İngilterede Eğitim

İngilterede Eğitim

İngiltere’de Eğitim Almak İsteyenler İçin Çok Geniş Bir İçerik Hazırladık

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARINI SİZİN İÇİN ARAŞTIRDIK

İngiltere’de dil eğitimi almak üzere araştırma yapıyorsanız bu bölümü çok beğeneceğinizi umuyoruz. İngiltere’de ki en ekonomik fiyatlarla eğitim alabileceğiniz British Council onaylı dil okullarını sizin için listeledik. Ancak tekrar hatırlatmak isteriz. Dil eğitimi almak için en iyi okul en ucuz okul değildir. ELT olarak bulabildiğiniz en ucuz okulda değil, maddi imkanlarınızın elverdiği en iyi eğitim veren okullarda dil eğitimi almanızı tavsiye ediyoruz.

Okulları ve ücretlerini görmek için tıklayınız.

İNGİLTERE’DE KAMPANYA ve PROMOSYON YAPAN OKULLAR

ELT Yurtdışı Eğitim Hizmetleri yurtdışındaki seçkin dil okullarının Türk öğrenciler için yürüttükleri indirim ve promosyon kampanyalarını güncel olarak sizlere sunuyor. Bu okullar dışında da bir çok eğitim kurumu dönemsel olarak kampanya ve indirimler yapabilmektedir. Eğitim almak istediğiniz okul ve bölgede indirim ve kampanyaları öğrenmek ve en avantajlı şartlarla yurt dışında eğitim alabilmek için mutlaka ELT ye danışın!

Kampanya yapan okulları görmek için tıklayınız.

İNGİLTERE’DE ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI – FOUNDATION

İngiltere, Kanada, Amerika ya da Avustralya’da bir üniversite eğitimi almak istiyor fakat kendinizi hazır hissetmiyor iseniz,
üzülmeyin! University Foundation kursları ile en kısa sürede eksiklerinizi kapatabilir, dilediğiniz birçok üniversiteye doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınız.

İNGİLTERE’DE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ ve ÜNİVERSİTELERİN DETAYLARI

İngiltere’deki üniversitelerden alınan diplomalar iş yaşamında başarının kapısını açan anahtarlardır. İngiltere’de yüksek standarda sahip bir eğitim aldığınız için, diplomanız işverene, konunuza vakıf olduğunuzun ve bu konu hakkında öğrenim görebilecek kadar iyi düzeyde İngilizce bildiğinizin garantisini verir.

İngiltere’de üniversite eğitimi hakkında tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

MASTER ÖNCESİ HAZIRLIK / Pre-Master & PreMBA

Yurtdışında Master ya da MBA programlarına kabul edilmeniz için gereken şartları karşılayamıyorsanız, ya da yurtdışındaki eğitim sistemine uyumda zorlanacağınızdan endişe ediyorsanız, bu master ve MBA hazırlık programlarını öneriyoruz.

Detaylar için tıklayınız.

ingilterede eğitim