Güvenliğiniz için mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almalısınız.

Güvenliğiniz için mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almalısınız.

Hayatınız boyunca belki de tek ve en önemli fırsatınız olacak yurtdışı eğitim deneyiminiz sorunsuz, güvenli ve verimli olmalı.

ELT ihtiyacınız olan tüm hizmetleri ücretsiz olarak sağlıyor. Amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışmayın!

Yurtdışında eğitim almak için araştırma yapmak, onlarca şehir, yüzlerce okul ve konaklama seçeneklerinin detayını öğrenmeye ve karşılaştırmaya çalışmak zaman ve para kaybetmenize, istediğiniz nitelikte bir eğitimi alamamanıza, hatta daha da kötüsü basit hatalar nedeniyle vize reddi alıp yurtdışı eğitim hayallerinizin kabusa dönüşmesine neden olabilir. ELT yılların birikimi ve profesyonel akademik danışman kadrosu ile yurtdışı eğitim yolculuğunuzun tüm aşamalarında yolunuza ışık tutuyor.

İhtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve bütçenize en uygun seçenekleri araştırıp size sunuyoruz.

Doğru seçim yapabilmeniz için doğru seçenekleriniz olması gerekir. Her öğrencinin tercihi, dil öğrenmekteki amacı, yeterlilikleri, başlangıç seviyesi ve öğrenimi için ayırabileceği bütçesi farklıdır. Hatta bu kriterlerin yapılanmasında ve doğru beklentilerin oluşmasında akademik danışmanlık çok önemlidir. Bütün bu değişkenler bir araya geldiğinde sizin için uygun olan seçenekler belirginleşmeye başlayacaktır. ELT akademik danışmanınız sizi detaylı olarak analiz edecek ve tüm kriterlerinize uygun seçenekleri belirleyecektir. Size en uygun seçenekler belirlendikten sonra, sadece doğru seçenekler içinden seçim yapacağınız için, ELT ile her zaman doğru karar vermiş olacaksınız.

ELT ile kampanyalardan yararlanın, ücretsiz haftalar, özel indirimler kazanın!

Dil okulları dönemsel olarak promosyon ve indirimler uygularlar ve birçok ülkedeki yüzlerce okulun dönemsel kampanyalarından tek başınıza haberdar olma şansınız yok. Bu promosyon ve indirimleri takip eden bir ELT danışmanınız olduğunda hem maliyet hem de süre olarak çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. ELT ile yurtdışı eğitim deneyiminizi, maddi olanaklarınızı en verimli biçimde kullanarak gerçekleştirirsiniz.

Resmi başvuru ve vize işlemlerine dikkat! Prosedürler sürekli değişiyor

Uygun dil okulunu bulma olmak sadece sürecin bir aşaması. O okula gidebilmek için de tamamlamanız gereken önemli süreçler olacaktır ve bunlardan en önemlisi ise vize başvurusudur. Vize uygulamaları sürekli değişir. Vize dosyanızda ve muhtemel mülakatınızda yapabileceğiniz ufak hatalar vize alamamanıza neden olabilir. Her yıl binlerce vize başvurusu bu tip hatalar nedeniyle reddedilmektedir. ELT bu alanda da yıllardır sahip olduğu birikim ve güncel bilgileriyle size en güvenli profesyonel desteği sağlayacak, vize alma olasılığınızı mümkün olan en yüksek seviyeye çıkartacaktır.

Ekonomik fiyatla uçak bileti almanıza yardımcı oluyoruz.

Gidecek olduğunuz havaalanına en uygun ve ekonomik uçuşları alabilmeniz için ELT size destek veriyor.

Havaalanında karşılanmanızı ve güvenle transfer edilmenizi sağlıyoruz.

Yolculuk organizasyonunuzun yapılması, varış bilgilerinizin okulunuza ve konaklama yerinize bildirilmesi ve onay alınması ELT’nin size sağlayacağı diğer destekler. ELT yolculuk, karşılanma ve transfer süreçlerinizin de sorunsuz olması için size destek veriyor.

Türkiye’ye dönünceye kadar ELT danışmanınız size destek vermeye devam ediyor.

Yurtdışında bulunduğunuz sürece kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz birçok konuda ELT danışmanınızdan yardım alabilecek, ELT güvencesini yurtdışında da hissedeceksiniz.