Bilgi İste

Yurtdışında Eğitim

Yurtdışında Eğitim
  • 05 Şub 2012

Karar Vermeden Önce İyi Düşünün! Yurtdışı Eğitim Seçenekleri Türkiye’de Eğitim Almaktan Hem Daha Ekonomik Hem de Çok Daha Avantajlı Olabilir!

Birçok kişi gibi siz de hala yurtdışında eğitim almanın çok zengin olmayı gerektirdiğini düşünüyorsanız, bu sayfadaki bilgileri okuduktan sonra bu düşünceniz değişecektir. Maalesef ülkemizde halen binlerce kişi bu bilgiden yoksun olduğu için üniversite eğitimi alma umudunu yitirip hayata lise mezunu olarak devam ediyor, ya da vakıf üniversiteleri veya özel üniversitelere yüksek ücretler ödeyerek kayıt oluyor. Oysa her bütçeye ve kritere uygun olarak yurtdışında üniversite sınavı zorunluluğu olmaksızın, YÖK onaylı, İngilizce eğitim alabilirsiniz. Üstelik alacak olduğunuz bu diplomalar size Türkiye’de eğitim alan birçok öğrenciye kıyasla önemli avantajları da yanında getirecektir.
Bu yurtdışı eğitim programının detayları için tıklayınız.

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi alarak prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü hedefleyebilirsiniz. Yurtdışı yüksek lisans programları size ayrıcalıklı bir geleceğin kapılarını açıyor.

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında iyi bir kariyer ve yüksek bir statü hedefleyen adaylar için sıradan bir üniversite diploması dünyanın hiç bir yerinde yeterli olmuyor. Sizinle aynı ya da benzer bölümlerden mezun olmuş olan binlerce rakibiniz var. Bu rakipleriniz arasından sıyrılıp, görünür, ve tercih edilir olmanız için en doğru çözümlerden biri yurtdışında yüksek lisans eğitimi olacaktır. Yurtdışında prestijli üniversitelerde alacak olduğunuz kaliteli bir master eğitimi, sizi her alanda binlerce kişinin önüne geçirecek, çok daha nitelikli, fark edilir ve tercih edilir olmanızı sağlayacaktır.
Bu yurtdışı eğitim programının detayları için tıklayınız.

Yurtdışında üniversite eğitimi için yeni rota: Avrupa Birliği Üniversiteleri Sizi Bekliyor!

Üniversite eğitiminiz ve idealleriniz için Avrupa Birliği üniversiteleri size eşsiz fırsatlar sunuyor. Geleceğinizi üniversite sınavına endekslemenize hiç gerek yok! İstediğiniz bölümü Avrupa’da okuyabilirsiniz. Üstelik maliyetler ya Türkiye ile aynı ya da daha ekonomik olacak! İhtiyacınız olan tüm desteği ELT veriyor…
MACARİSTAN’da Üniversite
ALMANYA’da Üniversite
AVUSTURYA’da Üniversite
POLONYA’da Üniversite
İNGİLTERE’de Üniversite

Yurtdışında master sonrası çalışma olanakları mutlaka değerlendirilmesi gereken fırsatlardır.

Yurtdışında master eğitimi almak size eğitimsel olarak büyük bir artı sağlarken, eğitim sonrasında sahip olacağınız çalışma izni size büyük bir yurtdışında profesyonel çalışma referansı sağlayacaktır. Özgeçmişinizde böylesi bir referans olması sizi çok daha etkili, başarılı, farklı ve tercih edilir kılacak, çok daha yüksek statü ve yüksek gelir elde etmenize olanak sağlayacaktır. Master sonrası çalışma koşulları ülkelere göre değişiklik gösteriyor. ABD ve Kanada’da master eğitiminizin ardından maaşlı staj yaparak 1 yıl süreyle çalışabilirsiniz. Master sonrası çalışma izinleri Macaristan, Polonya, Almanya ve Avusturya gibi kıta Avrupası ülkelerinde ise 2 yıldır. Benzer biçimde İngiltere ve Avustralya’da da master sonrasında 2 yıla varan çalışma izinleri verilmektedir. Bu çalışma izinleri size referans ve bireysel gelişim katmakla birlikte, eğitim masraflarınızın bir bölümünü de geri kazanmanız için önemli fırsatlardır.
Bu yurtdışı eğitim programının detayları için tıklayınız.

