelenlere büyük avantaj oluyor.

Malta’da İngilizce eğitimini deniz ve güneşle birleştirin
İngiltere’nin çoğu zaman kapalı, bulutlu ve yağmurlu havası yerine özellikle yaz aylarında deniz ve güneşin de nimetlerinden yararlanmak isteyen binlerce kişi Avrupa’nın her yerinden Malta’ya akın ediyor. Malta hem dil eğitimi hem de yaz tatilini aynı zamanda tek maliyetle yapmanızı sağlıyor.

MALTA'DA DİL EĞİTİMİ

Malta dil okullarının önemli bir bölümü İngiliz dil okullarının Malta şubesi olarak açılmışlardır ve İngiltere merkezli dil eğitimi vermektedir. Diğer dil okulları da tarz ve eğitim standardı olarak İngiltere’deki dil okullarına denktir. Öğretmenlerin neredeyse tamamı İngiltere’den gelmektedir. Bu nedenle Malta dil eğitimi kalitesi ve içeriği bakımından İngiltere’ye kıyasla dezavantaj oluşturmaz.

Malta dil okulları geniş bir eğitim içeriği sunuyor!
Malta’da İngilizce eğitimi veren dil okulları değişik alanlarda seçenekler sunuyor. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık ya da akademik amaçlı eğitimlere ek olarak İş İngilizcesi eğitimi de alabilirsiniz.

İngilizcenin anadil olarak kullanıldığı bu şehirde birçok farklı kültürü yakından tanıma şansına sahip olacaksınız. Fazlasıyla tur

Sliema şehri Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça uygun maliyetli dil okullarının yer aldığı bir şehirdir. B

MALTA DİL OKULU FİYATLARI

Eğitim kalite ve içeriği İngiltere ile denk olmasına rağmen Malta’da dil eğitiminin maliyeti fiyat olarak İngiltere’den daha ekonomiktir. Yaz aylarında konaklama maliyetleri biraz yükselse de genel ortama olarak Malta, İngilizce eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir çözümdür.

Malta dil okulları fiyatları

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Malta dil okulları, kendine ait otel ya da öğrenci yurtlarıyla konaklama konusundaki sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle, Malta’da en çok tercih edilen konaklama seçeneği, öğrenci yurtları, oteller ve apart dairelerdir. Bu seçeneklerin kalite ve fiyatı sizin tercihlerinize göre şekillenir. Dileyen öğrencilere aile yanı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

MALTA'DA İNGİLİZCE

Malta adası, İngilizce öğrenmek isteyenler için önemli bir seçenek; ülke ekonomisi için önemli bir kaynaktır. Bu da, İngiltere, Amerika gibi ülkelerde verilen dil eğitimiyle öğrencilerin lehine sonuçları olan kıyasıya bir rekabet ortamına neden olmuştur. Eski bir İngiliz sömürgesi olan ve hemen tüm İngiliz okullarının şubelerine ev sahipliği yapan ülkede İngiliz eğitim sistemi uygulanmaktadır. Dolayısıyla, Malta’da dil okulları, İngiltere’yle aynı standartlardaki eğitimi daha uygun şartlarla sunduğu için her yıl artan bir öğrenci talebiyle karşılaşmaktadır.

Malta dil okulları geniş bir eğitim içeriği sunuyor
Maltada İngilizce eğitimi veren okullar farklı alternatifler sunuyor. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanmak isteyen veya akademik amaçlı eğitim almak isteyen öğrenciler gibi İş İngilizcesi konusunda gelişim sağlamak isteyen öğrenciler de Malta’nın kaliteli okullarında eğitim seçeneklerini değerlendirebilir.

İKLİM

Malta, yumuşak kış ayları ve sıcak yaz sezonuyla herkesi memnun edecek bir iklime sahiptir. Sert esen rüzgarlar, kar, don ve sis gibi kavramlar Malta’da bilinmez. Nisan ayından itibaren neredeyse hiç rastlanmayan yağışlar en çok Eylül ile Nisan arasında görülür.

Sıcaklık ise Kasım – Nisan aylarında ortalama 14°C, Mayıs- Ekim arasındaysa ortalama olarak 32-3°C civarındadır. Malta, sıcak yaz aylarında denizden esen serin meltemlerle, Temmuzdan Eylül ortasına kadar devam eden sıcaklığın yüksek olduğu dönemlerde bile, seyrek olarak aşırı sıcaklara maruz kalır.

GEZİLECEK YERLER

  • Valletta’yı Keşfet: Çoğu başkent gibi Valletta da hareketli bir yaşantıya sahip. Kendine has bir karakteri ve atmosfere sahip şehir, öğrenciler için her türlü olanağı sunuyor.
  • Gozo ve Comino: Malta’nın daha küçük olan bu yavru adaları, oldukça farklı bir deneyim vaat eder. Bisikletinizi sürmekten yorulursanız kendinizi eşsiz güzellikteki sahillerine bırakabilirsiniz. Truva filminin çekildiği bu adalardan ayrılmak istemeyeceksiniz.
  • Tapınakları Görün: Piramitlerden bile daha eski bu tarih öncesi Malta tapınakları kesinlikle görmeye değer. Beş tapınağın tamamı UNESCO’nun Dünya Mirasları arasında sağlam bir yere sahiptir. Adanın geçmişine ışık tutan bu tarih yolculuğunu kaçırmamalısınız.
  • Bir Köy “Festa”sına Katılın: Adanın “koruyucu aziz”lerinin anıldığı bu festivallere katılarak gerçek bir Akdeniz deneyimi yaşayın. Bu festivaller tüm yaz boyunca düzenlenir ve yıldızların altında harika bir zaman geçirme fırsatı verir.
  • Mdina Turu: Başka bir UNESCO Dünya Mirası olan Mdina şehrinin sessiz arka sokaklarına kendinizi bırakarak geçmişte bir yolculuk yapın.

Neden Malta Dil Okulları?

Malta’da Yaşam, Sosyal Hayat ve Ulaşım

MALTA'DAN GÖRÜNTÜLER

Malta; doğal güzellikleriyle, sıcak ve samimi insanlarıyla dil eğitimi alınabilecek en güzel seçeneklerden biridir. Malta’da dil eğitimi alırken kültürel ve sportif anlamda da kendinize çok şey katacaksınız.

Maltada İngilizce Kursu
Malta'da yaşam
Maltada dil okulu
Malta'da dil eğitimi
Malta sosyal yaşam
Malta Dil Okulu
Malta Dil Okulu
Malta Dil Okulu
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank