Kings Education Boston Dil Okulu

İngiltere’de ilk şubesini açan ve günümüzün en iyi dil eğitimi veren okullarından biri olan Kings Education, farklı dünya ülkelerinden gelen birçok başarılı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. 8 lüks merkezi ile 2 farklı ülkede dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. Kings Education’ın Amerika’da, LA, Boston, New Jersey ve New York’da, İngiltere’de ise, Brighton, Bournemouth, Londra ve Oxford’da şubeleri bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin yanı sıra, sunmuş olduğu üniversite öncesi hazırlık programları ve farklı programlar içeren, geniş kapsamlı yaz okulları da mevcuttur. Hazırlık eğitimi sonrası geçiş sağlanan köklü İngiltere üniversitelerinin yanı sıra, özel yetenek gerektiren tiyatro, fotoğrafçılık gibi alanlarda yaz okulu programları sunan Kings Education, her başarılı öğrencinin tercihlerinden biridir. Aynı zamanda A-Level programlar ile başarı çıtasını yukarıda tutan potansiyel Tıp öğrencilerine de 2 yıllık İngilizce foundation programı vermektedir. 

Dünyaca ünlü üniversiteleri ile oldukça meşhur olan Boston, Amerika’nın en eski yerleşim bölgelerinden de bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Kings Education’ın Boston’da bulunan şubesi 2011 yılında açılmıştır. Pine Manor Koleji’nin Brookline bölgesinde bulunan kampüsünde yer almaktadır. Tarihi zenginliği, gelişen sosyal yaşam kültürü ve yeşil alanlarla çevrili olması, Boston’ı dil eğitimi almak için cazip hale getiren sebeplerdir.Çam ağaçları ile kaplı seçkin Brookline Banliyösünde yer alan King’s Boston, konum gereği seçkin ve harika bir çevreye sahip olmakla nam salmıştır. Şehrin ilgi çeken, meşhur yerlerine metro ile çok kısa bir yolculuk yaparak ulaşmanızın mümkündür. İstasyonlar ise, okul merkezine 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. En yakın metro istasyonu ise, Chestnut Hill’de dir. 

Kings dil okulları, diğer dil okullarının arasında akredite olduğu kurumlar, anlaşmalı olduğu üniversiteler, çok amaçlı programları ve uzman eğitim kadrosu ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Okulun doktora eğitimini tamamlamış, donanımlı ve tecrübeli öğretmenlerden oluşan kadrosu, İngilizce dil eğitiminde başarının anahtarını size vermek için hazır! Program türünü seçmenize yardımcı olmak için uzman ELT Danışmanları yanınızda olacak ve en doğru kararı vermenizde destek sağlayacaktır.

Kings Education Boston Dil Okulu Fiyatları

Son derece kaliteli, her öğrenci profiline uygun tasarlanmış programları ile Kings Education, her yıl çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Uzun arkadaşlıkların ve benzersiz şehir yaşantılarının haricinde öğrencilerin asıl hedefi olan akademik veya genel İngilizce dil eğitiminde de mükemmel bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Lider dil okullarından biri olan Kings Education’ın farklı dönemlerde yaptığı indirim ve promosyonları öğrenmek için ELT danışmanları ile iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Aşağıda okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
KINGS EDUCATION (Boston)
Eğitim
TOEFL Hazırlık 1170 4680 6540 8720 11520 17280$
Yoğun İngilizce (28) 1170 4680 6480 8640 11520 16740$
Genel İngilizce (20) 930 3720 5400 7200 10200 15120$
Konaklama
Fisher College Residence ÇK Yemeksiz93037205580$
Fisher College Residence ÇK YP127050807620$
Fisher College Residence TK Yemeksiz102040806120$
Fisher HI Residence ÇK Yemeksiz11501150460046006900690092009200$
Aile Yanı Yarım Pansiyon TK Oda3520528070401056015840$
Fisher College Residence TK YP136054408160$
Fisher HI Residence ÇK YP1490149059605960894089401192011920$
Diğer
Host Aile Konaklama Kayıt Ücreti 125 125 125 125 125 125$
Kayıt Ücreti 175 175 175 175 175 175$
I-20 Kargo Ücreti 125 125 125 125 125 125$
Sağlık Sigortası 120 480 720 960 1440 2160$

SUNULAN PROGRAMLAR

TOEFL Hazırlık
Bu program sadece TOEFL sınavına hazırlanmak ve olası en kısa zaman zarfından kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Hedeflenen skoru alabilmeniz için maksimum seviyede destek alacaksınız. Bir ABD kolejinde yada üniversitesinde öğrenim görmek için veya daha donanımlı olmak için bilimsel niteliği olan İngilizce yeterliliğinizi arttırabileceğiniz içerikler mevcuttur.

Lise Sınıfı
Lise sınıfları, ABD Lise Diplomasına imkan sağlayan, akademik ve sürükleyici bir kurs türüdür. Zorunlu ve seçmeli derslerden oluşan müfredat ile kendinizi lise eğitim düzeyinize hazır bir hale getirebilirsiniz. Özel bir Kings Lisesi eğitim danışmanının şahsi öğretmenliği ile kendi seviyeniz ve performansınıza göre gelişim sağlayabilirsiniz. Belirli bir İngilizce dil seviyesinin gerekli olduğu bu program minimum 12 maksimum 48 hafta sürmektedir.

