Yolculuk ve Transferler

Yolculuk ve Transferler

Öğrencilerimizin katılacağı yaz okulu programlarında yolculuğun ve transferin sorunsuz yaşanması keyifli bir programın başlangıcı için çok önemlidir. ELT Yurtdışı Eğitim olarak bu önemli aşamada da öğrencilerimizin kusursuz bir deneyim yaşaması için gerekli yönlendirmelerle yanlarındayız!

Bireysel yaz okuluyaz okulu programlarında öğrencilerimiz gideceği ülkeye uçak biletini dilerlerse kendileri alabilir ya da bizim aracılığımız ile organize edebilirler. Belli bir yaş altı öğrencilerimiz için havayolu şirketleri uçak personeli bilgilendirerek çocuklarımızın uçağa biniş, yolculuk ve varış sonrası çıkış işlemlerinde birebir yardımcı olmaktadırlar.

Ayrıca öğrencilerimizin gidiş – dönüş tüm uçuş detayları gidilecek olan dil okulu ile paylaşılır ve havaalanı transferleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Yaşanacak olası gecikme veya uçuş iptallerinde öğrencilerimizin ya da ailelerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir, ELT operasyon ekibi anında okullarla iletişime geçerek sorunu hızlıca çözecektir.

Grup yaz okullarında gidiş – dönüş uçak bileti ELT Yurtdışı Eğitim tarafından organize edilir ve öğrenciler ile paylaşılır. Bu uçuş doğrultusunda yine gidilecek olan okula tüm uçuş bilgileri iletilir ve öğrencilerimizin ve grup liderlerinin havaalanı transferleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.