GENEL BİLGİLER

Twin Group, başta Londra olmak üzere, Eastborune ve Dublin’de dil eğitimi veren 27 yıllık bir eğitim kurumudur. Uluslararası öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için tercih ettiği okullardan biri olan Twin, uzman öğretmen kadrosu, güler yüzlü okul çalışanları ve son derece modern sınıf dizaynı ile yıl içerisinde binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Farklı kültürden birçok öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren bu tecrübeli kurumun Londra ve Eastborune şubeleri British Council tarafından akredite edilmiştir. Dublin şubesi ise, EAQUALS tarafından akredite edilen bir diğer şubedir.

Hemen hemen her öğrenciye uygun İngilizce kurs programlarının mevcut olduğu Twin Group’da, temel İngilizce bilgilerinizi geliştirebilir, uluslararası dil yeterlilik sınavlarına hazırlanabilir veya yoğun programlarla hızlı ve daha efektif eğitimler alabilirsiniz.

Londra’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için, Twin dil okulları’nın Londra Greenwich Şubesi doğru seçeneklerden biri olacaktır. Okulun en modern ve konforlu şubelerinden olan Londra Şubesi, Cutty Park ve Greenwich Park’ın yakınlarında bulunan North Greenwich’ de bulunmaktadır. Okulun bulunduğu Modern Greenwich Center’da kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kütüphane ve kafeler mevcuttur. Tren istasyonuna 8 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır ve tren ile yapacağınız keyifli yolculuklarla 9 bölgeden oluşan Londra’nın her yerine ulaşım imkanınız mevcuttur. Dünyanın tam ortası olarak adlandırılan sıfır noktasının yer aldığı Greenwich bölgesi, Londra’da 2. bölgesinde yer almaktadır ve London Bridge’e sadece 25 dakikalık bir uzaklıktadır. Londra’ da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere, Yaklaşık 450 öğrenci kapasitesi olan ödüllü bir binada hizmet veren Twin Londra, her öğrenciye uygun program içeriklerine sahiptir.

TWIN LONDRA DİL OKULU FİYATLARI

Yurtdışında İngilizce eğitimi almanın faydaları sayısızdır. Özellikle İngiltere ve İrlanda gibi anadili İngilizce olan yerlerde bu öğrenimi yaşayarak kazanmak, kişiye mükemmel bir tecrübe sağlayacaktır.

Twin Group 27 yıllık tecrübe birikimi ile İngilizce dil eğitimini tüm dünya vatandaşlarına sunmaktadır.

Belirli zaman aralıklarında yapılan promosyonlar, ELT Öğrencilerine yıl boyu sunulmakta olup özel indirim seçenekleri de öğrencilere bildirilmektedir.

 Yurtdışında İngilizce eğitimini Twin Group Dil Okulları ile beraber uygun fiyatlarla almanız mümkündür. Okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretler ve İngitere’de dil okulu fiyatları hakkında ELT danışmanlarından ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
TWIN GROUP (Londra Greenwich)
Konaklama
Aile Yanı Konaklama ÇK Oda - TP49019602940392058808820GBP
Aile Yanı Konaklama ÇK Oda - YP44017602640352052807920GBP
Aile Yanı Konaklama ÇK Oda - B&B40016002400320048007200GBP
Aile Yanı Konaklama TK Oda - B&B46018402760368055208280GBP
Aile Yanı Konaklama TK Oda - TP55022003300440066009900GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Twin Group Dil Okullarının İngilizce dil eğitimi için hazırladığı Genel İngilizce programlarına her seviyeden öğrenci katılabilir. Yabancı dil becerilerini her anlamda geliştirmeyi amaçlayan bu popüler program, her öğrenci profiline uygun şekilde tasarlanmış saatler ve haftalardan oluşur. Sınıf içerisi verilen dersler ile temel iletişim bilgilerinizi okuyarak, dinleyerek, yazarak ve konuşarak geliştirirken, okulun sunduğu sosyal faaliyetlerden yararlanarak dil eğitimi birikiminizi genişletebilirsiniz.  Sizin için en doğru kararı uzman ELT Danışmanları ile beraber verebilirsiniz.

