Learn and Travel – Başvuru ve İşlemler

Learn and Travel  – Başvuru ve İşlemler

ELT ile Learn and Travel’a başvurmak çok kolay! Programına kayıt olmak için herhangi bir ELT şubesine şahsen, e-mail ya da telefon ile başvuru yapabilirsiniz. Ücretsiz başvuru formunu doldurursanız bir ELT danışmanı sizi en kısa sürede arayarak bilgilendirme yapacaktır.

Kayıt işlemi

ELT’ye kayıt olmak için tek yapmanız gereken Learn and Travel sözleşmesini okuyup imzalamaktır. Sözleşmenizde karşılıklı sorumluluklar, taahhüt edilen hizmetler ve kapsamları, iptal ve iade koşulları gibi tüm alanlarda bilgileri görebileceksiniz.

Resmi başvuru için gerekli belgeler

Vize almanız için gereken belgeler okul tarafından ELT’ye gönderilecektir. Ancak bu belgelerin okul tarafından gönderilebilmesi için pasaportunuzun fotokopisiyle birlikte varsa diğer talep edilen belgeleri ELT’ye teslim etmeniz gerekmekte.

Vize randevusu ve vize başvurusu

Belgelerinizin tahmini gelme süresine göre , ELT tarafından sizin için konsolosluktan bir randevu tarihi alınacaktır. Randevu tarihi alınırken danışmanınız sizinle iletişime geçerek en uygun tarihleri sizinle belirleyecek ve bu tarihler için randevu talebiniz konsolosluğa iletilecektir. Daha sonra konsolosluk tarafından onaylanan vize randevu tarihiniz ve saatiniz danışmanınız tarafından size bildirilecek ve belirtilen gün ve saatte, belgelerinizle birlikte vize görüşmenizi yapacaksınız.

Uçak bileti rezervasyonu ve yolculuk

ELT size gidecek olduğunuz havaalanı ve tarih için en uygun uçak biletini bulmanız ve almanız için anlaşmalı turizm acenteleri vasıtasıyla danışmanlık desteği vermektedir.