UKRAYNA DİL OKULLARI

Rusçayı Rusya’dan daha ekonomik olarak öğrenebilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri, Rusça öğrenmek isteyenler için kaliteli bir eğitim ve çok ekonomik koşullar öneriyor!

Günümüzün en önemli ve ticari değere sahip dillerinden biri olan Rusçayı, Rusça konuşulan bir ülkede eğitim alarak öğrenmek istiyorsanız, sizi Ukrayna’nın başkenti Kiev ve Odessa’ya davet ediyoruz.

Kiev ya da Odessa’da Rusça eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için Odessa Politeknik Üniversitesi, Nova Mova Uluslararası Dil Okulu ile işbirliğimiz bulunmaktadır. Bu üniversitelerin Rusça kurslarında, Rusça dilini en kısa sürede mükemmel düzeyde öğrenebilecek ve yaşayarak pratik edebileceksiniz.

Ukrayna’da Rusça dil eğitimi programına 2 haftadan 6 aya kadar varan süreyle katılabilirsiniz. Eğitimler haftada 5 gün ve günde 3 ila 5 saat olarak verilmektedir. Başlangıç düzeyinde oluşturulan gruplarda, pratik ağırlıklı eğitim verilmektedir. Üniversite kabul ve vize işlemleri ortalama 4 hafta sürdüğünden, katılmak isteyen adayların en az 4 hafta öncesinden başvurmaları önemle tavsiye edilmektedir.

Nova Mova Dil Kursuna gitmek isteyen öğrencilerimiz başvurularından 1 hafta kadar sonra ön kabullerini alabilirler.

UKRAYNA'DA DİL EĞİTİMİ

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Yurt tipi konaklama
Pakete dahil olan konaklama seçeneği Yurt tipi konaklamadır. 2-3 kişilik odalarda üniversite yurdunda konaklama sağlanmaktadır. Yurt ortamından çok da fazla konfor ve kalite beklemek doğru olmaz. Yurtlarda banyo ve mutfaklar ortak kullanım alanlarıdır. Ancak Ukrayna’da eğitim sürecini mümkün olan en ekonomik maliyetlerle tamamlamak için yurtlar en mantıklı seçenektir. Yurt konaklama ücreti paket fiyata dahildir.

Özel daire kiralama
Özel dairede kalmak isteyen öğrenciler ELT danışmanları ile birlikte hareket ederek Ukrayna’da ev kiralama konusunda mevcut emlakçılara başvurabilirler. Ukrayna’da ev kiralama sadece emlak ofisleri üzerinden yürümektedir. Emlak ofisleri komisyon olarak kira bedelinin yarısını talep etmektedirler. Başkent Kiev’de bir oda stüdyo tipi evlerin aylık kiraları merkeze yakınlık ve donanımına göre 350 – 400 $, 2 odalı evler 500-700$ arasındadır. Depozito, emlak ofisi komisyonu ve kira ücreti öğrenciye aittir.

Aile yanı konaklama
Rusça dil kursuna giderken Ukrayna’lı bir aileyle aynı evde yaşayıp bol bol dil pratiği yapmak, Ukrayna kültürünü yakından tanımak, size özel odanızda kalırken Ukrayna yemeklerini tatmak istiyorsanız Aile yanı konaklamayı tercih edebilirsiniz.

Aileler dil okulu ve eğitim bakanlığı tarafından kontrol edilirler ve yıllardır yabancı öğrencileri ağırlamaktadırlar. Kalacağınız ev ile dil okulunuzun arasındaki uzaklık maksimum 30-40 dakika kadar olmaktadır.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank