ÇİN DİL OKULLARI

Dünyadaki her beş kişiden biri Çince konuşuyor! Aslında Çince tek bir dil değildir. Birbirinden büyük oranda farklı beş dilden oluşan Çince’nin, teknik anlamda bir dil değil, dil ailesi olduğu da söylenebilir. Bu beş Çin dilinden en çok konuşulanı ve uluslararası olarak öğrenileni Mandarin’dir.

Çin’de dil eğitiminiz size göre şekilleniyor!
Çin’de dil eğitimi; ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun şekilde özelleştirilebilmektedir. Dilerseniz haftalık 20 ders Çince kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış Çince kurslarına katılarak daha kapsamlı bir eğitim alabilirsiniz. Çin dil okullarında eğitime iki ila 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

ELT GÜVENCEYLE ÇİNCE EĞİTİM

Çin dil okulları, genellikle yıl boyu kayıt kabul etmektedir. Ancak yine de alacak olduğunuz eğitimi önceden planlayıp rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çin’de eğitim vermekte olan dil okulları ve vize süreçleri devlet kontrolünde olduğundan başvuru ve resmi işlemleriniz için gereken zamanı ayırmalısınız. ELT, size tüm bu süreçlerde profesyonel destek sağlamaktadır.

NEDEN ÇİN'DE DİL EĞİTİMİ?

Günümüz iş dünyasında herkesin zaten İngilizce bilmesi beklenmektedir. Bu yüzden diğer adaylar arasından sıyrılmak ya da kendi ticaretinizi kurmak istiyorsanız farklı bir dile hakim olmanız gereklidir. Her yıl inanılmaz bir hızla büyüyen Çin, ticari olarak tüm sektörlerde bulunmaktadır. Bu yüzden Çince bilmek kariyerinizde inanılmaz bir ivme kazandıracaktır.

ÇİN DİL KURSLARI

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank