STAY CAMPUS LONDON

Stay Campus London, 2013 tarihinde beri dünyanın dört bir yanında gelen öğrencilere en iyi eğitimi vermeye çalışmaktadır. Başka bir ülkede eğitim alma kararının, kısa süre de olsa zor bir karar olabileceğinin bilinciyle hareket eden Stay Campus London, öğrencilerini bu anlamda Londra’da geçirecekleri zamanın en dolu, eğlenceli ve sonuç olarak da en verimli şekilde geçmesini amaçlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

Stay Campus London, Pathway programlarının yanı sıra, Genel İngilizce, Sınava Hazırlık Kursları, Aile Kursları, ayrıca çocuk/gençler içinde birçok farklı program sunmaktadır.

Stay Campus London, Londra’nın 3 farklı lokasyonunda; Kentish Town, Camden ve North Acton’da bulunan kampüslerinde öğrencileriyle buluşmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir, danışmanlarımızdan tüm sorularınıza ücretsiz bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Stay Campus London, öğrencilerine kendi kampüslerinde bulunan modern stüdyo konaklamalarını sunmaktadır. Oda temizliği düzenli olarak yapılan konaklamalarda, mutfakların eşyaları içindedir, çamaşırhane konaklama içerisinde kullanıma açıktır. Konaklamalar kampüs içerisinde bulunduğundan, öğrencilerin aynı zamanda cafe ve yemek yeme alanlarından dinlenme alanlarına ve çalışma alanlarına kadar birçok fiziksel imkânı aynı alan içerisinde bulunmaktadır. 

AKTİVİTELER

Stay Campus London Dil Okulları, öğrencilerini Londra’nın 3 farklı merkezinde ağırlarken, sunduğu yüksek kalitedeki eğitimin yanında; Öğrencilerine sosyal olarak bir hareket alanı açmak için spor faaliyetleri, disko etkinlikleri, film geceleri, karaoke etkinlikleri ve oyun geceleri başta olmak üzere; farklı birçok sosyal etkinlik ile, öğrencilerinin uluslararası tecrübelerini en verimli ve keyifli hale getirecek olanakları da sunmaya çalışmaktadır.

LONDRA’DA YAŞAM

Londra hem tarihi hem mimarisi hem de günümüz modern hayatı ile ilgi çeken ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirler arasındadır. Londra her sene ortalama 20 milyon turisti ağırlar. Tarih, doğa, sanat ve modernliği bir arada taşıyan bu şehir, dünyadaki en eski metro ağına da sahiptir. Kraliyet Ailesinin yaşamakta olduğu Buckingham Sarayı ve başlangıç meridyeninin geçtiği Greenwich de burada bulunmaktadır.

Londra’da alacağınız dil eğitimi ile kendi geleceğinize katkıda bulunurken, dünyanın en popüler ve hayat dolu şehrinde uluslararası bir yaşam tecrübesi de kazanmanın keyfine varabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA