Maltada Dil Okulu

blank

Malta dil okulları İngilizce öğrenmek için hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek

Güzel iklimi, sahilleri ve tarihi dokusuyla Malta, Akdeniz’de İngilizce konuşulan küçük bir ada ülkesidir. Eski bir İngiliz sömürgesi olması nedeniyle hem kültürel hem de yaşam biçimi olarak İngiliz tarzını yansıtan ada, aynı zamanda Avrupa’nın en popüler turistik merkezlerinden de biridir. Yılın büyük bölümünde yaşanan yaz sezonu adada sürekli uluslararası bir ortamın oluşmasını sağlıyor ve bu ortam özellikle dil eğitimi için gelenlere büyük avantaj oluyor.

Malta’da İngilizce eğitimini deniz ve güneşle birleştirin

İngiltere’nin çoğu zaman kapalı, bulutlu ve yağmurlu havası yerine özellikle yaz aylarında deniz ve güneşin de nimetlerinden yararlanmak isteyen binlerce kişi Avrupa’nın her yerinden Malta’ya akın ediyor. Malta hem dil eğitimi hem de yaz tatilini aynı zamanda tek maliyetle yapmanızı sağlıyor.

İngiliz dil okulları Malta’da!

Malta’da dil okullarının önemli bir bölümü İngiliz dil okullarının Malta şubesi olarak açılmışlardır ve İngiltere kaynaklı eğitim vermektedir. Diğer dil okulları da tarz ve eğitim standardı olarak İngiltere’deki dil okullarına denktir. Öğretmenlerin neredeyse tamamı İngiltere’den gelmektedir. Bu nedenle Malta dil eğitimi kalitesi ve içeriği bakımından İngiltere’ye kıyasla dezavantaj oluşturmaz.

Ekonomik eğitim maliyetleri

Eğitim kalite ve içeriği İngiltere ile denk olmasına rağmen Malta’da dil eğitiminin maliyeti fiyat olarak İngiltere’den daha ekonomiktir. Yaz aylarında konaklama maliyetleri biraz yükselse de genel ortama olarak Malta, İngilizce eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir çözümdür.

Malta dil okulları geniş bir eğitim içeriği sunuyor

Malta’da İngilizce eğitimi veren dil okulları değişik alanlarda seçenekler sunuyor. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık ya da akademik amaçlı eğitimlere ek olarak İş İngilizcesi eğitimi de alabilirsiniz.

Konaklama çözümleri

Malta’da birçok dil okulunun kendine ait oteli ya da öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu nedenle Malta’da en çok tercih edilen konaklama çözümü öğrenci yurtları, oteller ya da apart dairelerdir. Bu konaklama seçeneklerinin kalitesi ve fiyatı sizin tercihlerinize göre şekillenir. Dileyen öğrencilere aile yanı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank