ILC INTERNATIONAL LANGUAGE CENTRES

International Language Centres (ILC) İngiltere’de yedi farklı şehirde merkezi bulunan bir dil okuludur.

ILC Dil Okullarının geçmişi, Colchester Dil Okullarının açıldığı 1969 yılına kadar uzanır.

ILC Dil Okulları, yüksek standartlarda eğitim ve öğrenci memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hizmet vermekte, İngiltere’nin en popüler lokasyonlarında yer almaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

ILC International Language Centres; Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavları Hazırlık; İş İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Öğretmenler için İnglizce gibi profesyonel amaçlı İngilizce eğitimleri ile Yaz Okulu programları gibi; yaşa, kişiye ve amaca göre değişen çeşitli programları da öğrencilerine sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir, danışmanlarımızdan tüm sorularınıza ücretsiz bir şekilde cevap alabilirsiniz.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Konaklama olarak, öğrencilerin yaşı ve taleplerine uygun olarak Aile Yanı Konaklama ya da Rezidans/ Yurt Konaklaması sunulmaktadır.

Aile Yanı Konaklaması, öğrenciler aksini talep etmediği sürece tek kişilik oda şeklinde sunulur. Genellikle kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Çamaşırlarınızı, yanında kalacağınız aile ile konuşup planlayarak haftanın 1 günü olacak şekilde yıkayabilirsiniz. Aile Yanı Konaklamalar genellikle dil okuluna 5-30 dakikalık yürüme ya da toplu taşıma mesafesinde bulunmaktadır.

Rezidans/ Yurt Konaklaması single ve süit oda seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Aile Yanı Konaklamasında farklı olarak ortak zaman geçirme, oyun alanları, çalışma alanları gibi öğrencilerin daha bireysel ve özgür hareket edebileceği alanlar bulunmaktadır.

AKTİVİTELER

ILC International Language Centres Dil Okulları verdiği kaliteli eğitimin yanında, sosyal etkinliklere de önem vermektedir. Doğa yürüyüşleri, spor, drama, oyun ve konuşma kulüpleri; müzik ve dans workshopları, barbekü ve disko gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Bu sayede dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler hem öğrendikleri İngilizceyi pekiştirmekte hem de uluslararası tecrübelerini yeni insanları ve kültürleri tanıyarak bir üst seviyeye taşımaktadırlar.

İNGİLTERE'DE YAŞAM

ILC International Language Centres İngiltere’de yedi farklı şehirde bulunan merkeziyle hizmet vermektedir.

Bu şehirler;

  • Londra
  • Birmingham
  • Bristol
  • Cambridge
  • Colchester
  • Portsmouth
  • Southampton

ILC Dil Okulları, tüm lokasyonları merkezi olup, Londra ve Oxford gibi turistik ve tarihi değeri olan büyük şehirlere de tren mesafesinde bulunmaktadırlar. Böylece, hafta boyu öğrendiklerinizi hafta sonu Londra ya da Oxford gibi dünyanın en güzel şehirlerine gidip gezerek, yeni insanlarla tanışıp dilinizi geliştirebilir, bu şehirlerin tadını da çıkarabilirsiniz.