Bilgi İste

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda dil okulları İngilizce öğrenmeyi farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Devamı

Yeni Zelanda'da Dil Okulları

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız ELT size farklı bir seçenek daha sunuyor Yeni Zelanda! Çoğu kişinin haritada yerini gösterirken bile zorlandığı bu Okyanusya ülkesi, İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için gerçekten de çok farklı bir deneyim vaad ediyor.

Resmi dilin İngilizce olduğu Yeni Zelanda, mükemmel bir doğaya ve iklime sahip bir ada.

Bir yandan dil eğitimi alırken bir yandan da masalsı bir tatil yapabileceğiniz Yeni Zelanda'da dil okulları da oldukça kalitelidir. Yeni Zelanda'da dil eğitimi veren okullar genellikle Auckland ve Christchhurch de bulunmaktadır. Yurtdışı eğitim pazarında sağlam bir yer edinmeye çalışan Yeni Zelanda'da ekonomik dil okulu fiyatları ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla daha düşük olan konaklama giderleri, Yeni Zellanda'da dil eğitimi almayı cazip hale getirmektedir. Yeni Zellanda'da bir yıl süreyle dil eğitimi alan öğrencilere haftada 13 saat çalışma izni verilmektedir.

Yeni Zelanda dil okulları ekonomik eğitim maliyetleri ve part-time çalışma izni sağlıyor.

Yeni Zelanda ABD ve İngiltere'ye göre çok daha düşük olan yaşam giderleri ve eğitim ücretleri ile nitelikli yurtdışı eğitiminin en ucuza mal olduğu ülkelerden biridir. Nüfusunun azlığına karşın, Yeni Zelanda İngilizce eğitimi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Yurtdışından gelen öğrencilere eğitim yaparken haftada 13 saate kadar çalışma izni tanınmaktadır.

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

Yeni Zelanda Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Auckland Uluslararası zincir dil okulu, 44 farklı ülkeden öğrenciyi ağırlıyor
LSI Auckland Şehrin tam kalbinde, merkezi bir lokasyonda

Konaklama çözümleri

Yeni Zelanda'da eğitim alırken, konaklama ihtiyacınız için birçok seçeneğiniz olacaktır. Dilerseniz aile yanı konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz. Bazı öğrencileri özel dairelerde kalmayı tercih eder. Bu seçenek de gittiğiniz tüm okullarda size sunulacaktır.