Yoğun İngilizce 

Londra’da dil eğitimi sürecinde, ders saat sayısı ve farklı konu içerikleri bakımından en çok destek sağlayacak programdır. Sabah ve öğleden sonra yapılan derslerden oluşur. İş İngilizcesi, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir, İletişim Becerileri gibi farklı modüllerle entegre edilebilir. Daha geniş kapsamlı, akademik ve kariyer planı olan öğrenciler için uygundur.

IELTS Sınav Hazırlık

Belirli bir seviyede İngilizcesi olan öğrencilerin, akademik ve kariyer planlarına ulaşabilmeleri için gerekli olan IELTS sınavına yönelik hazırlık eğitimi veren programdır. Haftada 7,5 saat olan ve minimum B1 Düzeyinde İngilizce seviyesinde olan öğrencilerin kabul edildiği IELTS hazırlık programları, aynı zamanda yarı zamanlı kurslara dahil olan ama dil seviyesinin gelişim sürecini artırmak isteyen öğrenciler tarafından da tercih edilebilmektedir.

İş İngilizcesi

Uluslararası bir şirket bünyesinde çalışan veya kariyer planlamasında iyi bir İngilizce ile iyi pozisyonlarda yer almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenilen genel İngilizce sosyal hayatta kullanmak için idealdir fakat, iş hayatında yeterli olmayabilir. Bu doğrultuda, Sektörlere göre değişen kelime ve cümle yapıları ile alakalı gelişim sağlamak isteyen öğrencilerin tercihi olabilir. Sizin için doğru olan program türünü ELT Ekibinin tecrübeli danışmanları ile beraber bulabilirsiniz. 

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Twin Londra’nın öğrencileri için planladığı sosyal etkinlikler size İngilizcenizi geliştirmeniz için yardımcı olacak keyifli programlardan oluşmaktadır. Diğer öğrencilerle tanışma fırsatı bulup Londra’nın eşsiz sosyal yaşamını doğru ve planlı bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Maliyet olarak uygun veya ücretsiz birçok farklı etkinlik sunulmaktadır. Sınıf içerisinde alacağınız teorik eğitimi, pratik ile donatmanızı ve sürekli hale getirmenizi bu sosyal faaliyetler sağlayacaktır. Sınıf arkadaşlarınız veya Londralılar ile kurulacak olan iletişim, eğitici ve öğretici onlarca unsur barındırmaktadır. ELT Tavsiyesi; sosyal aktivitelere katılım göstermeniz. Dahil olacağınız aktiviteler için isminizi yazdırmayı unutmayın!

KONAKLAMA

İngilizce dil eğitim programınıza karar verdikten sonraki süreç nerede konaklayacağınızı belirlemeniz olacaktır. Twin Londra dil okulu tüm isteklere uygun, standart kavramı yüksek olan, kaliteli ve modern konaklama seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır. Her yıl yüzlerce uluslararası öğrenci, Twin Group farkı ile, aile yanında konaklama veya öğrenci rezidanslarında konaklamaktadır. İngiliz bir aile ile harika bir tecrübe edinebilir veya öğrenci evleri ile tamamen özgür, farklı milletten gelen öğrencilerle yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Karar vermeden önce ELT danışmanları ile fikir alışverişi yapmanız, en doğru kararı vermenizde size yardımcı olacaktır.

Aile Yanı Konaklama

Güvenilir ve popüler bir konaklama seçeneği olan Aile Yanı Konaklama, ilk kez yurtdışı deneyimi yaşayacak olan veya yeni mezun olan genç öğrenciler için ideal bir seçenektir. Eğitimde olduğu gibi konaklama standartları da British Council tarafından onaylanmıştır ve rutin kontrolleri sürekli sağlanmaktadır. İngiliz kültürüne daha fazla yakın olacağınız, bir zaman sonra beraber yaşadığınız ailenin bir ferdi olarak hissedeceğiniz bu seçenek birçok öğrencinin ilk tercihi olmaktadır.