Yoğun Kurs
Konuşma, dinleme,yazma ve okuma kabiliyetinizi  geliştirmek adına tasarlanmış,dil seviyesi ayrım etmeksizin sunulan Yoğun İngilizce programdır. 48 haftaya kadar ve haftada 15 yada 21 saat olmak suretiyle Standart İngilizce kursları sunulur. İngilizce dil seviyesini kusursuz hale getirmek üzere ayırabileceğiniz yeterli vaktiniz varsa, uzun süreli ve yoğun kurs seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

English Plus İşletme ve Liderlik
English Plus İş ve Liderlik kursu, programa dahil olan öğrencileri gelecekte hedeflediği kariyer için bir iş lideri olmaya hazırlar.İngilizce becerilerinizi tercih ettiğiniz sektör ile alakalı geliştirebileceğiniz ve alanında uzmanlaşmış eğitmenlerden 4 hafta eğitim alabileceğiniz akademik program türüdür. Aynı zamanda, yapılan eğitim ziyaretleri ile Amerika’da bulunan işletme sektörünün kültürünü deneyimleme şansınız olacaktır.

Kompakt Kurs
Temel iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik, okulun sunduğu en esnek program türüdür. Günde 3 ders sunulur ve öğrencilerin şehir yaşantısına alışması ve bu süreçte yapacağı pratiklerin temeli planlı ve son teknolojik sınıflarda yapılır. Haftada 20 ders olan bu popüler kursta diğer programlarda olduğu gibi, eğitim öncesi yapılan sınav sonucuna göre sınıfa yerleştirilir ve eğitim sonu sertifikasını alabilmek için %90 katılım göstermesi beklenir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Fenway Park’ta bir Red Sox oyunu için bilet alabilir, Özgürlük Patikası Yürüyüşü yapabilirsiniz. Harvard ve MIT’i ziyaret edebilirsiniz. Bu etkinliklerden bazılarını siz yapabilir veya bunlar için size Kings‘in uzman sosyal etkinlik birimi yardımcı olabilir. İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yönelik, planlı ve özel sosyal aktivite etkinlikleri için mutlaka yetkili ile görüşme sağlayın ve isminizi yazdırın! 

Bu etkinliklerden bazıları;

 • Cape Cod
 • Newport (RI)
 • Salem (MA)
 • New York, Freedom Trail
 • Ice hockey games
 • Red Sox baseball games 
 • Celtics basketball games 
 • Harvard/MIT tours
 • Quincy Market and Faneuil Hall 
 • Six Flags New England 
 • Museum of Fine Arts 

KONAKLAMA

King’s Education, Sunulan kaliteli ve modern eğitimin yanı sıra, dil eğitimi aldığınız süre zarfı içerisinde en iyi yerlerde kalmanız için de en iyi yerleri ayarlamaktadır. Aile yanı ve yurt konaklamalar King’s Boston’da öğrencilere sunulan 2 farklı konaklama seçeneğidir. 

Aile Yanı Konaklama
Aile yanında yaşamak, dil eğitimi almak için gittiğiniz bir ülkenin yaşam felsefesini ve kültürünü en iyi ve hızlı şekilde kavramak isteyen öğrenciler için tavsiye edilir. Beraber yaşamaya başladığınız Amerikalı bir aile ile beraber  bir evde yaşamak, eğitim aldığınız ülkenin günlük yaşantısına rahatlıkla dahil olmanız için sıcak ve güvenli bir yoldur. Yabancı bir aileyle birlikte bir çatı altında yaşamak, dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirecek, dersler bittikten sonra gerçek hayatta en doğru pratik yapabilme imkanını sağlayacaktır. Bu sürede, aksan ve konuşma esnasında kullanılan ifadelere çabuk alışmanız ise adaptasyon sürecini olumlu etkileyecektir.

Yurt Konaklaması
Yurt konaklama seçeneği ile Kings öğrencisi, modern ve bağımsız bir konaklama tercihi yapmış olacaktır. Lokasyon anlamında da okula en yakın seçenektir. Ortak kullanım alanlarından oluşan öğrenci yurtlarında dünya ülkelerinden gelen bir çok öğrenci ile uzun süreli arkadaşlıkların ilk adımını atma şansı yakalayacak, sosyalleşmenin tadına varacaksınız. 

BOSTON ŞEHRİ

Boston yıl içerisinde 19 milyondan fazla yurt içi ve 1,7 milyondan fazla yurtdışı ziyaretçi alan dev bir turizm şehridir. İlk olarak şehrin ismi, bölgeye ilk yerleşen Puritan mezhebine bağlı İngilizler tarafından verilmiştir. Bu sebepten, şehirde İrlandalı ve İngilizleri görmek mümkündür. Boston, New England Bölgesi’ndeki Massachusetts eyaletinin başkentidir. 580.000’ lik şehir popülasyonun yanı sıra, Boston Metropolitan’ın 6 milyona yaklaşan nüfusu bu bölgeyi ABD’nin 10 büyük nüfus merkezlerinden biri haline getirmiştir. Hem tarihsel hem de kültürel geçmişi ile ABD’nin en önemli ve en eski şehirlerinden birisidir.

Amerikanın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Boston günümüzde, eğitim, teknoloji, sağlık ve finans merkezidir. Dünyaca ünlü eğitim kurumlarından M.I.T, Massachusetts Üniversitesi,  Harvard Üniversitesi, Boston Üniversitesi ve Wellesley Koleji Boston ve civarında yer alırlar. Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü, ve Harvard Tıp Fakültesi bütün dünyadan hastaların tedavi amacıyla geldikleri ünlü tıp merkezleridir.

 

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA