Bilgi İste

Çin Dil Okulları

Çince, Dünyanın en eski ve köklü dillerinden biridir. Çin dil okulları, tarihi bir dil olan Çinceyi öğrenebilmeniz için en ideal ortamı sağlar.

Çin Dil Okulları

Dünyadaki her beş kişiden biri Çince konuşuyor! Aslında Çince tek bir dil değildir. Birbirinden büyük oranda farklı beş dilden oluşan Çince'nin, teknik anlamda bir dil değil, dil ailesi olduğu da söylenebilir. Bu beş Çin dilinden en çok konuşulanı ve uluslararası olarak öğrenileni Mandarin'dir.

Çin'de dil eğitiminiz size göre şekilleniyor

Çin'de alacağınız dil eğitimini; ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli Çince kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış Çince kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. Çin dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

Çin dil okulu işlemlerinizde ELT güvencesinde olacaksınız.

Çin dil okulları genellikle yıl boyu kayıt kabul etmektedir. Ancak yine de alacak olduğunuz eğitimi önceden planlayıp rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çin'de eğitim vermekte olan dil okulları ve vize süreçleri devlet kontrolünde olduğundan başvuru ve resmi işlemleriniz için gereken zamanı ayırmalısınız. ELT size tüm bu süreçlerde profesyonel destek sağlıyor.

Çince Öğrenmenin Avantajları

Günümüz iş dünyasında herkesin zaten İngilizce bilmesi beklenmektedir. Bu yüzden diğer adaylar arasından sıyrılmak ya da kendi ticaretinizi kurmak istiyorsanız farklı bir dile hakim olmanız gereklidir. Her yıl inanılmaz bir hızla büyüyen Çin, ticari olarak tüm sektörlerde bulunmaktadır. Bu yüzden Çince bilmek kariyerinizde inanılmaz bir ivme kazandıracaktır.

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

Çin Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
SPRACHCAFFE PEKİN Çince dil eğitimi için en doğru adres. Çinceyi Pekin'de öğrenin!