Stafford House San Francisco

Stafford House International, 1952 yılından bu yana Amerika, Kanada ve İngiltere’nin birçok şehrinde dil eğitimi hizmeti vermektedir. Yüksek kaliteli eğitimiyle Amerika’da dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilerin tercih ettiği okullardan biridir. Okul; ACCET, English Us, BPPE ve IBHE tarafından akredite edilmiştir.

165 kişilik öğrenci kapasitesine sahip olan Stafford House San Francisco, 11 adet ferah sınıfa, modern eğitim materyallerine, bilgisayar odasına, bireysel çalışma alanlarına ve kafeteryaya sahiptir ve öğrencilerine en iyi eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Stafford House San Francisco Dil Okulu Fiyatları

Stafford House San Francisco dil okulu, sunduğu kaliteli eğitimin yanı sıra yıl boyunca çeşitli promosyonlarla öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Okul, belirli dönemlerde uluslararası öğrencilere %25-30 indirim sunmaktadır.

Aşağıdaki tabloda okulun sunduğu İngilizce dil programları, konaklama seçenekleri, kayıt ücretleri ve diğer tüm ücretler yer almaktadır.

Eğitim Programları

Stafford House San Francisco, Amerika’da dil eğitimi almak isteyen her seviyedeki öğrenciye, ihtiyacına göre çeşitli programlar sunarak İngilizcelerini en iyi ve hızlı bir şekilde ilerletmelerine yardımcı olur.

Genel İngilizce

Her seviyeden öğrencinin katılabileceği programda; okuma, yazma, konuşma, anlama, becerilerini en iyi şekilde geliştirilme hedeflenmiştir. Haftalık 20, 25, 30, 35 ders alabileceğiniz Genel İngilizce programının yoğunluğuna göre hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Öğrenciler günlük hayatta rahat bir şekilde iletişim kurabilmek için alanında tecrübeli öğretmenler ile tüm eksiklerini tamamlayabilmektedirler. Ayrıca kelime bilgisi, İngilizce dil bilgisi konuları da ayrıntılı bir şekilde öğretilmektedir.

İş İngilizcesi

Mesleki alanda daha fazla ihtiyacınız olacak İngilizce bilgisi üzerinde durulan programa, sınıf dersleri şeklinde katılabileceğiniz gibi birebir özel olarak öğretmenleriniz ile birlikte yapabilirsiniz. Öğrenciler; iş görüşmeleri, CV hazırlama, e-mail yazma kuralları, telefon görüşmeleri gibi konularda kendilerini geliştirmiş olurlar.

Sertifika Programları

Pazarlama, proje yönetimi ve iş yönetimi gibi alanlarda öğrencilerin becerilerini geliştirmeleri hedeflenir. Grup çalışmaları ve şirketlerle yapılan ortak projelerle program zenginleştirilir.

TOEFL Hazırlık

Yurtdışında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler, bu program ile, üniversiteye kabul koşullarından biri olan TOEFL sınavına hazırlanırlar. Program, orta üzeri seviyede İngilizceye sahip olan öğrencilere yöneliktir. Sınav stratejileri ve gerekli bilgiler uzman öğretmenler eşliğinde öğretilir. Sınıf ortamında veya birebir derslerle hazırlık yapılabilir.

Stafford House San Francisco, öğrencilere, anlaşmalı olduğu kolej veya üniversitelere giriş programları da sunar.

Stafford Houes San Francisco dil okulu eğitim programları ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi size en yakın ELT ofisinden öğrenebilirsiniz.

Sosyal Etkinlikler

Stafford House San Francisco, kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli aktiviteler sunar.

Öğrencilerin San Francisco’yu daha yakından tanıyabilmeleri için düzenlenen şehir turlarının yanı sıra, San Francisco’nun yakınlarındaki şehirlere de turlar düzenlenir. Bu gezilerde çeşitli tarihi mekanlar, Golden Gate gibi önemli ve dünyaca ünlü mimari yapılar ile müzeleri görme fırsatı bulabilirsiniz.

Öğrencilerin birbirlerini daha iyi tanıyıp vakit geçirebilmeleri için sinema geceleri, çeşitli restoranlarda yemek organizasyonları gibi aktiviteler düzenleyerek öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Konaklama Seçenekleri

Okul, öğrencilere aile yanı ve öğrenci yurtları olmak üzere iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Aile yanında kalan öğrenciler, kendilerine ait odalarda ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü eşyanın temin edilmiş olduğu bir ortamda kalırken, mutfak ve banyo gibi alanları ortak kullanırlar. Aileler, öğrencilerin güvenliği ve konforu için özenle seçilmiştir. Aile yanında sunulan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, öğrencilere İngilizce konuşma pratiği yapma ve farklı bir kültürü tanıma fırsatı sağlar.

Okulun, Vantaggio Garland ve Colombus olmak üzere iki yurdu bulunmaktadır. Her ikisi de oldukça merkezi bir konumdadır ve okula yürüme mesafesindedir. Tek kişilik veya paylaşımlı odalar sunan bu yurtlarda uluslararası pek çok öğrenci ile birlikte kalacak ve farklı kültürleri tanıyarak kalıcı dostluklar kurabileceksiniz.

Ayrıca, bu konaklama seçenekleri dışında farklı bir konaklamak isterseniz, okul öğrencilerine destek sağlamaktadır.

San Francisco Şehri

San Francisco, Amerika’nın önemli kültür, finans ve ticaret merkezlerinden biridir. Bu önemli özelliklerine rağmen diğer Amerikan şehirlerine göre daha az kalabalıktır ve düzenli bir hayat akışına sahiptir. Güvenli olması nedeniyle Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir.

Şehir genel anlamda çok ucuz olmasa da pek çok yemek kültürünü uygun fiyatlarda deneyimleyebileceğiniz, çok çeşitli ve cazip restoran bulunmaktadır.

San Francisco’da gezebileceğiniz oldukça fazla mimari yapı, park, müze bulunduğu gibi eğlenceli vakit geçirebileceğiniz kafeler de vardır. Ayrıca huzur bulabileceğiniz ve okyanus havası alabileceğiniz plajlar da sıkça ziyaret edilen yerler arasındadır.

Ulaşımın oldukça rahat olduğu San Francisco’da alışveriş merkezlerine veya şehrin herhangi bir bölgesine metro veya otobüsle rahatça ulaşabilirsiniz. Şehir, iklim olarak, tipik bir Akdeniz iklimine sahiptir.

Uluslararası Öğrenci Oranı

Stafford House International her yıl binlerce öğrenci eğitim almaktadır. Net bir oran verilememekle birlikte, yoğunluğu en fazla olan ülkeler arasında Brezilya, Japonya, Tayvan, Kore, Tayland, İtalya, Fransa, Çin ve Kolombiya sayılabilir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA