İTALYA'DA DİL EĞİTİMİ

İtalya, tutkulu kültürü, sanatsal mirasları, nefes kesici manzaraları ve lezzetli ev tarzı yemekleriyle dünya çapında yoğun ilgi duyulan ülkelerden biri. Sene içerisinde çok fazla turist ağırlaması bunların başlıca sebepleri olarak gösterebiliriz. Zengin İtalyan Dili ve Kültürünü yaşayarak öğrenmek istiyorsanız sizin için en doğru seçim İtalya’da İtalyanca öğrenmek olacaktır. En düşük seviyeden üst seviyelere kadar her hafta eğitime başlayacağınız İtalyanca dil eğitimi programı sizleri bekliyor. Sizlere sunduğumuz İtalyanca kurslar ile; Roma’da Colesseum’dan Aşk Çeşmesi’ne, Floransa’da müzeler ve sanat galerilerinden , Milano’da alışveriş ve modanın merkezi aynı zamanda büyüleyici mimari yapılarına kadar, hangi şehri seçerseniz seçin unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

İTALYA'DA DİL EĞİTİMİ

İtalyanca, dünyanın en güzel dillerinden biri olma özelliği taşımaktadır ve kulağa en hoş gelen dillerden biridir. Bununla birlikte İtalyanca bilmek kişiye büyük fayda sağlayacaktır. İtalya mutfak sanatı, Opera, müzik, moda, mobilya tasarım, mücevher tasarım, gemi mühendisliği, uzay mühendisliği ve inşaat mühendisliği konularında dünya lideri bir ülkedir. Bu alanlardan birinde kariyer yapacak olanlar için İtalyanca bilmek büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda İtalya’nın geçmişten günümüze gelen köklü tarihi, İtalyan edebiyatının ünlü yazarlarının eserleri, resimler ve heykeller de tarihin derinliğinden günümüz kadar ulaşıp İtalyanca öğrenmek için değerli sebeplerden biridir.

İTALYA DİL OKULLARI

İtalya’nın başkenti ve Avrupa’nın en ilgi çekici şehirlerinden biri olan Roma’da dil eğitimi almak size eşsiz bir deneyim ve unutu

Genç ve dinamik bir şehirde, tarihi ve modern yaşamın birlikte sunulduğu Milano’da müthiş deneyimlerle, her anından keyif al

Rönesans’ın doğduğu, büyük bir kültürel mirası bulunan tarihi ve anıtsal şehir Floransa’da dil eğitimi almak gerçekten unutu

Sanatın, iyi yemeğin ve tarihi üniversitesi ile geçmişten bu güne eğitimiyle anılan Bologna’da İtalyanca dil eğitimi almak için pe

İtalya’da dil eğitimi almak için Siena’daki dil okullarından birine katılmayı düşünüyorsanız diğer şehirlere göre daha

SUNULAN PROGRAMLAR

İtalya’da alacağınız dil eğitimini ihtiyacınız olan seviyeye, dilediğiniz şehirde ve istediğiniz konaklama seçimiyle birlikte bütçenize uygun olan okullardan tercih yapma imkanı sunuyoruz. Dilerseniz haftada 20 ders genel İtalyanca, dilinizi iş için kullanacaksanız Business İtalyanca olarak seçebilirsiniz. Dil eğitiminize 2 haftadan 36 hafta arasında dilediğiniz zaman içerisinde programa katılma imkanınız bulunmaktadır.

Kurslar haftalık ders saatine ya da türüne göre gruplandırılmıştır. Genel İtalyanca, Yoğun İtalyanca , Birebir İtalyanca ve Akademik İtalyanca olarak tercihlerinize göre seçenekler sunulmuştur. Haftada 15, 20, veya 30 saatlik ders programları ile size uygun olan programı seçebilirsiniz.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

İtalya’daki dil okulları konaklama seçenekleri bakımından farklı alternatifler sunmaktadır. Okulunuzda eğitiminizi alıp, İtalya sokaklarına karışıp daha sonrasında eğlenceli ve tarihi sokaklarda yürüyerek gideceğiniz konaklama seçenekleri mevcuttur. Yurt konaklama, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklamadan size en uygun tercihi yapabilirsiniz. Eğitim alan öğrencilerle ve İtalyan aile kültürünü yaşayarak öğrenmek sosyalleşme açısından oldukça önemli bir etkendir.

SOSYAL YAŞAM VE AKTİVİTELER

Roma, Floransa, Milano ve daha bir çok şehirde eğitim fırsatı sunan İtalya, yılın belirli zamanlarında yoğun turist ve dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından ziyaret edilmektedir. Şehir merkezinde her gece karşılaşacağınız sokak sanatçılarından, geçtiğiniz her sokaktan gelen tarih kokusu, alışveriş yapabileceğiniz dünyanın meşhur caddelerinden, yediğiniz en lezzetli spagettiye, Colesseum, Aşk Çeşmesi, sayısız Katedral ve ünlü Duomolara kadar her gününüzün dolu dolu geçeceği bir eğitim sizi bekliyor.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank