ELT Yurtdışı Eğitim, Quality English’in İstanbul’daki QE Agent Workshop Etkinliğindeydi!

4 Mart 2024 tarihinde Quality English tarafından İstanbul’da düzenlenen QE Agent Workshop etkinliğine ELT Yurtdışı Eğitim olarak katılım sağladık. ELT adına Dil Programları Koordinatörü Eren Can Doğan‘ın da yer aldığı bu özel etkinlik, dil eğitimi alanındaki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek için eşsiz bir fırsat sundu.

Dünyanın en saygın dil okulu akreditasyon kuruluşlarından biri olan Quality English’in ev sahipliğinde gerçekleşen QE Agent Workshop kapsamında, farklı ülkelerden gelen dil okulları ve üniversitelerle bir araya gelerek, sundukları programlar ve imkanlar hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakaladık. Bu sayede, danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrencilere en uygun eğitim seçeneklerini sunmak için bilgi birikimimizi ve network ağımızı genişlettik.

Etkinlikten Öne Çıkanlar:

  • Dünyanın en saygın dil okulu akreditasyon kuruluşlarından biri olan Quality English’in uzmanları tarafından sunulan güncel bilgiler ve sektöre dair öngörüler
  • Farklı ülkelerden gelen dil okulu ve üniversitelerle yüz yüze görüşme imkanı
  • Yeni yurtdışı eğitim programları ve burs imkanları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı

ELT Yurtdışı Eğitim olarak, Quality English’e bu verimli etkinlik ve sıcak ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunuyoruz.