Malta’da dil okulu fırsatı

İngilizce dil eğitimini uzaklarda aramayanlar için Malta biçilmiş kaftan. Bilhassa alıştığı topraklardan, kültürden, iklimden ve yaşam tarzından uzaklaşmayı sevmeyenler için…

Malta’ya gitmek neredeyse İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna gitmek kadar yakın. Sonrasında bir bakmışsınız iklimi sıcacık, yılın 300 günü güneşli bir Akdeniz ülkesindesiniz. Yakın mesafede bir eğitim alacak olmanız size uzak ülkelere gitmekten daha az maliyetli olacaktır.

Eğitim sonunda dünyanın her yerinde geçerli bir sertifikanız olacak!
Malta dil okullarında tam da istediğiniz gibi bir eğitim alacak, eğitiminiz sırasında unutulmaz deneyimler yaşayıp, bir sürü yeni insanla tanışacaksınız. Tabi ki kurs bitiminde size bitirmiş olduğunuz program türü ve seviyenize göre dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir sertifika verilecektir. Eğer isterseniz İngilizce seviyenizi resmi olarak belgelemek için IELTS ya da Cambridge Exam sınavlarından birine de girebilirsiniz.

Malta dil okulları hakkında ücretsiz bilgi için iletişim formunu doldurabilir veya size en yakın ELT ofisini arayabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?