GENEL BİLGİLER

ES Dubai, kaliteli eğitimi ile uluslararası öğrencilerinin İngilizce alanındaki dil yeterliliklerini sağlama ve hedeflerine ulaşmalarını hedefler. Yılda 2000 kişinin üzerinde öğrencinin hayallerini gerçekleştirmesi için dil eğitimi vermektedir. Dubai’nin merkezinde bulunan ES Dubai, Jumeirah Lake Towers’ta bulunmaktadır. Şehir merkezinde olmasının avantajıyla kafe, restoran, mağaza ve ulaşım hatlarına son derece yakın konumlanmaktadır. Öğrencilerinin kullanımına açık bireysel çalışma odası, kütüphane ve ücretsiz Wi-Fi ile öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Dubai’de dil eğitimi almak birçok açıdan avantajlı olabilir. ES Dubai’de okumak isteyen öğrencilerin vize süreçleri ES Dubai Dil Okulu tarafından incelenir. Dubai başvurularımızda ret oranımız %1’dir, bu da başvuru ve kabul sürecinin hızla tamamlanmasını sağlamaktadır. Kolay vize süreci, düşük suç oranı ve yüksek standartlara sahip yerel yaşamıyla tüm yıl boyunca denizin ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz Dubai’de dil eğitimi alırken yarı zamanlı çalışma şansına da sahip olursunuz.

ES Dubai, acil yardım hattıyla öğrencilerine tam zamanlı destek hizmeti sunar ve her türlü sorunuza cevap verip size yardımcı olabilecek sürekli bir ekip barındırır. Nitelikli ve deneyimli öğretmenler arasından seçilen eğitmenlerin hepsi ana dil olarak İngilizce konuşmaktadır.

ES DUBAI DİL OKULU FİYATLARI

Dubai’de dil eğitimi almak ve ES Dubai’nin tam donanımlı okulunda İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için ES Dubai’de dil okulu fiyatları seçeceğiniz dil programı, konaklama tipi, kayıt ücretleri ve süre bakımından değişiklik gösterecektir.

İleri refah seviyesine sahip kozmopolit şehir Dubai’de dil seviyenizi yükseltme arzusundaysanız, güncel fiyatlar, indirimler ve kampayalar hakkında ücretsiz bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

ES Dubai, eşitli kursları hevesli eğitimci kadrosuyla dil ve iletişim becerilerinizin gelişmesi, mesleki veya akademik olarak hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için farklı kurslarla kişisel amaçlarınıza ulaşmanız için size yardımcı olmayı hedefler. Etkileşimli akıllı tahtalar gibi son teknoloji ürünü ekipmanlarla işlenen dersler, öğrencilerin ilgisini çekecek materyallerle desteklenerek didaktik olarak verilmektedir.

ES Dubai Dil Okulu’nda Genel İngilizce, İş için İngilizce, IELTS Hazırlık, Konuşma Sınıfı, Telaffuz Sınıfı ve Akademik İngilizce kurslarında ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek mutlaka bulacaksınız.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Tüm yıl hiç kaybetmediği sıcak iklimi, büyüleyici çölleri ve son teknoloji şehir merkeziyle  uluslararası kitle turistleri çeken Dubai’de dil eğitimi alırken, derslerinizin haricinde 68 ülkeden ES Dubai Dil Okulu’nda eğitim almaya gelen arkadaşlarınızla şehri keşfetme ve günlük konuşmaları pratik yapma imkanı bulursunuz. Fırsatlar kenti Dubai’de yapılacak şeyler asla bitmeyecektir.

Okul etkinliklerinde Ferrari World’ü ziyaret edip bu harika tema parkın tadını çıkartabilir, safariye katılabilir, köpekbalıkları koleksiyonu ve 140’tan fazla türe ev sahipliği yapan Dubai Akvaryumu’nu ziyaret edebilir, yat partisinde eğlenebilirsiniz.

KONAKLAMA

ES Dubai öğrencilerinin konaklama ihtiyaçları için Uninest bağımsız öğrenci konaklama şirketi ile anlaşmalıdır. Uninest öğrenciler için güvenli ve esnek konutlar sunar. ES Dubai Dil Okulu’nun bulunduğu bina olan Jumeirah Lake Towers ile arası sadece 35 dakika olan tesisten Es Dubai’ye ulaşım ihtiyacı her gün ücretsiz olarak kaldırılan servis otobüsü ile sağlanmaktadır.

Öğrencilerin gereksinim duyabileceği konforun sağlanması için yatak ve çalışma masası içeren tek ve ikiz odalarda gömme dolaplar bulunmaktadır. Ortak alanlar, çalışma odaları, spor salonu, yüzme havuzu hizmetleriyle öğrencilerin harika bir deneyimle dönmeleri kaçılmaz

DUBAI ŞEHRİ

1930’larda Dünya Genel Ekonomik krizi cereyan edene kadar küçük bir balıkçı ve liman kasabası olan Dubai, İngiltere himayesi altında olan kasaba İngiltere’nin Dubai’den çekilmesinin ardından Abu Dabi, Şarika, Acman, Füceyre ve Ummül Kayveyn emirlikleriyle birleşerek Birleşik Arap Emirlikleri’ni kurmuşlardır. Dubai, günümüzde Arap Yarım Adası’ndaki 7 emirlikten biridir. Bilinen ilk yerleşimin 18.yüzyıla dayanmasından dolayı tarihi bir mirasa sahip olmayan Dubai kenti, büyük buhrana kadar inci üretimi ve ticaretiyle tanınmaktaydı. Buhran döneminde ekonomik olarak sarsılan kent, inşaat ve havayolu sektörlerinde yaptıkları gelişmelerle refaha ulaşarak günümüzde %0 oranında suç oranına sahip son derece gelişmiş ve teknoloji ile donatılmış bir kent olarak bilinir. Resmi dili Arapça olarak bilinen Dubai, %85’in üzerinde göç almış olması nedeniyle çok uluslu bir yapıya sahiptir. Günlük hayatta farklı milletlerden birçok farklı dil duymak mümkün olsa da halkın ortak dili İngilizcedir.

Dubai, dünyanın en büyük alışveriş merkezine, en yüksek otellerine, dünyanın en yüksek binasına, en büyü akvaryumuna ve dünyanın en büyük altın zincirine sahip olan şehir en’leriyle, lüks merkezleriyle büyüleyici bir şehirdir.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Dubai kenti çok göç alan yapısı gereği millet karmasına ev sahipliği yapmaktadır. %85 göç oranına sahip şehrin her yerinde farklı kültürlerden insanlar görmek ve kültür paylaşımı yapmak olası. Bu harika kültürel çeşitliğin olduğu kentte ki ES Dubai Dil Okulu, 68’den fazla milliyetten öğrenciyi her yıl ağırlamaktadır.
ES Dubai Dil Okulu’nda Türk öğrenci oranı %5 ile sınırlıdır. Dubai’de kenti keşfederken, farklı milletlerle kültür paylaşımı yapabilir, şehrin her yerinde İngilizce dil becerilerinizi pratik yaparak geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA

feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef