Bilgi İste

İspanya'da Dil Okulları

İspanya dil okulları, sıcak ve eğlenceli bir kültür sunuyor. İspanyolca öğrenin, bir dünya dili konuşun!

İspanya'da Dil Okulları

İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Dünyada İspanyolca konuşan yaklaşık 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir. İspanyolca, Avrupa' da İngilizce, Fransızca ve Almanca'nın ardından en çok konuşulan ikinci dildir. Bu özellikleriyle İspanyolca kişisel gelişime önem veren, ikinci dil öğrenmek isteyenler için en doğru seçeneklerden biridir.

ELT İspanya'nin her yerinde dil eğitimi sağlıyor

ELT ile İspanyolca öğrenmek çok kolay. İspanya'da dil okulu seçenekleri arasından size, hedeflerinize, tercihlerinize ve tabii ki bütçenize en uygun seçeneklerin bulunmasında ELT size tam destek veriyor. Madrid, Barcelona, Malaga ve daha birçok populer İspanyol şehrinde İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

İspanya dil okulları esnek eğitim seçenekleri sunuyor.

İspanya'da alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli genel İspanyolca kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış İspanyolca kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. İspanya dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

İspanya dil okullarında konaklama çözümleri

İspanya'da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı dilerseniz aile yanı konaklama dilerseniz de öğrenci yurtları ve anlaşmalı oteller ile karşılayabilirsiniz. Konaklama organizasyonunuzun tercihlerinize uygun biçimde yapılmasında ELT size profesyonel destek veriyor.

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

İspanya Dil Okulları
SPANISH LANGUAGE CENTER (SLC) Marbella Akdeniz kıyısında İspanyolca eğitimi veren uluslararası bir butik dil okulu.
ENFOREX 13 Merkez Alicante, Barcelona, Cadiz, Granada, Madrid, Malaga, Marbella, Pamplona, San Sebastian, Salamanca, Sevilla, Teneriff, Valencia merkezlerinde eğitim veren İspanya'nın en köklü okuludur. Sınav Hazırlık ve Üniversite yerleştirme hizmeti mevcut.
SPRACHCAFFE Barcelona, Madrid, Malaga Her dilde eğitim veren uluslararası zincir dil okulu
DON QUIJOTE 13 Merkez 30 yıllık tecrübesi ile bir çok lokasyonda İspanyolca eğitim vermekte
CERVANTES Malaga Tek merkezde İspanyolca eğitim veren öğrenci odaklı butik dil okulu
LEXIS Malaga Genel İspanyolca yanı sıra mesleki İspanyolca eğitimi de veren butik dil okulu
BABYLON IDIOMAS 21 Merkez Çok sayıda merkezi ile İspanya Dil Okulları'nın önde gelen kurumlarındandır.Aynı zamanda İspanyolca için Latin Amerika'da eğitim merkezleri bulunmakta
EUROCENTRES Madrid, Barcelona, Valencia İspanya'da 3 merkezde eğitim veren uluslararsı zincir dil okulu

Senin için en uygun ülke hangisi?

Bilgi İste