Almanya’da Üniversite Eğitimi

Avrupa’nın en prestijli üniversitelerinde ÜCRETSİZ eğitim alabilirsiniz! Üniversite Sınavına Aldırmayın, Özel Üniversiteleri Düşünmeyin. Dünyaca kabul gören Almanya üniversitelerinde, üst düzey eğitim alın! Almanyada üniversite eğitimi almak tüm hayatınızın akışını değiştirecek, size güvenli ve nitelikli bir gelecek sağlayacak olan…
Detaylı bilgi için tıklayın!

Avrupa’da TIP Eğitimi

Gelecekte doktor, diş hekimi ya da eczacı olmak istiyor fakat sınav engelleri nedeniyle ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalıyorsanız size mükemmel bir teklifimiz var. Avrupa Birliği üyesi olan Macaristan, Romanya, Polonya ve Bulgaristan’da tıp eğitimini üniversite sınavında başarılı olmak zorunda olmaksızın alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın!

Viyana Üniversitelerine Yatay Geçiş

Bölümünüze dünyanın en prestijli üniversitelerinde devam etmek ister misiniz? Üstelik yılda sadece 750 Euro okul harcı ödeyerek! Viyana Üniversiteleri sizi bekliyor… Üniversite eğitimi almak kadar, eğitim aldığınız ve diplomasını edindiğiniz üniversite de çok önemlidir. İyi ve prestijli bir üniversitesinin diplomasına sahip olarak, tüm hayatınız boyunca önemli avantajlar elde edecek, çok başarılı bir kariyere sahip olacaksınız.
Viyana yatay geçiş olanakları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Polonya’da Üniversite Eğitimi Avantajlarından Yararlanın

Polonya üniversiteleri yurtdışında eğitim almayı düşünen öğrenciler için gerçekten de kaliteli ve prestijli bir eğitim ortamı sağlıyor. Avrupa Birliği üyeliğinin ardından eğitim standartları çok daha yükselen Polonya, hem Avrupa ülkeleri hem de diğer birçok ülkeden öğrencilerin son yıllarda giderek artan biçimde rağbet gösterdikleri eğitim destinasyonlarından biri haline gelmiştir. Polonyada üniversite eğitimi almak için..
Polonyada üniversite hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Amerika’da Master için 600’den Fazla Seçenek!

ELT olarak Amerika’da master eğitimi almak isteyen öğrencilerimize bu konuda Amerika’nın en büyük ve geniş hizmet altyapısına sahip olan eğitim kuruluşu ELS ile işbirliği içinde hizmet veriyoruz. ELT ve ELS işbirliğiyle ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak Amerika’da bulunan yaklaşık 600 üniversiteye doğrudan ulaşabilirsiniz. ELS Üniversite Yerleştirme Hizmetleri, öğrencilerin kendilerine en uygun üniversiteyi seçmelerine yardım eden ABD Yüksek öğrenim uzmanları takımından oluşmaktadır.
Amerika’da master hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Macaristan’da Üniversite Eğitimi

ÖSS Sınavına Gerek Olmadan, YÖK Denkliğiyle Üniversite Eğitimi Alabilirsiniz. AB üyesi olan Macaristan’da Tıp, Eczacılık, Mühendislik dahil olmak üzere birçok bölümü İngilizce olarak okuyabilirsiniz.
Macaristanda eğitim hakkında detaylar için tıklayınız.

İngiltere’de Dil Okulları

İngiltere’de dil eğitimi almak üzere araştırma yapıyorsanız bu bölümü çok beğeneceğinizi umuyoruz. İngiltere’de ki en ekonomik fiyatlarla eğitim alabileceğiniz British Council onaylı dil okullarını sizin için listeledik.
İngiltere’de dil eğitimi hakkında detaylar için tıklayınız.

İngiltere’de 71 Üniversiteye ELT ile başvurabilirsiniz!

ELT İngiltere’de lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere çok geniş bir listeyle hizmet veriyor. İngiltere’deki 71 üniversiteye ELT aracılığıyla başvuru yaparak, kabul alabilirsiniz.