Güney Doğu Londra’da bulunan evler, okula toplu ulaşım ile 30-60 dakika arası uzaklıktadır. İsteğe bağlı sabah kahvaltı, sabah ve akşam yemekleri ya da 3 öğün yemek dahil seçenekleri de sunulmaktadır. Konaklama başvurusundan önce belirlediğimiz kriterler içerisinde yeme-içme alışkanlıklarınızı dile getirmenizde ELT danışmanları size yardımcı olacaktır.

Rezidans Konaklama

18 yaş ve üzeri öğrencilerin tercih edebileceği, son derece modern ve popüler olan konaklama seçeneğidir. Londra’da İngilizce eğitimi alacağınız sırada size harika bir arkadaşlık ortamı sağlayacak, kendi standartlarınızı tamamen sizin oluşturabileceğiniz bu seçenek, okula en yakın konaklamalar arasında yer almaktadır.

Öğrenci rezidanslarının tüm odaları ve ortak kullanım alanları yüksek kalitede dizayn edilmiş olup son derece modern bir içeriğe sahiptir. Çalışma masası, gardırop, sandalye ve yatak takımları olan tek kişilik odalar mevcuttur. Her yerden ulaşabileceğiniz bir Wi-Fi alt yapısı vardır ve bu sayede tüm rezidans alanlarında rahatlıkla çalışabilir, aileniz ve arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Son model ürünlerin bulunduğu mutfaklarda, konforlu kanepeler ve yemek masalarında İtalyan bir sınıf arkadaşınızın yaptığı spagettiyi yiyebilir, bizim kültürümüze ait geleneksel yemekleri sunabilirsiniz. 

LONDRA ŞEHRİ HAKKINDA

Londra’yı sadece İngiltere’nin başkenti olan çok nüfuslu bir şehir olarak tanımlamak doğru olmayacaktır. Son derece kozmopolit bir yapıya sahip, geleneklere bağlı yaşayan, tarihi ve kültürel yapısı en zengin dünya şehirlerinden biri olan şehir, 9 bölgeden oluşur ve mükemmel bir ulaşım ağına sahiptir. Gezilecek birçok yerin olması ilk etapta kafa karıştıran bir durum olsa da herhangi bir metro istasyonundan kolaylıkla temin edebileceğiniz ücretsiz haritalar ve kılavuzların sunulması ile komplike görünen bu durumu bir anda keyifli ve sınırsıza yakın bir seyahat planlamasına çevirebilir. Ayrıca, seyahat haritaları adı verilen ziyaretçiler için tasarlanmış kullanışlı bir metro ve otobüs haritası uygulamalarını da cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Heathrow Havaalanın tüm terminallerinde ve Londra’da bulunan tüm büyük istasyonlarda turist bilgi merkezleri vardır. Bu merkezler, seyahatleriniz için bilet satışı yaparken, ücretsiz harita dağıtımı da yapılmaktadır. 

Londra’da gitmek istediğiniz yere götürecek 19.000’den fazla kayıtlı Black taksi bulunmaktadır. Siyah bir taksi kullanmak için, ‘TAXI’ işaretinin yandığı bir noktaya dikkat edin, sürücünün dikkatini çekmek için elinizi kaldırmanız yeterli olacaktır. Bir taksi kullanmak hızlı ulaşım için uygun olsa da ELT ‘nin tavsiyesi toplu taşıma kullanımı olacaktır. Ücret olarak daha uygun olmasının yanı sıra %40’ı yeşil alanlarla kaplı olan Londra’da, yavaş ve sakin bir ulaşım daha keyifli olabilir.

Londra’ da gezilebilecek olan, ELT tavsiyelerinin bulunduğu yerleri aşağıda görebilirsiniz. 

Ulusal Denizcilik Müzesi

Ulusal Galeri

Bilim Müzesi

İngiliz Kütüphanesi

İmparatorluk Savaş Müzesi

Victoria ve Albert Müzesi

Doğal Tarih Müzesi

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Twin Londra, her yıl dünyanın farklı milletlerinden yüzlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA