YENİ ZELANDA DİL OKULLARI

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız ELT size farklı bir seçenek daha sunuyor: Yeni Zelanda dil okulları! Çoğu kişinin haritada yerini gösterirken bile zorlandığı bu Okyanusya ülkesi, İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için gerçekten de çok farklı bir deneyim sunuyor.

YENİ ZELANDA'DA DİL EĞİTİMİ

Bir yandan dil eğitimi alırken bir yandan da masalsı bir tatil yapabileceğiniz Yeni Zelanda’da, dil okulları oldukça kalitelidir. Yeni Zelanda’da dil eğitimi veren okullar genellikle Auckland ve Christchurch’de bulunmaktadır. Yurtdışı eğitim pazarında sağlam bir yer edinmeye çalışan Yeni Zelanda, ekonomik dil okulu fiyatları ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla daha düşük olan konaklama giderleri ile dil eğitimi almayı avantajlı hale getirmektedir. Yeni Zelanda’da bir yıl süreyle dil eğitimi alan öğrencilere haftada 13 saat çalışma izni verilmektedir.

YENİ ZELANDA DİL OKULLARI LİSTESİ

YENİ ZELANDA'DA ÇALIŞMA İZNİ

Yeni Zelanda dil okulları ekonomik eğitim maliyetleri ve part-time çalışma izni sağlıyor!
Yeni Zelanda ABD ve İngiltere’ye göre çok daha düşük olan yaşam giderleri ve eğitim ücretleri ile nitelikli yurtdışı eğitiminin en ucuza mal olduğu ülkelerden biridir. Nüfusunun azlığına karşın, Yeni Zelanda İngilizce eğitimi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Yurtdışından gelen öğrencilere eğitim yaparken haftada 13 saate kadar çalışma izni tanınmaktadır.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank