Bilgi İste

Amerika'da Yüksek Lisans

Amerikada yüksek lisans, iş dünyasında basamakları ikişer ikişer çıkmanızı sağlayacak!

Amerikada Yüksek Lisans Eğitimi

Amerika'dan alınmış bir yüksek lisans derecesine sahip olmak tüm dünyada milyonlarca kişinin hayalini süsler. Dünya çapında kalite ve prestijleri bulunan Amerika üniversitelerinde yüksek lisans yapmak size kariyer yolculuğunda büyük avantaj sağlayacak, en zorlu kapıları kolayca açmanızı sağlayacaktır.

Amerikada dünya çapında prestij ve kabul gören üniversitelerde yüksek lisans eğitimi alacaksınız.

Dünya üniversite derecelendirme sıralamalarına baktığınızda ilk sıralarda ve her kategoride en çok Amerikan üniversitelerinin olduğunu görürsünüz. Amerika üniversiteleri prestij, kalite, üretkenlik, uluslararası tanınırlık gibi birçok farklı kriterde dünyanın en iyi üniversitelerindendir. Amerikada yüksek lisans eğitimi almış olmanın avantaj ve ayrıcalıklarını yaşamınız boyunca hissedeceksiniz.

Amerikada yüksek lisans için ELT size yüzlerce üniversitenin kapısını açıyor.

Yaklaşık 4000'e yakın üniversitenin bulunduğu ABD'de hedeflerinize, yeterliliklerinize, potansiyelinize ve bütçenize en uygun üniversite ve yüksek lisans programının belirlenmesinde ELT size profesyonel akademik danışmanlık hizmeti sunuyor. ELT ile en doğru kararı verecek ve süreçlerinizin mükemmel biçimde takip edilip yönetildiğinden emin olabileceksiniz.

Yüksek lisans öncesi hazırlık eğitimi almanız gerekiyor diye üzülmeyin. ELT size "şartlı kabul" garantisi ile hazırlık eğitimi alma olanağı sunuyor.

ELT'nin sunduğu şartlı kabul avantajı ile, önce arzu ettiğiniz üniversite ve bölüme başvurunuz yapılacak, bu üniversiteden adınıza şartlı kabul alınacak. Şartlı kabul belgesi gerekli İngilizce düzeyine geldiğinizde Amerikada yüksek lisans eğitiminize başlayabileceğinizi belgeler. Böylece İngilizce eğitiminize üniversite garantisi ile başlayabileceksiniz.

ELT size Amerika'da üniversite bursu almanızda profesyonel destek sağlıyor.

Amerika'da yerleştirildiğiniz üniversitenin sağladığı bursları takip etmek, uygun zamanda uygun biçimde başvuru yapmak size büyük avantajlar sağlayacaktır. Üniversiteye kabul edildikten sonra değişik başlıklarda burs başvurunuz ELT yönetiminde yapılıyor. ELT'nin bu ayrıcalıklı hizmeti ile üniversite maliyetlerinizi %50'ye varan oranlarda azaltmanız mümkün!

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

Amerika Üniversiteleri

Üniversite Şehir Açıklama
Westcliff University California Amerika'da İşletme ve MBA eğitimi için çok iyi bir seçenek
California State University California Onlarca lisans ve master bölümüyle Amerika'nın en kalitelilerinden
California Lutheran University California İşletme yüksek lisans programı Amerika'nın en iyi 20 işletme bölümü içerisinde
Florida Institute of Technology Florida Mühendislik bölümleri çok kaliteli olan üniversite Uluslararası öğrencilerin gözdesi
Los Angeles Film School California Dünyanın en iyi film okullarından
Louisiana Tech University Louisiana 130 yıllık üniversite. Güney eyaletlerinin en başarılı mühendislik okullarından
National University California Amerika'da uygun maliyetlerle işletme eğitimi almak için alternatif okullardan
Texas Tech University Texas Amerika'nın en iyi 25 teknik üniversitesinden biri
Manhattan Institute of Management New York Yurtdışında hem okuyup hem de staj yapmak istiyorsanız Manhattan Institute of Management tam size göre.
Concordia University Chicago Chicago İşletme ve MBA eğitimi için en iyi seçeneklerinden biri
Webster University Missouri, California, Florida Orta Batıdaki en iyi üniversiteden biri.

Senin için en uygun ülke hangisi?

Bilgi İste