Rusya Dil Okulu Fiyatları

Rusya Dil Okulu Fiyatları

Ticaret ve Turizm dili Rusça

Türkiye ile Rusya’nın ekonomik, eğitim ve özellikle turizm alanındaki yoğun işbirliği son yıllarda birçok adayı Rusça öğrenmeye teşvik etmiştir. Kullandığımız Latin alfabesinden farklı olarak Kiril alfabesinin kullanıldığı Rusça dili, Türkiye’de bir seviyeye kadar öğrenilebilecek, iyi seviyede konuşmak için mutlaka ana dil Rusça olan bir ülkede eğitim gerektirecek bir dildir. Rusçanın anavatanı Rusya, bu dili öğrenmek için en fazla başvurulan ülkedir.

Rusça öğrenmek için popüler şehirler

Rusya’da dil eğimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler Moskova ve St Petersburg olup dil okulları da genellikle bu bölgelerde yoğunlaşmıştır. Yoğun nüfuslu metropoller olan bu şehirlerdeki kurslar, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok farklı ülkesinden Rusça öğrenmek için gelen öğrencileri de barındırmaktadır.

Rusya’da dil okulu fiyatları

Rusya’da dil okulu fiyatları Euro üzerinden yapılmaktadır. Kısa dönemde yüksek çıkan okul fiyatları eğitim süresi uzadıkça avantajlı hale gelmektedir, bu sebeple uzun süreli dil eğitimi paketleri daha ekonomiktir. Rusya’da yaşam maliyetleri Avrupa Birliği ülkelerine göre daha uygundur.

Konaklama konusunda öğrencilerin talepleri üzerine aile yanı konaklaması ya da yurt, apart gibi konaklamalar sunulmaktadır. Ancak oraya alışmak ve kültürünü öğrenebilmek adına aile yanını tercih edebilirsiniz. Konaklama maliyetleri arasında ciddi farklılıklar bulunmamaktadır. Bazı okullarda aile yanı ve yurt konaklama fiyatları birebir aynıdır.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur