Oxford International

Oxford International

Oxford International Education Group 1991 yılında kurulmuş bir dil okuldur. Genel merkezleri Greenwich olup, Brighton ve Oxford şubeleri ile İngiltere’de üç farklı lokasyonda hizmet vermektedir. İngiltere’de bulunan okullar arasında bütçesinin uygunluğu ve eğitiminin bir o kadar kaliteli oluşu ile giden öğrencilerimizin oldukça memnun kaldığı okullar arasında yer almaktadır.

Özellikle Londra’da bulunmak isteyen ancak kalabalıktan ve kaostan uzak olmak isteyen öğrenciler için Greenwich şubesi kesinlikle mükemmel bir seçenektir. Greenwich şubesi Londra merkeze ortalama 40 dk mesafede konumlanış ve okulun etrafında birçok sosyal aktivite olanağı bulunmaktadır.

Diğer bir şube olan Oxford şehrini tercih edecek öğrencilerin en büyük artısı şehrin tam merkezinde bulunması ve Londra merkeze ortalama bir saat mesafede yer almasıdır. Oxford şehri bilindiği gibi üniversite şehridir.30 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan bu okulda hem dilinizi en iyi şekilde geliştirme hem de sanatsal ve sosyal aktivitelere katılma imkanı bulacaksınız.

Üçüncü şube olan Brighton şubesi ise Londra’ya bir saat mesafede bulunur. Dil eğitimi alırken turistik bir şehirde yaşamayı uygun maliyetlerle size sunmaktadır. Brighton küçük bir sahil şehri olup hem eğitim alırken hem de boş zamanlarınızda güzel vakit geçirebileceksiniz.

İngiltere’de dil eğitimi düşünen öğrenciler için her bir şehri size farklı kültürler katacaktır. Okulun bütün şubelerinde aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanlarında yeni deneyimler kazanabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yurt konaklamaları genellikle tek kişilik odalardan oluşmakla birlikte size özel bir yaşam alanı sunar. Konaklama maliyetleri de bu doğrultuda artacaktır. Yaz dönemlerinde yurt konaklamalarında kısıtlı kontenjanlar olduğunu unutmayınız ve erken rezervasyon avantajlarını kaçırmayınız.

Oxford International
Oxford International Dil Okulu
Oxford International Greenwich
Oxford International Oxford
Oxford International İngiltere
Oxford International İngiltere