İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi (Executive English)

Business English İş dünyasının profesyonelleri, kendilerini geliştirip çalıştıkları şirkette yükselmek isteyenler, işe yeni başlayanlar ve modern dünyanın rekabetçi iş ortamında yerini almak isteyen üniversite öğrencileri için mükemmel bir programdır. Bu program sayesinde iş hayatınız boyunca gereksinim duyacağınız İngilizce kullanabilme yeteneğini kazanacak, iş yazışmaları, iş görüşmeleri, raporlama, pazar araştırmaları, sunum teknikleri gibi pek çok konuda da gerçek uygulamalar yapma imkanı bulacaksınız. Bu eğitim programında kullanılan materyaller; gerçek durum incelemeleri, projeler, gerçek videolar ve iş-finans gazetelerinin makalelerini kapsamaktadır.

İş İngilizcesi programı, zengin içerik ve uygulamaları ile, her iş adamının kariyeri için ihtiyacı olan mükemmel bir gelişim tercihidir.

Dilerseniz İş İngilizcesi programını özel ders olarak da alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanacak bu özel ders sistemi ile amacınıza çok daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Yurtdışında iş İngilizcesi (Business English) programlarına katılabilmeniz için en az orta düzeyde İngilizce bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Business English (Executive English) programı veren dil okulları, katılan öğrencilerin İngilizce düzeylerine göre farklı gruplar oluşturmakta, İngilizce seviyesi düşük olan öğrencilere, genel İngilizce ve iş İngilizcesi içeren özel programlar uygulanmaktadır. Özellikle İngiltere ve Amerika’daki dil okullarında yoğun olarak uygulanmakta olan bu programlara katılan öğrenciler uygulamalı eğitime tabi tutulmaktadır.

Business English almak isteyen öğrencilere aynı zamanda içeriğinde benze konular bulunan sertifika ve diploma programlarını da incelemelerini öneriyoruz. Özellikle İngiltere’de yaygın olan “Business School” anlayışı içinde, dileyen öğrenciler bu alandaki çeşitli diploma ve sertifika programları ile çok daha zengin içerikli bir eğitim alabilirler.

Business English ve benzer kapsama sahip sertifika programları hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın ELT ofisi ile temasa geçmenizi öneriyoruz.