Neden yurtdışında yüksek lisans yapmalısınız?

Neden yurtdışında yüksek lisans yapmalısınız?

Büyük düşünün!

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi size prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü sağlayacak.

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında iyi bir kariyer ve yüksek bir statü için sadece “üniversite mezunu olmak” dünyanın hiç bir yerinde yeterli olmuyor. Sizinle aynı ya da benzer bölümlerden mezun olan binlerce rakibiniz arasında farklı olmak ve tercih edilmek için kendinizi iyi yetiştirmiş, yüksek donanımlı bir aday olmanız çok önemli. Yurtdışında prestijli üniversitelerde alacak olduğunuz kaliteli bir yüksek lisans eğitimi, sizi kariyer yolculuğunuzda binlerce kişinin önüne geçirecek, çok daha nitelikli, fark edilir ve tercih edilir olmanızı sağlayacaktır.

Yurtdışında master eğitimi alan biri olarak iş görüşmesinde karşınızdaki yetkiliye şu mesajları vermiş olacaksınız.

  • Ben üniversite eğitimimi yurtdışında yüksek lisans ile pekiştirdim. Çok daha bilgili ve donanımlıyım.
  • Ben yurtdışında yaşama, eğitim ve çalışma deneyimine sahip biriyim.
  • En az bir yabancı dili anadil seviyesinde kullanabiliyorum.
  • Yurtdışında yaşamış ve çalışmış biri olarak çok daha yüksek bir entelektüel birikim, donanım, vizyon ve özgüvene sahibim.
  • Talip olduğum pozisyon için, bu tecrübe ve donanıma sahip olmayan kişilere kıyasla çok daha avantajlı ve doğru bir adayım.
  • Varlığım kuruluşunuza daha fazla değer ve potansiyel katacaktır.

İşte size süper bir fırsat!

Türkiye maliyetleriyle yurtdışında master yapabilirsiniz. Yurtdışında master için herkese ve her bütçeye göre seçenekler var.

ELT size yurtdışında master eğitimi için dünya çapında birçok üniversitenin kapılarını açıyor. ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi üst düzey seçeneklerin yanı sıra özellikle ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle öne çıkan prestijli Almanya, Avusturya, Macaristan ve Polonya üniversitelerinde de eğitim alabilirsiniz. ELT size, hedeflerinize, yeterliliklerinize ve tabii ki bütçenize en uygun seçenekleri size özel olarak araştırıp sunuyor. ELT ile yurtdışında master yapmak çok kolay, güvenli ve ekonomik.