Güney Afrika’da Dil Okulları

“Dil eğitimi almak için Afrika’ya gidilir mi hiç!!!” demeyin… Resmi dili İngilizce olan Güney Afrika’da başkent Cape Town ve Juannessburg dil okullarının bulunduğu ve öğrencilerin dil eğitimi almak için tercih ettikleri iki önemli merkezdir. Mükemmel doğal güzellikler ve modern şehirlerin bir arada bulunduğu Güney Afrika ‘da dil eğitimi almak oldukça ekonomiktir.

Afrika’da İngiliz yaşam biçimi!

İngiltere’nin en eski sömürgelerinden biri olan Güney Afrika günümüzde bu sürecin izlerini özellikle eğitim alanında avantaja dönüştürüyor. Güney Afrika’da dil okulları genellikle İngiliz dil okullarının şubesi olarak faaliyet gösteriyorlar ve eğitim içerikleri ve kadroları İngilitere’deki merkezlerce şekillendiriliyor. Bu nedenle alacak olduğunuz eğitimin içerik ve kalitesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Uluslararası ortam ve doğal güzellikler ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle birleşiyor.

Cape Town ve Johannessburg şehirleri Afrika kıtasının en populer turistik şehirleri arasında olup, özellikle Avrupa ve Amerika’lı turistlerin doğa sporları için tercih ettiği bölgelerdir. Bu şehirler aynı zamanda yüzyıllardır dünyanın en önemli ticaret şehirleri olduğundan iş hayatı da oldukça hareketlidir. Eğitim ve konaklama maliyetleri ise İngiltere, ABD, gibi seçeneklere kıyasla daha ekonomiktir.

Güney Afrika Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
EC English Cape Town Güney Afrika’da İngilizce eğitimi veren uluslararası zincir dil okulu
Eurocentres Cape Town Güney Afrika’da İngilizce öğrenmek için tercih edeceğiniz en iyi kurumlardan
LAL Cape Town Cape Town’un kalbinde sahile 5dk,merkeze ise 10 dk yürüme mesafesinden bulunan zincir dil okulu
Good Hope Studies Cape Town Cape Town’da eğitim veren ekonomik ve butik dil okulu
International House Cape Town İngilizce dil eğitimi programları haricinde Celta-Teacher Training programları da mevcut
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank