Ukrayna Üniversitelerine Sınavsız Kayıt Fırsatı!

Ukrayna Üniversitelerine Sınavsız Kayıt Fırsatı!

Yüksek öğrenim görmek için yurt dışına giden öğrenci sayısı sürekli artıyor. Uluslararası öğrencilerin önemli bir kısmı yurtdışında üniversite eğitimi için Ukrayna’yı tercih etmekte. Ukrayna üniversiteleri en popüler eğitim merkezlerinden biri ve bunun birçok iyi nedeni var.

Kaliteli Avrupa Eğitimi

Ukrayna, öğrencilerine kaliteli Avrupa eğitimi veren ve öğrencilerin başarılı bir kariyer inşa etmelerini sağlayan köklü yüksek öğretim kurumlarıyla ünlüdür. Ukrayna yüksek öğretim sistemi, geleneksel ve modern öğretim yöntemlerinin mükemmel bir kombinasyonuna sahiptir ve diğer Avrupa ülkeleri tarafından kabul görmektedir.

Ukrayna üniversiteleri, uluslararası öğrencilere çok sayıda lisans programı seçeneği ile birçok alanda uzmanlık sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Öğrenim Ücreti

Ukrayna üniversitelerinin Türkiye’deki üniversitelerden daha uygun eğitim ücreti talep ettiği bir sır değil. Ne yazık ki, tüm öğrencilerimizin yüksek bütçeli bir eğitim alması mümkün değil. Yüksek öğrenim devlet tarafından desteklenmektedir ve bu nedenle Ukrayna, Avrupa’nın en uygun fiyatlı üniversite eğitimini sunmaktadır. Yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı yüksek öğrenim görmeyi hayal ediyorsanız, Ukrayna üniversitelerini mutlaka inceleyin.

Düşük Yaşam Maliyeti

Ukrayna’da yaşam maliyetleri oldukça düşüktür ve bu da bir başka değerli avantajdır. ELT olarak öğrencilerimizi Ukrayna’da yalnız bırakmıyor, öğrencilerimize çok uygun fiyatlı yurt veya paylaşımlı daire seçenekleri sunuyoruz.

Sınavsız Üniversite! Lise diplomanızla kayıt olun, istediğiniz bölümü okuyun.

Üniversite sınavına girmenize gerek yok. ELT, istediğiniz bölümde lisan eğitimi için size benzersiz bir seçenek sunuyor. Ukrayna’da üniversite okumak için YKS şartı aranmıyor. İngilizce veya Ukraynaca hazırlık eğitiminin ardından istediğiniz üniversitede, dilediğiniz bölümde okuyabilirsiniz.

Diplomanıza YÖK denkliği alabilirsiniz.

Ukrayna’da alacağınız diplomalar tüm Avrupa’da geçerli. Türkiye ve Ukrayna arasında gelişen ikili ilişkiler çerçevesinde YÖK, Ukrayna üniversitelerini tanımakta ve Ukrayna üniversitelerinden alınan diplomalara denklik vermektedir.