Türkiye’nin en büyük ve en köklü Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri 2000 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. ELT kurulduğu günden günümüze kadar pek çok alanda akademik danışmanlık üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış, verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir.

Kurucuları eğitimci ve dilbilimci olan ELT, günümüzün globalleşen dünya koşullarında, ülkemizin gerçekleri ve öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurtdışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar binlerce öğrencinin değişik programlarla yurtdışında eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağlamıştır.

ELT, yurtdışında çok güçlü ve çeşitli bağlara sahip olmasının yanı sıra Amerika, Kanada, Avustralya gibi denizaşırı ülkeler ve birçok Avrupa ülkesinde örgütlenmiş ve hem yurt dışında hem de yurt içinde doğrudan hizmet sağlayabilecek altyapıya sahip olmuştur. Bu özelliği ELT’yi sektörde birçok kuruluşa kıyasla üstün kılmakta ve hizmet kalitesinin üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

ELT, yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı alanında geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Sakarya, Gaziantep ve Bodrum şubeleriyle toplam 9 şehirde 11 ofis ile hizmet veren ELT Yurtdışı Eğitim, her yıl düzenlediği onlarca yurtdışı eğitim semineriyle de Türkiye’nin bir çok farklı noktasında öğrencilere ulaşabilmektedir.

Kuruluşumuzdan aşağıdaki alanlarda hizmet alabilirsiniz.

  • Yurtdışında Dil Eğitimi
  • Yurtdışında Üniversite Yerleştirme ve Akademik Koçluk
  • Lise Programları
  • Diploma ve Sertifika Programları
  • Co-Op Programları
  • Learn and Travel Programları
  • 9-16 Yaş Yaz Okulları

Eğitim kararları kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlardır. ELT olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında ELT deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Tecrübelerimizi öğrencilerimizden öğrenmek için gidenler anlatıyor sayfalarımıza göz atabilir, size en uygun ülke ve program için ELT danışmanlarına ulaşabilirsiniz.