GBS Dubai

Global Business Studies (GBS) iş dünyasının farklı sektörlerine yönelik ders içerikleri sunan programların olduğu bir kurumdur.

2010 senesinde finans ve bankacılık alanında dersler vermeye başlayan GBS, bugün değişik alanlarda kendini geliştirmek isteyen kişilere birçok farklı eğitim programı sunmaktadır.

İş dünyasının farklı alanlarında kendini geliştirmek isteyenler için GBS Dubai, unutulmayacak bir yaşam tecrübesi ve eğitim kalitesini beraber sunmaktadır.

GBS Dubai, 87 farklı ülkeden, 18-65 yaş aralığında öğrenciler bulunur, bu sebeple farklılıkları kucaklar ve sosyal anlamda insanların iletişim ve uyum becerilerinin gelişmesine de katkı sağlar.

GBS Dubai,  Knowledge and Human Development Authority (KHDA) tarafından izinli bir kurumdur. Ayrıca GBS, dünyanın en büyük eğitim yayıncılığı ve eğitim servisleri veren Pearson ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

GBS Dubai, günümüz iş dünyasında en çok aranan ve yine en çok talep gören alanlarda program seçenekleri sunmaktadır. Bu programları bitirdiğinizde hem teorik anlamda donanım sağlamış olacak, hem de profesyonel hayatınızı pratikte de desteklediğini göreceksiniz.

GBS Dubai; HND International in Business, International Diploma in Business, HND in Cloud Computing, HND in Digital Technologies, International Extended Diploma in IT ve daha fazla geleceği yönlendiren alanda program sunmaktadır.

Programlar hakkında ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilir, danışmanlarımızdan ilginiz olan programlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

ETKİNLİKLER

Dubai GBS, eğitim programlarının yanında, yıl içerisinde güncel olarak webinarlar, fuarlar, sergiler, expolar ve geziler gibi birçok etkinlik düzenlemektedir.

Düzenlenen bu etkinlikler sayesinde hem sosyal hem de profesyonel anlamda kendinizi geliştirebilir, ilginize uygun etkinliklere katılarak network ağınızı genişletebilir, dünyanın birçok yerinden gelen insanlarla iletişim kurarak sosyal çevrenizi de büyütebilirsiniz.

DUBAİ'DE YAŞAM

Dubai modern mimarinin yoğunlukta olduğu ve son yıllarda oldukça popülerleşen bir şehirdir. Coğrafi konumu itibariyle tarihi yapısı ile öne çıkmaz ancak alışveriş ve deniz turizmi açısından fazlaca tercih edilir. Festivaller, safariler ve otellerin ilgi odağı olduğu Dubai, lüks turizminin başında gelen destinasyonlardan bir tanesidir.

Yerli nüfustan ziyade, farklı milletlerden ziyaretçilerin kısa/uzun süreli olarak bulunduğu Dubai, aynı zamanda dünyanın en yüksek yapılarından Burj Khalifa ve Burj Al Arab bulunduğu yerdir.

Dubai’de ayrıca çöl safarilerine katılıp heyecanlı bir tecrübe edinebilir, Palmiye Adaları’nda deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir ya da Dubai Akvaryumuna girerek dünyanın en büyük kapalı akvaryumu tecrübesini ister kafesle dalarak isterseniz de köpek balıklarıyla yüzerek yaşayabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