Polonya’da Danışmanlık ve Destek Hizmetlerimiz

Polonya’da Danışmanlık ve Destek Hizmetlerimiz

ELT Uluslararası Kalite Standartlarında Hizmet Veriyor.

Öğrenci Hareketliliği nedir?

İnternetin yaygın hale gelmesiyle bilginin ulaşılabilir olması, uçak biletlerinin ucuzlaması, ülkelerinin üniversitelerinin kapılarını yabancı öğrencilere açması, hükümetlerin yabancı öğrencilerin ülkelerinde eğitim almasını desteklemeleri, öğrencilerin almak istedikleri alanda en kaliteli ve ekonomik eğitim neredeyse oraya giderek eğitim alabilecekleri inancına sahip olmalarını sağladı. Bu da “Öğrenci hareketliliği” dediğimiz kavramı gündeme getirdi. Artık sözgelimi Van’da doğmuş bir öğrenci, olması gerektiği gibi, gerekli şartları yerine getirdiği takdirde, Viyana Teknik Üniversitesine ya da Varşova Üniversitesine başvuru yapıp kabul edilebiliyor. Bu bağlamda Yurtdışında okuyacak olan öğrencinin, gerekli belgeleri hazırlamasından, havaalanında karşılanmasına kadar ya da eğitim alacağı ülkede konaklama tedarikinden, sağlık sigortası ve oturum işlemlerine kadar alacağı bir dizi hizmet profesyonellik gerektiren bir hizmet ağıdır.

Türkiye’deki Danışmanlık Hizmetleri

Türkiye’deki danışmanlık hizmetlerini doğrudan ELT’den alabileceksiniz.

Türkiye’de iken size verilecek hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Bireysel analiz ve akademik danışmanlık ile uygun ülke, üniversite ve bölüm tespiti.
  • Üniversite başvuru ve kabul süreci yönetimi
  • Vize başvuru süreci yönetimi
  • Yolculuk organizasyonu

Yurtdışındaki Hizmetler

Gidecek olduğunuz ülkede ELT ile anlaşmalı servis sağlayıcıları tarafından size verilecek olan danışmanlık ve destek hizmetleridir.

  • Havaalanında karşılama ve transfer
  • Şehir ve üniversite oryantasyonu
  • Üniversite kayıt işlemleri
  • Geçici ve kalıcı konaklama temininde danışmanlık
  • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda danışmanlık
  • Acil durum desteği

ELT Size Polonya’da Geniş İçerikli , Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Sunuyor

Üniversiteye kabul edilmiş olmak bir sonuç değil sadece bir başlangıçtır. Bunu vize süreciniz ve yurtdışında bilmediğiniz bir ülke ve şehirde adaptasyon ve yerleşme süreciniz izlemektedir. Profesyonel bir destek hizmeti olmazsa, çoğu zaman öğrencilere velileri refakat etmekte, bu hem birçok ek masrafa ( vize, uçak bileti, otel, yeme içme vb.) hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle yurtdışı deneyimi olmayan öğrencilerimiz ve velileri için kapsamlı ve ekonomik bir herşey dahil hizmet paketimiz var. Geniş paket adını verdiğimiz bu hizmet paketinde, vize işlemleri, yolculuk organizasyonu, Varşova’da ve Krakow’da havaalanında karşılama, Lodz, Poznan vs diğer şehirlere okuyanlar için gerekirse transferler, geçici ve kalıcı konaklama temini, resmi kayıt işlemlerinde öğrenciye refakat, üniversite ve şehir oryantasyonu ve ilk yıl boyunca ELT servis sağlayıcıları tarafından sürekli destek hizmeti veriliyor.