NATIONAL UNIVERSITY, LOS ANGELES

NATIONAL UNIVERSITY, LOS ANGELES

National University

National University, İktisadi idari Bilimler, Eğitim, Mühendislik ve Bilişim, Mesleki Eğitim ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve bir adet Fen Edebiyat Yüksek Okulundan oluşmaktadır. Bu üniversite 100’ün üzerinde Lisans ve Yüksek Lisans bölümü ile Western Assosiation of Schools and Colleges tarafından akredite edilmiş olup 1971 yılından beri hizmet vermektedir. California, Nevada, Florida, Georgia, Texas ve Virginia eyaletlerinde 45ten fazla eğitim birimi bulunup, ortalama 76 ülkeden 30,000 Amerikalı ve Uluslararası öğrencisi ile geniş bir etnik, kültürel ve profesyonel gruba ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle işletme eğitimi alacak öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri olan National University, yıllık maliyeti ve kabul şartları ile birçok öğrencinin ilk tercihlerindendir.

Los Angeles Kampüsü Los Angeles Uluslararası Havalimanı, Hollywood, Getty Museum ve Universal Studios’un yakınlarında konumlanmıştır. Ilıman iklimi ve sürekli gün ışığı ile Los Angeles şehir olarak da en iyi lokasyonlardan birisidir.

National University’nin fırsatlar ve etkinliklerle dolu Los Angeles yerleşkesinde sosyal hayat çok yoğun geçer ve öğrenciler için onlarca kültürel ve sportif olanak bulunur.

National University’nin Uluslararası Öğrencilerinin birçoğu aile yanı veya öğrenci evleri olmak üzere kampüs dışı konaklamaları tercih etmektedirler. Yine uluslararası öğrenci birimi şehir, üniversite ve konaklama gibi birçok konuda öğrencilere destek vermektedir.

National University Bölümleri

Lisans BölümleriYüksek Lisans Bölümleri
Business Administration (İşletme)Business Administration (İşletme)

National University Eğitim Ücretleri

EğitimÜcret
LİSANS14.337 USD
YÜKSEK LİSANS16.443 USD
National University Kabul Şartları
LİSANS
  • 2.0 GPA
  • 5.5 IELTS
YÜKSEK LİSANS
  • 2.5 GPA
  • 6.0 IELTS

Lise ya da üniversite eğitiminizden sonra lisans ve yüksek lisans programlarına başvurabilirsiniz.

İngilizce seviyeniz National University’e kabul edilmek için yeterli değilse ELT Gateway programları ile dilerseniz yine Amerika’da, dilerseniz ana dili İngilizce olan başka bir ülkede İngilizce eğitimi alıp daha sonra üniversite hayatınıza başlayabilirsiniz.

National University’den Görüntüler

Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi
Louisiana Tech Üniversitesi